X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Penthouse Hostel'e yol tarifleri

Koryun str.5, apt 33a, Yerevan, Ermenistan

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Penthouse Hostel merkezi bir bölgede bulunan ve şehir içinde birçok gezi yerlerine çok yakındır. Eski elyazmaları müze, OPERA HOUSE, Cumhuriyet Meydanı'na 15 dakika yürüyüşle 7 dakika-yürüyüş - sadece Matenadaran'ın 5 dakika-yürüyüşe çıkın. Erivan Abovyan STREET en ünlü şehir caddelerinden biri - sadece 2 dakika kadar pansiyon olduğunu. Penthouse Hostel parklar (rahat kafeler ve ÇOCUK OYUN ile DAİRE PARK) ile çevrili ve tüm ana ÜNİVERSİTELER çok yakın olduğunu

Penthouse Hostel bulunan çok kolaydır.

Onun Koryun ve Heratsu Streets kavşağında üzerine yerleştirilir,
Devlet Tıp Üniversitesi önünde.

En kısa sürede Sen ortasında bir kemer ile bir iki kule klasik tarzı bina görmek gibi, Sen doğru yerdesiniz! :)

Sol tarafına çekmek ve trafik ışığı önünde HP Penthouse işareti bulmak

Hostel Penthouse İÇİN NASIL GİDİLİR

ZVARTNOTS ULUSLARARASI HAVAALANI:
Penthouse Hostel Zvartnots Havaalanı'na arabayla 20 dakika uzaklıktadır. Çoğu uçuş gece / erken sabah Erivan'ı. Hostel almak için en iyi yolu, taksi ile. Durumda geceleri gelmesi ya da sabah erken ulaşım başka hiçbir anlamı yoktur, çünkü en uygun yoldur. AeroTaxi LLC Zvartnots'un resmi yolcu taşıyıcı olduğunu. Bu gelen ve Havaalanı-http://www.aerotaxi.am/ güvenli ve konforlu yolcu taşımacılığı hizmeti vermektedir. Eğer biz Aero taksi böylece sabit bir fiyat tertipleyerek ile işbirliği başlamıştır havaalanından Penthouse Hostel olsun sürecini kolaylaştırmak amacıyla, bu Zvartnots Havaalanı'na Penthouse Hostel 5000AMD 3-4 başına kişidir. Sadece Penthouse pansiyon sizi ve tam adresi ile onu sağlamak için Aero taksi şoförü sormak gerekir.

Başka bir taksiye, Devlet Tıp Üniversitesi almak için taksi sürücüsü isteyin. Tam adresi Koryun 5 ile onu sağlamak için unutmayın.

Sen 08:00 20:00 arasında gelmesi ve toplu taşıma almak istiyorum durumda, mini-otobüs hizmetinizdedir. Sen minibüs N108 almak ve (Abovyan sokakta, Abovyan Koryun Sokaklar kavşağında) Tıp Üniversitesi / Shrjanayin istasyonu yakınında otobüs istasyonunda durdurmak için sürücü sormak gerekir. Mini otobüs için fiyat kişi başı 200 AMD. Mini otobüs çıkıyorum sonra bizim Hostel almak için sadece 3 dakika gerekir. Sadece Koryun Sokak almak ve Koryun ve Heratsu Sokaklar kavşağında doğru yürüyün. En kısa sürede Sen Koryun st 5 bina bulmak gibi. iki kule ve Tıp Üniversitesi önünde bir kemer ile bir klasik tarzı bina, trafik ışığı önünde sol tarafına çekmek ve Duyacaksınız HP Penthouse işaretiyle girişini göreceksiniz. Biz binanın son katında olduğunu unutmayın!

