X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Pfefferbett Hostel'e yol tarifleri

Schoenhauser Allee 176, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 88%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google : Tegel Havaalanı (TXL)
Alexanderplatz TXL otobüsle. Pankow yönde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. İçerde, bira bahçesi ve baş sol geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

: Schönefeld Havaalanı (SFX)
Alexanderplatz (Nauen, 7.55h, 8.55h, 9.55h ...: Belzig, 7.25h, 8.25h, 9,25 h ... veya RB 14, yön RE 7, yön) Airport Express al. Pankow yönde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. İçerde, bira bahçesi ve baş sol geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

: Ana istasyonu (Hauptbahnhof)
Alexanderplatz S-Bahn alın. Pankow yönde U2 metro hattına değiştirin. Senefelderplatz (iki durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. İçerde, bira bahçesi ve baş sol geçmesi. Sen 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.

: Otobüs istasyonu (ZOB) itibaren
Pankow yönde U2 alın. Senefelderplatz (20 durak) dışarı alın ve Saarbrücker Straße çıkışına. Sokak arası ve Pfefferberg (Schönhauser Allee 176) için merdivenleri tırmanmaya. İçerde, bira bahçesi ve baş sol geçmesi. Sen? 6 bina, avlu 4 bizi bulacaksınız.