Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Tükenmek üzere

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
  • Şahane Konum
  • Yardımsever Personel
  • Fevkalade Temizlik
Tüm yorumları oku
  • Şahane Konum
  • Yardımsever Personel
  • Fevkalade Temizlik

özellik Açıklama

Çeviren Google
Biz tek, çift ve üç kişilik odalar sunuyoruz. İlave yatak istek üzerine mevcuttur.
Kahvaltı (07:00-10:00) kişi başı gecelik ekstra 6 € maliyeti.

WLAN tüm odalarda ve misafirhane boyunca ücretsiz olarak temin olduğunu.

ana istasyonu, fuar, Romalılar veya tanınmış satın alma mile 'Zeil' olsun, yürüyerek birkaç dakika içinde bu hedeflere ulaşabilir. Modern ve uygun şekilde döşenmiş odalar dahil kablo TV garanti Pension Alpha hoş bir konaklama.

Önemli:
banyolu odalar bir Asansör tesis yok!

sokak veya huzurlu avluya bakmaktadır odalar arasında seçim yapın.

** En az 3 gün önce varış rezervasyonunuzu iptal etmek gerektiğini ** unutmayınız.

önceden iptaller 4 hafta boyunca İçin

2016 için iptal politikasını LÜTFEN DİKKAT:
Aşağıdaki fuar dönemlerinde iptaller önceden 4 hafta
Tendence 25.08.-2016/08/30
Automechanika 11.09.-2016/09/17
Buchmesse 17.10.-2016/10/23
Viscom 01.11.-2016/11/04
FI Forum 14.11.-2016/11/17
Sağlık Malzemeler 28.11.-2016/01/12

Maliyet% 100 olacaktır. Hiçbir gösterileri veya non-iptaller% 100 ücret uygulanır
Daha az göster Daha fazlasını göster
Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
70% 217
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Oda mevcut Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda

Uygunluğu Kontrol edin

Perşembe 25 Ağu 2016 - Güneş 28 Ağu 2016 Değiştir.

Oda Özeti

Gün Konaklama Fiyat Seçim Toplam
Toplam:
Standart Esnek Rezervasyon:
LÜTFEN AŞAĞIDAN TERCIH ETTIĞINIZ REZERVASYON ŞEKLINI SEÇIN.
Toplam:
Depozito bugün ödenmelidir:
Depozito bugün ödenmelidir:
ŞIMDI REZERVE EDIN

Son Değerlendirme

" rude dirty no airconditioner close to station but little dangerous 한국분들 왠만하면 돈 더 주고 좋은곳 예약하세요. "

- kdh087
Tüm yorumları oku

Tesisler

  • Ücretsiz

    Havlu dahil Ücretsiz WiFi Ücretsiz Internet Erişimi

  • Genel

    Kahvaltı Dahil Değil. Kablo TV

  • Hizmetler

    Internet Erişimi 24 saat Resepsiyon

Politikalar

Politikalar

Kredi Kartları Kabul Edilir

Not edilemesi gereken şeyler!

Important:

Please note that you need to cancel your reservation at least 1 day before arrival.

For cancellations 4 weeks in advance during trade show periods,

Cancellation Policy Pension ALPHA
Karlsruher Strasse 7,60329 Frankfurt

Trade show periods, ( Tendence 29.08 - 02.09.2015; Automechanika 14-27.09.2015;
Buchmesse 13-18.10.2015;
Euro Banking 25-28.11.2015) cost will be 100%. No shows or non-cancellations are charged 100%

PLEASE NOTE cancellation policy for 2016:
Cancellations 4 weeks in advance during the following trade show periods
Heimtextil 11-16.01.2016;
Christmas world 28.01-02.02.2016
Ambiente 11-16.02.2016;
Light+Buildung 12 – 18.03.2016
Musikmesse 03-10.04.2016
IMEX 17.04.-21.04.2016
IFFA 05.05.-12.05.2016
Optatec 05.06.-09.06.2016
Texcare 09.06.-15.06.2016
Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016

Cost will be 100%. No shows or non-cancellations are charged 100%

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip. Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.

TÜM Guesthouses - Frankfurt

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.