X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ostello Burigozzo 11'e yol tarifleri

Via Burigozzo 11, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 78%Yer
  • 79%Çalışanlar
  • 65%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Trenle
Central Station: San Donato doğru metro hattı 3 (sarı hat) alır. Missori durağında inin. Buradan, Corso Italia üzerinde Gratosoglio / Rozzano doğru tramvay sayısı 15 almak ve durdurmak Corso Italia / Via Lusardi ininiz. Dur ışıklarda, Via Burigozzo üzerinde sağa dönün.
Cadorna İstasyonu: Otobüs nr alır. Porta Volta karşı 94 ve 7 durak sonra inin. Molino Delle Armi-Vetra durağında inin. Dur ışık sağa dönün ve Via Calatafimi alır. Sonunda, Via Burigozzo üzerinde sola.

Uçakla
Orio al Serio: Merkez Milan istasyonu (yaklaşık 1 saat yolculuk) Havaalanından otobüsle. Merkez İstasyonu'ndan yukarıdaki yönergeleri izleyin.
Linate: Linate havaalanına, otobüs nr alır. 73 ve terminal (Corso Europa / San Babila durağı) ininiz. Piazza Fontana Corso Europa Walk down ve tramvay sayısı 15 almak ve durdurmak Corso Italia / Via Lusardi ininiz. Dur ışıklarda, Via Burigozzo üzerinde sağa dönün.
Malpensa: a)) Malpensa Express alın ve 50 dakikalık yolculuğu hakkında Cadorna istasyonunda (ininiz. Cadorna istasyonundan, yukarıdaki yönergeleri izleyin.

Arabayla
Milan otoyol sonra Kuzey, otoyol A4 / E64 (Torino-Venedik) ve karayolu A8 / E62 (Milan Lakes), Milan Viale Certosa işaretlerini takip edin. Centro Città / Fiera Milano City işaretlerini takip, Via Alcide De Gasperi almak ve Via Scarampo aşağı devam edin. Piazzale della Conciliazione sonra Viale di Porta Vercellina aşağı devam edin. Via San Vittore üzerine sola dönün ve Via De Amicis üzerine doğru dönerek Via Carducci köşesine kadar devam eder. Düz aşağı Molino delle Armi Via Devam ve Santa Croce Via sağa açın. Calatafimi Via aşağı Devam ve Via M.Burigozzo üzerine sonunda sola dönün.
Güney, karayolu A7 (Milano-Cenova) seçin. Milan otoyol sonra düz devam ve yaklaşık turdan sağdaki ilk çıkışına. Via Cermenate-Linate işaretlerini takip Giovanni Schiavone Via aşağı devam edin. Via Cermenate aşağı çekmek ve Via Meda üzerinde sola dönün. Piazza XXIV Maggio kadar Corso San Gottardo düz devam edin. Via Gian Galeazzo üzerine dönüm sağ tarafta ikinci sokak almak. İlk ışıklarda, Via M.Burigozzo üzerine doğru yaklaşık 100 metre sonra çevirmek, Via Aurispa üzerine sola çevirin.
Milan otoyol sonra Güney-Batı, otoyol A1 / E35 (Milano-Bologna) itibaren, düz Tangenziale Ovest / Genova / Torino tabelalarını takip devam ediyor. Milano-Via Liguria de Cenova için işaretler ve çıkış aşağıdaki A50 / E35 üzerinde devam edin. Çıkışından sonra, düz devam ve yaklaşık turdan sağdaki ilk çıkışına. Güney, otoyol A7 itibaren altındaki yönergeleri izleyin.