X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Penguin Village'e yol tarifleri

Mashraba Street, Dahab Sinai, Dahab, Misir

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 97%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 97%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 73%Tesisler

Çeviren Google Penguin Village Mashraba St Dahab Merkezi'nin deniz tarafında yer almaktadır.
Eğer Doğu Delta otobüs ile Dahab geliyor, biz Dahab şehrinde otobüs durağı yerden sürüş sadece 5 dakika, ve biz ücretsiz otobüs durağına istek üzerine misafirimiz için almak sunuyoruz.
Kahire dan gel istiyor musunuz? Www.dahabexcursions.com/ Ziyaret
Tüm yollar Dahab yol! Taşıma olası tüm aracı olarak burada elde etmek için daha basit bir şey yoktur bir şekilde kullanılabilir. Bu karadan olsun, deniz veya hava yoluyla mutlaka Dahab daha hızlı ve daha rahat hayal daha ulaşabilir. Eğer doğrudan otele Mısır boyunca herhangi bir noktadan transfer için Penguin Köyde biz düzenlemek. Ayrıca güvenli bir şekilde, kolayca, hızlı dolaşırım bir el verebilir.
Kahire
Özel minibüsle: bize info@penguindahab.com bir e-posta gönder ve düzenlemeler kendi 16 kişilik, klimalı minibüs sizi almak için yapacağız. Yolculuk yaklaşık 6 saat ve 110 € (yolculuk başına değil, kişi başı) alır.
Halk otobüsü karşılaşma: Doğu Delta otobüs Abasseiya istasyonundan bırakır. Gün boyunca terk birkaç otobüs vardır. Bu telefon bilet rezerve etmek mümkün değil gibi, önceden bilet alın. Bilet fiyatları 60 ile 80 LE (tek yön) değişir. Bir 8-9 saat yolculuk sonra, Dahab otobüs durağına 5 dk. uzakta Penguin Köyü'nden. Geldiğiniz ve biz almak ne zaman bize bildirin.
Mısır'da her yerden otobüs seferleri hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacınız varsa ihtiyacınız bilmek Emad çağrısı lütfen
Kahire Diğer seçenekler bir taksi işe ya da Şarm El Şeyh uçağa oluyor, size uçuş istiyorsanız lütfen bize e-posta ..

Şarm El Şeyh
Sharm El Sheikh doğrudan uçan veya Hurghada feribot ile orada geldikten iseniz, biz havaalanında / limanda sizi almak için düzenleyebilirsiniz. Info@penguindahab.com E-mail Uçuş bilgilerinizi ve taksi başına 30 Euro için sizin için düzenlemek olacak.
Ayrıca amaçlarınız için 30 € / gezi için Dahab doğru başlığı ile bu taksi paylaşabilirsiniz.

İsrail ya da Ürdün
Eliat ve bir pick-up hizmeti de verilmektedir Ürdün (Nuweiba limanına), gelen olanlar için. Eliat bir taksi işe sizi taksi başına 25 euro taksi başına ve Nuweiba 35 milyon avroya mal olacak.

Mısır ya da Orta Doğu'da başka bir yerden
, Dünyanın hemen hemen her yerden Dahab doğru kısımdaki yardım ve destek için Emad (info@penguindahab.com de e-posta) başvurun.