Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Tükenmek üzere

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
  • Mükemmel Konum
  • Harika Personel
  • Fevkalade Temizlik
Tüm yorumları oku

Uygunluğu Kontrol edin

Cuma 24 Mar 2017 - Pazartesi 27 Mar 2017 Değiştir.

Oda Özeti

Gün Konaklama Fiyat Seçim Toplam
Toplam:
Standart Esnek Rezervasyon:
LÜTFEN AŞAĞIDAN TERCIH ETTIĞINIZ REZERVASYON ŞEKLINI SEÇIN.
Toplam:
Şimdi ödenecek tutar:
Şimdi ödenecek tutar:
ŞIMDI REZERVE EDIN

Son Değerlendirme

" 역이랑 가깝고 가격대비 좋아요 엘레베이터없어서 짐가지고 올라가긴 힘들어요~ "

- anonim
Tüm yorumları oku

Tesisler

  • Ücretsiz

    Havlu dahil Ücretsiz WiFi Ücretsiz Internet Erişimi

  • Genel

    Kahvaltı Dahil Değil. Kablo TV

  • Hizmetler

    Internet Erişimi 24 saat Resepsiyon

Politikalar

Politikalar

Kredi Kartları Kabul Edilir

Not edilemesi gereken şeyler!

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

İptal Politikası

Sadece depozitolu ücretler

Bu tesis 3 günlük bir iptal kuralı uygulamaktadır. Bu süre içinde iptal edilmemesi, konaklamanızın birinci gecesine eşit bir iptal ücretine neden olacaktır


İadesiz ücretler

Rezervasyonunuz para iadesizdir; rezervasyonunuzu iptal etmeyi tercih ederseniz veya rezervasyonu kullanmazsanız, rezervasyonunuzun tüm ücreti yine de sizden tahsil edilir.

TÜM Guesthouses - Frankfurt

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.