X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Porto Downtown Hostel'e yol tarifleri

Praça Guilherme Gomes Fernandes no. 66, 1st floor, Porto, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Tarifi:

Biz sadece 5 dakika otobüs istasyonları, tren veya metro yürüme mesafesindedir.


Sao Bento tren istasyonu (Campanha istasyonundan bir durak):

Eğer tren istasyonunda S. Bento bırakarak Porto gelmesi ve bir kez bitti, sadece sokak arası ve Aliados Caddesi görene kadar sağa dönün. Bir kez cadde var çapraz konum, daha sonra caddenin sağ tarafında her zaman Tower Clerigos (Clerigos sokak) doğru gidip ve kulenin sağ tarafında yürümeye devam geçirdiğinizde, sokak arası yok! Sokak, trafik ışıkları ve köşesinde sağa dönün. Sen Praca Guilherme Gomes Fernandes olacak.

Not: Campanha Station çıktı ise, sadece S. Bento tren değiştirmek veya metro alabilir.


Havalimanından: metro veya otobüs

Metro: havaalanı çıkın ve metro istasyonu Trindade (bir bilet Z4 gerekir) için mor hattı almak. Bir kez Trindade size çıkmak ve kilise ofl Trindade ve Porto City Hall (istasyonunun karşı tarafında 2 büyük binalar) dolaşmak ve Aliados Caddesi aşağı olsun. (Eğer köşesinde Guarany kahve) belediye geçmek ve sokakta Ceuta olacak sonra ikinci trafik ışığı sağa dönün. Tünel dolaşmak ve sonuna kadar caddede yürümek, üst sola dönün ve Praa Guilherme Gomes Fernandes olacağım.

Otobüs: Eski üniversite ve Aslan kare yanında Cordoaria bahçe, otobüs 601 veya 602 almak (son durağı - biz 3 dakika yürüme). Bir kez sol tarafta Üniversitesi (büyük gri bina), düz gitmek durdurma geçmek ile, Cordoaria konum ve Praca Guilherme Gomes Fernandes konum.


Otobüs istasyonu (Internorte, Rede Expresso, Renex) itibaren

Biz birkaç istasyonları gibi sadece İmamlar veya Sao Bento tren istasyonu Kulesi için sormak zorunda, sonra istasyondan işaretleri izleyin.Bizim yerdesiniz kez, sadece hayır arayın. Bir köşe ve pansiyon adına olduğu gibi 66 cam hemen görülebilir. Padaria Ribeiro, Praca dos Lees veya Hastanesi Privado dos Clrigos: Şüphe durumunda adresimize veya bu kontrol noktaları isteyin.


Taksi ile, sadece Portekiz bu yönde taksi sürücüsü verin:

Praca Guilherme Gomes Fernandes yok. 66 - (junto bir Leitaria da Quinta Pao, Casa da Moeda, Padaria Ribeiro veya Praca dos Lees yapmak)