X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Our Melting Pot'e yol tarifleri

4th/Floor Mavenue Building, #7844 Makati Avenue co, Guerrero Street, 1209 Makati City, Manila, Filipinler

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 85%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 79%Tesisler

Çeviren Google Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı'na 3 terminallerinden herhangi birinden, vicdansız sürücüleri tarafından sökük önlemek için bir kupon / havaalanı taksiye. (Bu hala güneş hala zaman gelme durumunda ölçülü taksiye bir seçenek; bu yazma-up son hatlarında bulunan listeye göre daha güvenilir operatörleri nokta olabilir.)

Bizim tam adresi:
4. kat Mavenue Binası, 7844 Makati Caddesi kor. Guerrero Street, Barangay Bel-air, Istanbul Şehir

Biz bulunmaktadır Mavenue bina Wendy ve 7-11 (havaalanından geliyorsanız bu, sağda bulunabilir) ve sağ Great Eastern Hotel yanında sonra birkaç adım uzaklıktadır.

Binanın zemin katında, sol ve sağ tarafta eski bir sigara descript bina Büyük Doğu ile Makati Caddesi ve Guerrero Street, köşesinde bakıyordu durmak durumunda, SOCIALICIOUS TEA ve YAKINUKU nokta olduğuna dikkat ediniz Japon Restoranı. Biz bulunmaktadır 4. katında asansör / merdiven yol açar restoranın sol tarafında binanın orta kısmında bir koridor, vardır.

TAKSİCİ BİZİM ERİME POT HOSTEL HAKKINDA BİR ŞEY BİLMİYOR OLACAKTIR unutmayın. OMP signages hala tüm bina yenileme yapıldığında koymak gerekir.

[Havaalanı veya MIA yoldan, taksi şoförü normalde EDSA denilen ana cadde alır. Bu karayolu üzerinde yaklaşık 5-10 dakika sonra, sonra sağ MAKATI AVE üzerinde AYALA CADDESİ, bir sola yapar. Eğer Makati Caddesi boyunca Mandarin Hotel geçmiş gelmiş, sen en fazla 5 dakika uzaklıkta pansiyon konum. St. Giles Hotel, iki blok daha bakın kez Guerrero Caddesi'nin köşesinde sağ tarafta Mavenue binası bulacaksınız.

EK AÇIKLAMALAR:

Hostel sizin ETA değişiklikler için 1. rezervasyon bilgilerinizi güncellemek veya önceden bize e-posta için zaman bulmak lütfen. Biz her zaman gündüz / gece ağırlamak, ancak varış YENİ ya GERÇEK zaman sistemde bulunan varsayılan süresinden daha başka bilinen eğer, sizin ve pansiyon yönetimine hem de çalışmaya devam eder.

Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı'na girişte 2. ölçülü taksiler kolay (ucuz) taksi sürücüleri kalkan yolcu boşaltmak kalkış alanı, yukarı giderseniz bulmak için; senin ETA 19:00 ötesinde, ancak, bu artık bir durumdur. Sadece geliş salonu dışında ölçülü veya kupon taksi hakkını almak için sıraya. Veya daha iyisi, bir HAVAALANI TAKSİ almak ve taksi sürücüleri ile pazarlık stres önlemek. Bu özel taksi kullanarak pansiyon tahmini ücret P350-P450 arasındadır.

Sıradan ölçülü taksi kullanarak pansiyon Havaalanından 3. maksimum ücret bile ağır trafik P250.00 civarında olmalıdır. Başarıyla Metro Manila içinde daireler etrafında sürücü olabilecek bir SAHTEKÂR biri üzerine sürücü veya tesadüfen metre kullanımını müzakere edemez Ancak, sizin ücreti bin peso (P1,000.00) veya daha fazla gidebilirsiniz.

Sağlam R & E, E & E, MGE, N & S, P & A, 24/7, Münih, Tai, Basic, D'Avis, T & I, Polonya'da, Dünya: 4. koruma sıradan ölçülü taksi kullanarak gibi daha güvenilir taksi operatörleri seçmektir ve Dolar. Genel olarak, elbette bazı istisnalar her zaman vardır, ancak bunların metre aşağı koymak için onların sürücüleri ile pazarlık yok.