X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oriente Atiram Hotel

Ramblas 45 08002, Barcelona, Ispanya

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Oriente Atiram Otel, ünlü Ramblas yanında yer almaktadır. Bu bölge de onun alışveriş ve ticari faaliyetler için bilinir. Otelin yakınlarında ayrıca, daha da aşağı, denize sadece birkaç yarda Liceu Tiyatrosu, Gotic Çeyrek bulmak ve olacak.

1942 yılında inşa edilen bu otel büyük tarihsel gerçeklerin ifadesi olmuştur. Otelimiz ayrıca yazarlar vb politikacılar, bullfighters, şairler, değişir ünlü karakterlerin her türlü ağırlamıştır ...

Bizim kuruluş tüm banyo, merkezi ısıtma, renkli TV, direkt telefon ve kasa ile donatılmıştır, 147 oda olmak üzere toplam ile donatılmıştır. Müşterilerimize memnuniyeti: Biz personel üyelerimizin kalite ve onların ana amacı işaret gurur duyuyoruz. Personelimiz size rahat ve keyifli bir konaklama olsun emin olacaktır.

Otel Oriente klasik tarzda dekore edilmiştir, her ikisi de iki salonları, Condal ve Glorieta vardır ve bu ziyafetler, kokteyl partileri ve diğer kutlamalar gibi sosyal toplantılar, iş toplantıları, kongreler ve konferanslar, gelen, olayları her türlü tutmak için mükemmel .

Las Ramblas ortasında size (ön otel) bulabilirsiniz bizim Teras-Restaurant, burada elimizden geleni paella veya Gazpacho tadabilirsiniz.

Not:% 7 KDV dahildir
Kahvaltı dahil değildir.

Yer durumu için ara


Tesisler

  • 24 saat Resepsiyon
  • Bar
  • ASANSÖR
  • Bavul Saklama
  • Restoran
  • Tur / Seyahat Danışma Masası


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Oriente Atiram Hotel Located at Ramblas 45 08002, , Barcelona.
Oriente Atiram Hotel
Spain
Barcelona Ramblas 45 08002
0% 16
41.3797872 2.1742415
Oriente Atiram Hotel
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda