X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Pfefferbett Hostel'e yol tarifleri

Schoenhauser Allee 176, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 83%Çalışanlar
  • 84%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Tegel Havaalanı (TXL) Gönderen:
Alexanderplatz TXL otobüsle. Pankow yönünde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg'de (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. Bir kez içinde, sol bira bahçesi ve baş geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

Schönefeld Havaalanı (SFX):
Alexanderplatz Airport Express (Nauen, 7.55h, 8.55h, 9.55h ...: Belzig, 7.25h, 8.25h, 9,25 h ... ya RB 14, yönünü RE 7, yönü) alın. Pankow yönünde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg'de (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. Bir kez içinde, sol bira bahçesi ve baş geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

Ana istasyonu (Hauptbahnhof):
Alexanderplatz S-Bahn atın. Pankow yönünde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg'de (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. Bir kez içinde, sol bira bahçesi ve baş geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

Otobüs istasyonu (ZOB):
Pankow yönünde U2 al. Senefelderplatz (20 durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg'de (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. Bir kez içinde, sol bira bahçesi ve baş geçmesi. Sen? 6, bina avlusunda 4 bizi bulacaksınız.