X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

Panorama Hotel Bodrum'e yol tarifleri

Tepecik mah. 191. sok. no:61, Turkbuku, Bodrum, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google Bodrum'da gelen ve Panorama Hotel Bodrum alma
Bodrum için tek havaalanı otelden yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Milas Havaalanı vardır. Göltürkbükü peninssula kuzeyinde yer almaktadır. Bu batı ve Southeast.You Bodrum turistik bölge Torba doğu ve Kuzey (Mandayla Bay), Gündoğan Ege Denizi sınırları otele gelmesi bazı seçenekler görebilirsiniz. Havaalanında Havaalanı bulunan ATM birinden bazı Türk Lirası almak için iyi bir fikir olsa da. Ayrıca örneğin, ulaşım için, ödeme ne kadar bilecek böylece kur vaktinden ne olduğunu öğrenmek için iyi bir fikirdir.
Seçenek 1 Taksi: Eğer havaalanı dışına çıkıp zaman, havaalanı taksi, turuncu renk ile, terminal binası dışında hazır. . Çizgi önünde gidin ve bir adam taksi birine yönlendirecektir. Havalimanından Bodrum yöne çekmek ve yaklaşık 20 km sonra, bir köprü sağa ve GÖLTÜRKBÜKÜ işaretleri takip göreceksiniz. Çam ormanı 10 km TORBA şehir, sürücü pas daha sonra soldaki PETROL OFİSİ benzin istasyonu göreceksiniz, bu geçmek ve yaklaşık 100 metre sonra GÖLTÜRKBÜKÜ işaretleri takip ederek sağa dönün. , Kavşağından sola dönün soldaki sizi sarnıç göreceksiniz, bu bir de geçmek. Bu yol GÖLKÖY merkezinde yer getirmek için gidiyor. GARANTİ BANKASI (banka sağ tarafta olmalıdır) önünde bu yol alın o zaman İtfaiye (İtfaiye) bu yolu takip görmek ve kavşak (Eğer duvara otelimiz işaret göreceksiniz) kalan dönecek sonra 200 metre sonra otel işareti sola dönün. Ve otel sol tarafında yer almaktadır.
Seçenek 2: Transferi araba: Eğer size geldiğinde havaalanında sizi bekleyen bir araba için vaktinden otel ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Maliyet 45 € uro (90 TL) ilgili, ve bu en fazla 3 kişi içindir. Eğer havaalanından alınmayı istiyorum hotel.If ulaşmak zaman araç için ödemeniz gerekir, lütfen otel e-posta ya da uçuş varış detayları ile birlikte isteğiniz faks ve bir onay için sormak emin olun otel. Eğer Geliş Terminali'nde güvenli gümrük alanı terk olarak oldukça kalabalık olabilir, çünkü daha sonra, adınızı ve otelin adı (etrafına bakmak gerekebilir ile bir işareti tutarak kapıları dışında kalabalık bir transfer ajansı bir çalışanın göreceksiniz .) Sürücü otele sürücü olacaktır.
Seçenek 3: Minibüs: Eğer havaalanı dışına adım attığınızda Bodrum Otogar için HAVAŞ Otobüs almak. Bu hizmetin maliyeti kişi başı yaklaşık 20 TL (10 € uros) 'dir. OTOGAR de (Otobüs istasyonu) mavi-beyaz renklere sahip GÖLTÜRKBÜKÜ minibüs bulabilirsiniz. Kişi başı bu sahil yaklaşık 5 TL (2,5 € uros). Ve KAYA MEZARLARI (Siz Türkçe olarak "Kral Mezarları" olarak sürücü söyleyebilirim) ininiz. Otel sağ tarafında yaklaşık 100 metre sonra yer almaktadır.