X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

One Step Independence Square Hostel'e yol tarifleri

Prorizna str. 18/1 G, Floor 4. Apt. 35, Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google DİKKAT ... Cod kapı # 353 den

Havaalanından
Biz gelip sizi havaalanında karşılamak ve pansiyon için düz götürmek için bir taksi düzenleyebilirsiniz. Eğer adınız işaretiyle havaalanında iç gümrük çıktığınızda Bu durumda sürücü sizi karşılayacaktır. Taksi fiyat 89 Euro / otomobil. Bu havaalanında normal fiyatından daha ucuzdur. Tercih gibi, daha sonra pansiyon taksi şoförü, doğrudan ödeme veya ödeme yapabilirsiniz.
Havaalanı 45 km uzaklıkta şehir olduğunu ve toplu taşıma bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacak şekilde, özellikle bu zamanda, 12 de durur.


TALİMATI

Tren İstasyonu:

Metro (bu olacak Vokzalna metro istasyonu) alın ve Kreshatik istasyonu (3 durak) kapalı olsun. Eğer Kreshatik caddesi Kiev ana cadde üzerinde olduğunda, sokak arası ve Prorizna sokağı, iki blok yürümek. Ardından, sağa 30 metre yürümek ve metal kapıları (lelf tarafta) girin. Pansiyon girişinde burada binanın sen, hoş iç yeard en uzak sol köşesinde olduğunu!

Havalimanından:

Merkezi Tren İstasyonu Havaalanı'na servis otobüsü almak 45 km şehirden uzak ve toplu taşıma bu öylesine özellikle 12 de durur
Zaman bir taksi almak için daha iyi bir alternatif olacak!
Bir kez Tren İstasyonu, yukarıdaki talimatları izleyin.

Ana / uluslararası otobüs durağına:

Lybidska metro istasyonu (10-15 dakika) yürümek, metro almak ve Maidan Nezalezhnosti istasyonu (yani Bağımsızlık Meydanı) gidin. Kreshatik istasyonu geçin ve yere kadar yürüyün. Sonra yukarıdaki talimatları izleyin.