Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Tükenmek üzere

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
  • Şahane Konum
  • Yardımsever Personel
  • Fevkalade Temizlik
Tüm yorumları oku
Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
74% 219
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Oda mevcut Standart Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda Standart Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda

Uygunluğu Kontrol edin

Güneş 4 Ara 2016 - Çrş 7 Ara 2016 Değiştir.

Oda Özeti

Gün Konaklama Fiyat Seçim Toplam
Toplam:
Standart Esnek Rezervasyon:
LÜTFEN AŞAĞIDAN TERCIH ETTIĞINIZ REZERVASYON ŞEKLINI SEÇIN.
Toplam:
Depozito bugün ödenmelidir:
Depozito bugün ödenmelidir:
ŞIMDI REZERVE EDIN

Son Değerlendirme

" Sehr freundliche und hilfsbereite Rezeption "

- anonim
Tüm yorumları oku

Tesisler

  • Ücretsiz

    Havlu dahil Ücretsiz WiFi Ücretsiz Internet Erişimi

  • Genel

    Kahvaltı Dahil Değil. Kablo TV

  • Hizmetler

    Internet Erişimi 24 saat Resepsiyon

Politikalar

Politikalar

Kredi Kartları Kabul Edilir

Not edilemesi gereken şeyler!

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip. Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.

TÜM Guesthouses - Frankfurt

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.