X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ostello Burigozzo 11'e yol tarifleri

Via Burigozzo 11, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 64%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Trenle
Central Station: San Donato doğru metro hattı 3 (sarı hat) almak. Missori durakta alın. Buradan, Corso Italia Gratosoglio / Rozzano doğru tramvay sayısı 15 almak ve durdurmak Corso Italia / Via Lusardi ininiz. Stop ışıkta, Via Burigozzo sağ açın.
Cadorna İstasyonu: otobüs Nr. Porta Volta yönelik 94 ve 7 durak sonra kapalı olsun. Molino Delle Armi-Vetra durağında inin. Stop ışıkta sağa dönün ve Via Calatafimi alır. Sonunda, dönüş Via Burigozzo bıraktı.

Uçakla
Orio al Serio: havaalanından (1 saatlik yolculuğu hakkında) Merkez Milano istasyonuna otobüsle. Central Station, yukarıdaki yönergeleri izleyin.
Linate: Linate havaalanına, otobüs nr alır. 73 ve terminali (Corso Europa / San Babila durdurma) ininiz. Piazza Fontana Corso Europa aşağı yürüme ve tramvay sayısı 15 almak ve durdurmak Corso Italia / Via Lusardi ininiz. Stop ışıkta, Via Burigozzo sağ açın.
Malpensa: a) Malpensa Express atın ve 50 dakikalık yolculuk hakkında Cadorna istasyonunda () ininiz. Cadorna istasyonundan, yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Otomobille
Kuzeyden, otoyol A4/E64 (Torino-Venedik) ve karayolu A8/E62 (Milan Lakes) Milan otoyol sonra, Milano Via Manzoni için işaretleri takip edin. Centro Città / Fiera Milano City için işaretleri izleyin, Via Alcide de Gasperi almak ve Via Scarampo aşağı devam edin. Piazzale della Conciliazione sonra, Via di Porta Vercellina aşağı devam edin. Via San Vittore üzerine sola ve Via De Amicis üzerine doğru dönerek Via Carducci köşesine kadar devam. Düz aşağı Molino delle Armi Via devam ve Via Santa Croce üzerine sağa dönün. Calatafimi Via aşağı devam ve Via M.Burigozzo üzerine sonunda sola dönün.
Güneyden, otoyol A7 (Milan-Genoa). Milan otoyol sonra, düz devam edin ve yaklaşık turdan sağdaki ilk çıkışına. Via Cermenate-Linate için aşağıdaki belirtileri Giovanni Schiavone Via aşağı devam edin. Via Cermenate aşağı çekmek ve Via Meda sola dönün. Piazza XXIV Maggio kadar Corso San Gottardo düz devam edin. Via Gian Galeazzo üzerine dönüm sağdaki ikinci sokağa sapın. İlk ışıkta, Via Aurispa üzerine sola Via M.Burigozzo üzerine yaklaşık 100 metre sonra sağa dönün.
Güney-Batı, karayolu A1/E35 (Milan-Bologna) gelen Milan otoyol sonra, düz Tangenziale Ovest / Genova / Torino için aşağıdaki işaretleri devam ediyor. Cenova için işaretler ve Milano-Via Liguria de çıkış aşağıdaki A50/E35 devam edin. Çıkışından sonra, düz devam edin ve yaklaşık turdan sağdaki ilk çıkışına. Güney, otoyol A7 itibaren altındaki yönergeleri izleyin.