X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Our Melting Pot'e yol tarifleri

4th/Floor Mavenue Building, #7844 Makati Avenue co, Guerrero Street, 1209 Makati City, Manila, Filipinler

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 92%Ekonomik
  • 92%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Ninoy Aquino Uluslararası Havalimanı'nın 3 terminalleri herhangi birinden, vicdansız sürücüler tarafından dolandırıldığını önlemek için bir kupon / havaalanı taksi. (Hala güneş hala zaman gelen eğer bir ölçülü taksi almak için bir seçenek olduğunu, bu yazma-up son hatlarında bulunan listeye göre daha güvenilir operatörleri nokta olabilir.)

Bizim tam adresi:
4. kat Mavenue Binası, 7844 Makati Caddesi kor. Guerrero Street, Barangay Bel-hava, Istanbul Şehir

Biz bulunmaktadır Mavenue bina Wendy ve 7-11 (Eğer havaalanından geliyorsanız bu, sağ bulunabilir) sonra ve sağ Great Eastern Hotel yanında birkaç adım uzaklıktadır.

Eğer girişinde bulana kadar size sağ sol ve eski bir sigara descript bina Great Eastern ile Makati Caddesi ve Guerrero Street, köşesinde bakıyordu standı, sadece köşesinden öncesinde birkaç adım yürümek olduğuna dikkat çekmek ilk (işaretsiz) gümüş çelik kapı sağdaki pansiyon.

Çelik kapı bakan, sol üzerinde SHINE KIZ SALON bulacaksınız. Ayrıca çelik kapı yanında, de
sağ üst köşesinde, bir zil / kapı zili yanı sıra siyah arka plan üzerinde GUERRERO STREET için bir tabela göreceksiniz. Ayrıca GUERRERO ST üstüne hemen hostel (OMP) ilk fark edeceksiniz. Çelik kapı sokmak ve sol köşesinde asansör doğru birkaç adım yürümek girin. Biz bulunmaktadır 4. katında ulaşmak için 4 tuşuna basın.

TAKSİCİ BİZİM ERİME POT HOSTEL HAKKINDA BİR ŞEY BİLMİYOR OLACAKTIR lütfen unutmayın. OMP yönlendirmeleri hala tüm binanın yenileme bittiğinde koymak gerekir.

[Havaalanı ya da MIA yoldan, taksi sürücüsü normal edsa denilen ana cadde alır. Bu karayolu üzerinde yaklaşık 5-10 dakika sonra, sağ MAKATI AVE daha sonra, AYALA AVENUE bir sol yapar. Eğer Makati Caddesi boyunca Mandarin Otel geçmişte gelmiş zaman, pansiyon en fazla 5 dakika uzakta. Bir kez St Giles Hotel, size Guerrero Caddesi'nin köşesinde, sağınızda Mavenue bina bulacaksınız iki blok bakın.

EK AÇIKLAMALAR:

1. Hostel de sizin ETA değişiklikler için, rezervasyon ayrıntılarını güncellemek veya önceden bize e-posta için zaman bulabilirsiniz. Biz gündüz / gece her zaman ağırlamak yok, ancak varış YENİ ya da GERÇEK zaman biliniyorsa bu sistemde bulunan varsayılan zaman dışında, siz ve pansiyon yönetimi her ikisi için de çalışacak.

2. Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı'na girişte, ölçülü taksi taksi sürücüleri giden yolcular kaldırma kalkış alanı, yukarı giderseniz bulmak daha kolay (ucuz) olan, senin ETA 19:00 ötesinde ise ancak, bu artık durum . Sadece kuyruğunu sağ geliş salonu dışında ölçülü veya kupon taksi almak. Ya da daha iyisi, bir HAVAALANI TAKSİ almak ve taksi sürücüleri ile pazarlık stres kaçının. Bu özel taksi kullanarak pansiyon tahmini ücret P350-P450 arasındadır.

3. Havaalanından sıradan ölçülü taksi kullanarak pansiyon, maksimum ücreti hatta yoğun trafik P250.00 civarında olmalıdır. Başarılı bir Metro Manila içinde çevrelerinde etrafında sürücü olabilir bir DISHONEST biri üzerine sürücü veya tesadüfen metre kullanımı müzakere edemez Ancak, sizin ücret bin peso (P1, 000.00) veya daha fazla gidebilirsiniz.

4. Sıradan ölçülü taksi kullanarak gibi daha güvenilir taksi operatörleri seçmektir Sizin korunma: R & D, E & E, Temel, D'Avis, T & I, Polonya, Dünya ve Dolar, Sağlam MGE, N & S, P & A, 7/24, Münih, Tai, . Genel olarak, bazı istisnalar her zaman vardır elbette rağmen, onların metre bastırmak için kendi sürücüleri ile pazarlık yok.