X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Pink Panther's Hostel'e yol tarifleri

Sw. Tomasza 8, Krakow, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 96%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 95%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 92%Tesisler

Çeviren Google Biz çok Hiç yönde kaybederseniz bu nedenle sadece "Rynek Glowny" (Ana Meydanı) almak nasıl herkes sormak Ana Pazar Meydanı yakınında yer almaktadır. Bir kez Sławkowska Caddesi soldaki ilk sokak almak o zaman bu sokakta yürümek, bulmak orada ulaştı ve pansiyon, solda olacak.

Krakow-Balice Havalimanından alabilir:
Tren - maliyeti 15 pln (yaklaşık 3,5 Euro) seyahat süresi yaklaşık 20 dakika ve trenler her 30 dakika bırakın. Önce havaalanının önünde dışında sadece birkaç dakika uzaklıkta olan tren durağı için servis otobüsü almak. Tren Ana Meydanı'na 10 -15 dakika yürüme mesafesindedir Krakow Ana Tren İstasyonu (durdur Krakov Glowny denir) geldi.
Veya
Otobüs - maliyet 3.80 PLN (yaklaşık 1 Euro). Otobüs 208 şehir merkezine ulaşmak için en iyisidir. Bu, ana tren istasyonu ('Dworzec Glowny Wschod' denir durdurmak) yanında durur. Seyahat süresi yaklaşık 40 dakika olduğunu. Bilet otobüse bilet makine satın alınabilir.
Veya

Taksi - maliyeti yaklaşık 70 PLN-80 PLN (approx.18-20 Euro) taksiler sadece havaalanının ana kapıları dışında bırakın. Süresi yaklaşık 20 dakika aktarın.


Katowice-Pyrzowice Havalimanından:
Burada transferi kitap: (o 44 PLN tek yönlü maliyeti)
http://cluster.turystyka.com.pl/matuszek/index.php?lang=en
BKİ - Pyrzowice havaalanı transferi Krakow Ana Otogar geldi.

Ana Tren İstasyonu'na:
Alışveriş merkezi (Galeria Krakowska) geçmesi, Zara alışveriş yanında daha sonra düz gitmek, tarihi kent merkezine götürecektir yeraltı geçit yürümek olan ana giriş, ile alışveriş çıkmak (Eğer büyük geçecek sol tarafta tiyatro binası) Eğer Pijarska sokak ulaşan sola dönün ve Florianska sokak sonra Św olan sağdaki ikinci sokak almak aşağı gitmek. Tomasza ve aşağı yürümek - hostel sağ olacak.

Ana otogarından - BKİ:
Alışveriş merkezi (Galeria Krakowska) geçmesi, Zara mağazası yanındaki sonra (Eğer büyük tiyatro geçecek üzerinde düz gitmek, tarihi kent merkezine götürecektir yeraltı geçit yürümek olan ana giriş ile alışveriş çıkmak sol tarafta bina) Eğer Pijarska sokak ulaşan sola dönün ve Florianska sokak aşağı gidin ve ardından Sw olan sağdaki ikinci sokak almak. Tomasza ve aşağı yürümek - hostel sağ olacak.