Ana tren istasyonu:
Ana tren istasyonundan o Penthouse Hostel almak için TAKSİ İLE size yaklaşık 10 dakika sürer ve size 800 AMD mal olacak. Hostel aynı zamanda bizim tam adresi ile taksi sürücüsü sağlayabilir güvenli tarafta olmak için, ancak, bulmak çok kolaydır. Biz ona Ermenice adresini açıklamak böylece gerekirse, sadece sürücüye bizim telefon numarasını söyler!

NOT: taksi sırayla abartma değil bir metre var emin olun.

Eğer Hostel için bir mini-otobüs almaya karar durumda, Sen Sasuntsi David Heykeli karşısında caddesine N45 almalıdır. Bu size yaklaşık 15 dakika sürer. Mini otobüs için fiyat kişi başı 100AMD edilir. (Abovyan sokakta, Abovyan Koryun Sokaklar kavşağında) Tıp Üniversitesi / Shrjanayin istasyonu yakınında otobüs istasyonunda durdurmak için sürücü söyle. Mini otobüs çıkıyorum sonra bizim Hostel almak için sadece 3 dakika gerekir. Sadece Koryun Sokak almak ve Koryun ve Heratsu Sokaklar kavşağında doğru yürüyün. En kısa sürede Sen Koryun st 5 bina bulmak gibi. iki kule ve ortasında bir kemer ile bir klasik tarzı bina, trafik ışığı önünde sol tarafına çekmek ve Duyacaksınız PH Penthouse işaretiyle girişini göreceksiniz. Biz binanın son katında olduğunu unutmayın!

Penthouse Hostel METRO ile ulaşmak da çok kolaydır. Bu 10 dakikalık bir yolculuk Hemde 100AMD mal olacak. Sasuntsi David İstasyonu'na metro almak ve istasyon Eritasardakan çıkmak. Abovyan sokak bulmak ve e kadar kadar gitmek Sen Abovyan ve Koryun sokaklar CROSSWAY ulaşmak. Crosswqay ulaştıktan sonra Koryun caddenin sağ tarafına çekmek ve Koryun ve Heratsu Sokaklar kavşağında doğru yürüyün. En kısa sürede Sen Koryun st 5 bina bulmak gibi. iki kule ve bir kemer ile bir klasik tarzı bina, trafik ışığı önünde sol tarafını alıp Duyacaksınız PH Penthouse işaretiyle girişini göreceksiniz. Biz binanın son katında olduğunu unutmayın!

Kilikia merkez istasyonuna
Kolayca Kilikia MERKEZ istasyonundan taksiye ve 6 dakika Penthouse Hostel alabilirsiniz. Taksi maliyeti yaklaşık 1000 AMD olacak.

NOT: abartma yok ki taksi, bir metre olduğundan emin olun.

Ayrıca Hostel almak için bir mini-otobüs alabilir. Bu yolculuk yaklaşık 15 dakika olduğunu ve kişi başına 100 AMD maliyeti. Mini bus N15 atın. Otobüs istasyonu istasyonun ters tarafındadır. (Abovyan sokakta, Abovyan Koryun Sokaklar kavşağında) Tıp Üniversitesi / Shrjanayin istasyonu yakınında otobüs istasyonunda durdurmak için sürücü söyle. Mini otobüs çıkıyorum sonra bizim Hostel almak için sadece 3 dakika gerekir. Sadece Koryun Sokak almak ve Koryun ve Heratsu Sokaklar kavşağında doğru yürüyün. En kısa sürede Sen Koryun st 5 bina bulmak gibi. iki kule ve ortasında bir kemer ile bir klasik tarzı bina, trafik ışığı önünde sol tarafına çekmek ve Duyacaksınız PH Penthouse işaretiyle girişini göreceksiniz. Biz binanın son katında olduğunu unutmayın!

Metro 'Eritasardakan' yürüyerek 4 dakika

Matenadaran yürüyerek 5 dakika - elyazmaları Müze

Ünlü Cascade yürüme 6 dakika

Opera yürüyerek 7 dakika

Cumhuriyet Meydanı'na yürüyerek 15 dakika