X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Peking International Youth Hostel'e yol tarifleri

No. 113-2 Nan Luo Gu Xiang, Dong Cheng District, Beijing, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 96%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Peking International Youth Hostel
北平 国际 青年旅舍
北京市 东城 区 地 安门 东 大街 南 锣鼓 巷 113-2 号
No.113-2, Nan Luo Gu Xiang, Chaoyang District, Pekin ÇİN

Beijing Capital Havalimanından:
Dong Zhi Erkekler İstasyonu'na havaalanı ekspres tren (25RMB/per) alın, sonra satır aktarmak 2 ve Chao Yang Erkekler ininiz. Oradan hat 6 aktarmak ve Nan Luo Gu Xiang ininiz. Çıkış A ve sağa dönün ve trafik ışığı sokak arası alın. Sonra sola dönün ve beş metre yürümek ve sonra sağa dönün. 100 metre düz yürümek, sol tarafta bizim hostel.

Pekin Tren İstasyonu'na:
Chao Yang Erkekler İstasyonu ininiz, Hat 2 al, sonra hattı 6 transfer ve Nan Luo Gu Xiang İstasyonu ininiz. Çıkış A ve sağa dönün ve trafik ışığı sokak arası alın. Sonra sola dönün ve beş metre yürümek ve sonra sağa dönün. 100 metre düz yürümek, sol tarafta bizim hostel.

Pekin Batı Tren İstasyonu'na:
, Luo Gu Xiang otobüs No.623 almak trafik ışığı yol çapraz, pansiyon için 200 metre yürümek ya da bir taksi (RMB35) alır.

Pekin Güney Tren İstasyonu:
Bir Li İstasyonu Ping Metro Hattı 4 al, daha sonra hattı 6 transfer ve Nan Luo Gu Xiang İstasyonu ininiz. Çıkış A ve sağa dönün ve trafik ışığı sokak arası alın. Sonra sola dönün ve beş metre yürümek ve sonra sağa dönün. 100 metre düz yürümek, sol tarafta bizim hostel.