X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Pink Panther's Hostel'e yol tarifleri

Sw. Tomasza 8, Krakow, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 98%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Hiç tarifi sadece Rynek Glowny (Ana Meydanı) nasıl alabilirim kimse sormak kaybedersem yüzden çok Main Market Square yakınında bulunmaktadır. Eğer, Sławkowska Sokak bulmak Bu caddede yürümek orada ulaştığınızda sonra soldaki ilk sokak almak ve mülkiyet sol tarafta olacak.

Krakow-Balice Havalimanından atabileceğiniz:
Tren - 15 pln maliyeti (yaklaşık 3,5 Euro) seyahat süresi yaklaşık 20 dakika olduğunu ve trenler her 30 dakika bırakın. Önce sadece birkaç dakika uzaklıkta olan tren durağı havaalanının önünde dışından servis otobüsü almak. Tren yaklaşık 10 -15 dakika Ana Meydanı'na yürüme mesafesindedir Krakow Ana Tren İstasyonu'na (denilen durak Kraków Główny) geldi.
Veya
Otobüs - 3.80 PLN (. Yaklaşık 1 Euro) mal oldu. Otobüs 208 şehir merkezine ulaşmak için en iyisidir. Bu ('Dworzec Glowny Wschod' denilen durdurmak) Ana Tren İstasyonu'nun yanında durur. Seyahat süresi yaklaşık 40 dakika. Bilet otobüse bilet makinesine satın alınabilir.
Veya

Taksi - 70 PLN-80 PLN (approx.18-20 Euro) taksiler sadece havaalanının ana kapıları dışında bırakın maliyeti. Transfer süresi yaklaşık 20 dakika.


Katowice-Pyrzowice Havalimanından:
Burada transferini kitap: (o 44 PLN bir yolu maliyeti)
http://cluster.turystyka.com.pl/matuszek/index.php?lang=en
Pyrzowice havaalanı transferi Krakow Ana Otobüs Terminali RDA geldi.

Ana Tren İstasyonu Gönderen:
, Düz gitmek alışveriş merkezi (Galeria Krakowska), ardından eski şehir götürecek yeraltı geçitten yürüyerek Zara dükkan yanındaki ana giriş yoluyla alışveriş çıkmak geçmesi (büyük geçecek Eğer Pijarska sokak dönüş yaptı ve Św sağdaki ikinci sokak almak sonra Florianska caddeden aşağı gitmek ulaştı kez sol tiyatro binası). Tomasza ve aşağı yürümek - mülkiyet sağ tarafta olacak.

Ana Otogar BKİ Gönderen:
, Düz gitmek alışveriş merkezi (Galeria Krakowska), ardından eski şehir götürecek yeraltı geçitten yürüyerek Zara dükkan yanındaki ana giriş alışveriş çıkmak geçmesi (büyük tiyatro geçecek sol bina) Eğer ulaştığında Pijarska sokak dönüş yaptı ve Sw sağdaki ikinci sokak almak sonra Florianska caddeden aşağı gidin ve. Tomasza ve aşağı yürümek - mülkiyet sağ tarafta olacak.