X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Piya Hostel'e yol tarifleri

Sultanahmet Mah.Akbiyik Cami Sok.No:22, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


82%Oy

  • 83%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 75%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanından Hostel havaalanı ve Piya Hostel arasındaki mesafe 18 km. Hostel almak için en iyi ve en ucuz yolu havaalanından hafif metro almaktır.

Havaalanı veya Otogar (Otogar) itibaren,'' Yusufpaşa 'için Metro almak. Tramvay üzerine aktarın ve 'SULTANAHMET'' (5. durdurma) ininiz.
Aşağı (sağ sol ve Enformasyon Dairesi üzerinde çeşitli restoranlar geçen) kavşak ve trafik ışıkları için tramvay hattı takip edin, sağ üzerinde çapraz ve sol tarafta Ayasofya arasındaki avlu ve biraz daha Sultanahmet Camii girin sağ tarafta.

Avlu ile tüm yol ve sonunda sağa çevirin. Doğru 50 metre almak caminin köşesinde Akbıyık Mosque.From görene kadar sağ ve nadas sol kavisli sokak var almak stop, taksi ilk sol alın ve dört yol için sokak izleyin daha sonra işaret görmek wil sağ tarafında Piya Hostel ve pembe bina.

Sabiha Gökçen Havaalanından PiyaHostel için
SULTANAHMET

Sabiha Gökçen Havaalanı ve Piya Hostel arasındaki mesafe 65 km

Taksi
Taksiler Sabiha Gken Havalimanı'ndan tarihi Sultanahmet bölgesine mevcuttur. Yolculuk süresi gün ve trafik koşulları (yol çalışmaları, sapmalar vb) zamana göre değiştirebilirsiniz, ancak 60 ila 90 dakika izin verebilir.

Havaş Otobüs Servisleri
Şehrin başlıca turizm alanı olan Sultanahmet almak için, 'AirportHavas servis otobüsü ve ininiz' almak Kadiky 'olabilir. . Daha sonra, Kadiky gelen feribot almak ve eminn inebilirsiniz.
Tramvay eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Topkapı ve Zeytinburnu arasındaki güzergah üzerinde çalıştırın.

Kamu Otobüs Servisleri
UYDUKENT - - 4. (Halk otobüsü İETT) E-3 KURTKY kullanarak LEVENT METRO. 4.Levent-Taksim metro da Taksim'e bağlantıları vardır. Daha sonra halk otobüsü, T4 İETT otobüs ile Sultanahmet bağlantısı vardır

Telefonla bizimle irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.

Biz ayrıca, 7/24 (bir kişiden 6 kişiye) pansiyon 60 Euro (SAW) 30 Euro bir yolu ve Sabiha Gökçen'den pansiyon Atatürk (IST) havaalanından misafirlerimiz için tek yön havaalanı hizmeti almak sağlar. Ama bizim hostel Atatrk Havalimanı döndüğünüzde, Sabiha Gken Havalimanı 12 € (bir kişi) için (bir kişi) euro.and onur hostel 5 ödeyecek uçuş numarası, havaalanı ile ilgili bize bildiriniz Servis bir pick up rezervasyon yaptırmak istiyorsanız eğer isim ve önceden varış zamanı,.