X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Pink Panther's Hostel'e yol tarifleri

Sw. Tomasza 8, Krakow, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Hiç yön kaybederseniz sadece Rynek Glowny (Ana Meydanı) nasıl alabilirim herkese sormak biz çok Main Market Meydanı yakınında yer almaktadır. Eğer bu sokakta yürümek, Sławkowska Street bulmak orada ulaştığında sonra soldaki ilk sokak almak ve pansiyon sol tarafta olacak.

Krakow-Balice Havaalanı'na alabilir:
Tren - 15 pln (yaklaşık 3,5 Euro) maliyeti seyahat süresi yaklaşık 20 dakika olduğunu ve trenler her 30 dakika bırakın. Önce havaalanının önünde dışında sadece birkaç dakika uzaklıkta tren durağı servis otobüsü almak. Tren yaklaşık 10 -15 dakika Ana Meydanı'na yürüme mesafesindedir (durdurma Kraków Główny denir) Krakow Ana Tren İstasyonu'na geldi.
Veya
Otobüs - 3.80 PLN (yaklaşık 1 Euro) maliyet. Otobüs 208 şehir merkezine almak için en iyisidir. O (dur 'Dworzec Główny Wschod' denir) yanındaki Ana Tren İstasyonu'na durur. Seyahat süresi yaklaşık 40 dakika mesafededir. Bilet otobüs bilet makine satın alınabilir.
Veya

Taksi - taksiler sadece havaalanının ana kapı dışında bırakmak yaklaşık 70 PLN-80 PLN (approx.18-20 Euro). Yaklaşık 20 dakika süre aktarın.


Katowice Pyrzowice Havaalanı'na:
Burada transferi kitap: (o 44 PLN bir şekilde maliyeti)
http://cluster.turystyka.com.pl/matuszek/index.php?lang=en
Pyrzowice havaalanı transferi Krakow Merkez Otogar RDA geldi.

Ana Tren İstasyonu'na:
Düz gitmek, eski şehre götürecek yeraltı geçitten yürüyerek alışveriş sonra (eğer büyük geçecek Zara yanındaki ana giriş aracılığıyla alışveriş dışarı çıkmak, alışveriş merkezi (Galeria Krakowska) geçmesi Eğer sol Pijarska sokak dönüşü ulaştı ve Florianska caddeden aşağı gitmek kez) sol tarafta tiyatro binası daha sonra Św olan sağdaki ikinci sokağa sapın. Tomasza ve aşağı yürümek - hostel sağ tarafta olacak.

Ana Otogar BKİ Gönderen:
Alışveriş merkezi (Galeria Krakowska) geçmesi, Zara yanındaki ana girişinden alışveriş çıkmak (eğer büyük tiyatro geçecek düz gitmek, eski şehre götürecek yeraltı geçitten yürümek sonra alışveriş sol tarafta bina) sol Pijarska sokak dönüşü ulaştı ve Florianska caddeden aşağı gidin ve ardından Sw olan sağdaki ikinci sokağa sapın kez. Tomasza ve aşağı yürümek - hostel sağ tarafta olacak.