X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Philipopolis house

29 Slaveikov str., Plovdiv, Bulgaristan

No rating

 • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Philipopolis evin konforlu, rahat ve iyi donanımlı kendine yer evdir. Sağ Eski Filibe antik rezervinin kalbinde. Tenha avlu, bahçe teras, muhteşem mimarisi, muhteşem.

Sessiz ve huzurlu ve henüz sadece 15 dakika ev gibi meyve ve sebze yerel pazar gibi tüm olanaklara kolay erişim ana merkez trafik ücretsiz yürüyüş bölgelerinden yürüyerek, pazarlık avcılık için, modern mağazalar ve alışveriş merkezleri, yemek için mükemmel restoran ve bistro, renkli gece hayatı, müzeler, galeriler, vb ... ve tarihin 8 000 yıl!

Yani görmek ve kalmak için çevredeki bol. Genel Plovdiv sıkıntı serbest bölge!

Plovdiv region Bulgaria.It güney orta kesiminde yer alan sözde Trakya vadi ve Rodop mountains.Its geniş rahatlama ve iklim çeşitliliği eteklerinde yayılır burada kaldıktan iyi yapmak için potansiyel tatilciler için fırsat verir .çünkü biz sizi ziyaret ve karlı kış aylarında en yakın kayak merkezleri (Pamporovo, Chepelare) zevk veya alternatif Çektiğiniz hafif ilkbahar ve sonbahar ya da sıcak yaz seasons.Every şekilde sırasında bir dağ gezisinde gidebiliriz olabilir ya sahip dört mevsim balıkçılık ve güneşlenmek için farklı unutulmaz yerler-Batak ve Dospat barajlar sizi alır, eşsiz Eneolitik son Narechen ve Velingrad termal hamamı ve spa tatil unutmak taş şehirler (Belentash, Başrahip Tatul ve Perpericon) değil keşfetti (dağlarda) ve kadar kuzeyinde kentin Banja ve Hissar

Plovdiv alanı
Plovdiv - Bulgaristan ikinci büyük kenti yedi tepe üzerine ve Maritza river.Its tarihin bankaların yanı sıra Trakya vadide yer almaktadır ve geri birlikte Suriye'de Şam ile yaklaşık 8 000 yıl UNESCO eski iki canlı olmak raporlarında söylenir açar world.At mevcut Plovdiv şehirler, modern zamanlar ve insanlar mükemmel bir uyum içinde uzun ve etkileyici öyküsüyle birlikte alabilirsiniz nasıl shinning örneğidir.

Oluşturulduktan beri Filibe onları anlamına gelir, en ünlü Philipopolis farklı names.Amongst vardı Plovdiv rezervinin great.the eski şehir mimari olarak kabul edilir, İskender'in babası 'Kral Philip kasaba' Bulgaristan arkeolojik ve kültürel mücevher. Yaptığınız her adım vb antik tahkimatı, stadyumlar, amfiler, müzeler, mozaik, sanat galerileri, dar Arnavut taşlı sokakları, muhteşem Rönesans mimarisinin, pitoresk bistro ve restoranlar, mağazalar, gibi çok sayıda ilginç noktalar, götürür., Bunların çoğu aktif şehrin kültürel ve sosyal hayata dahil.

Bu canlı şehrin logosu olmasının nedeni budur "Plovdiv-kadim ve ebedi '

Yer durumu için ara


Tesisler

 • Klima
 • Masa oyunları
 • Kahvaltı Dahil Değil.
 • Mevcut Bebek Karyolası
 • DVDler
 • Ücretsiz WIFI
 • Saç kurutma makineleri
 • Internet Erişimi
 • Çamaşırhane Tesisleri
 • Salon


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Philipopolis house Located at 29 Slaveikov str., , Plovdiv.
Philipopolis house
Bulgaria
Plovdiv 4000 29 Slaveikov str.
0% 4
42.1500814 24.7543537
Philipopolis house
    Oda mevcut     Delüks 3 Yatak Schlafsaal Damen     Delüks Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Delüks 3 Yatak Erkek Yurdu