X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

One Love Island Campsite

Lamu Malindi Road via Ngomeni, Mombasa, Kenya

No rating

 • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
One Love Adası sadece çevre dostu turizm, ama aynı zamanda bir kez bir ömür boyu deneyimi olduğunu. Ziyaretçiler küçük bir ücret karşılığında, adada, bir backpacker cenneti bekliyoruz. kamp kendi elemanı adanın gerçekten eşsiz bir deneyim vaat ediyor. Çarpıcı bir doğal ortamda rahat bir tatil keyfini ve sahil muhteşem streç ile sessiz, gelişmemiş adada sakin bir koya bakan gerçek rahatlama bulabilirsiniz. Sadece tekneyle sadece birkaç kulübe ve erişilebilir ile, iyi uzak kitleler çok huzurlu ve unutulmaz bir deneyim garanti ediyoruz 'rahatla, eğlenebilir ve büyü senin etrafında olmasına izin!

Misafirlerimiz tenha gölgelik, makuti çatılı banda (tipik Svahili ahşap kulübe), ağaç evi dahil konaklama çeşitli seçebilir veya sahilde bir çadır ve kamp getirebilir. Biz ücretsiz rahat yatakları, çarşaf ve sineklik sağlamak!
Otelde kaldığınız süre boyunca birinci sınıf gıda yemek her zaman taze keyfine varacaksınız, gıda hazırlanan ve adada pişirilir, biz sadece bizim balıkçılar tarafından yakalanan taze malzemelerle ve deniz kullanın! Biz de taze meyve ve diğer yerel lezzetleri sunuyoruz. Bizim gıda genellikle hindistan cevizi (tipik Swahili gıda) ile pişirilir, ama bizim ziyaretçiler tercih ne şekilde olursa olsun hazırlanabilir - yeni tatlar için bakmak istiyorum. Hoşgeldiniz!

Sen ada ve güzelliği keşfetmek gün geçirebilirsiniz. Her gün okyanusun yüksek ve düşük gelgit, adanın kıyı ile oynamak, yeni dereleri oluşturmak ve gün-gün keşifler her zaman benzersiz olmasını sağlamak. Kuşlar, yengeçler ve diğer eşsiz deniz yaşamının - One Love Adası mangrov ormanları, güzel kabukları çeşitli kaplıdır bozulmamış plajları ve birçok hayvan türleri ile bir kum adadır. Yüzme, dalış, kano turları, sahil yürüyüşleri, balıkçılık gezileri, gün batımı yelken, mangrov orman turları, mangrov ağaçlandırma, rahatlatıcı, kuş gözlemciliği ve çok daha fazlası gibi ada keşfetmek yanı sıra mevcut pek çok aktivite vardır!

Akşam setleri gibi, bir bira, dost yolcuları ile hikayeleri takas ederken bir şenlik ateşi etrafında oturup bir davul daire yer alacak, ya da sadece sessizlik ve yıldızlı gökyüzü zevk.

Diğerlerinin arasında STK gönüllüleri, yurt dışına öğrenci ve backpackers hizmet konusunda uzmanlaşmıştır. One Love Adası toplumsal kalkınma ve çevre restorasyonu odaklanmış bir topluluk çalışma projesi olarak kalmak gelirler, doğrudan, bizim toplum yararına. Ziyaret ederken, yardım. Biz de bize mangrov ağaçlandırmak (ve mangrov ormanları içinde yaşayan nesli tükenmekte olan türlerin korunmasına) yardımcı olmak için her ziyaretçi teşvik ve bizimle kaldığınız süre boyunca bitki 10 mangrov. Bu şekilde biz dünya ile One Love Adası güzelliği paylaşmak ve korumak ve bizim toprağımız ve insanları korumak için gelirleri kullanabilirsiniz. Tüm için One Love!

Tüm bu fiyata dahildir:

* Adaya ngomeni köyden bedelsiz

* Ücretsiz kahvaltı, öğle ve akşam yemeği

Tüm gün ücretsiz * svahili çay (chai) ve soğuk maden suyu

Sunduğumuz küçük bir ekstra ücret karşılığında

* Bira, Soda, diğer içecekler
* Çamaşır Servisi
* Sunset Arap yelkenlisi yelken (tipik Swahili yelkenli gemi)
* Kano mangrov turları
* Tipik Svahili davul performansları

Lütfen aklınızda bulundurun:

Zamanda edin: 13,00
Time Out Giriş: 13,00
İptal Koşulları: 72h
Kredi Kartları Kabul edilmedi
Varışta nakit ödeme
Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği dahil
Vergiler Dahil

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • BBQ
 • Kahvaltı Dahil
 • Ücretsiz Otopark
 • Sıcak Duşlar
 • Mutfak
 • Bavul Saklama
 • Mevcut Yemekler
 • Açık Teras
 • Çay / Kahve yapma İmkanları


Politikalar

 • Çocuk dostu
 • Kredi Kartları Kabul Edilmez
 • Evcil Hayvan Dostu
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 3 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
One Love Island Campsite Located at Lamu Malindi Road via Ngomeni, , Mombasa.
One Love Island Campsite
Kenya
Mombasa Coast Province P.O. Box 2049 Lamu Malindi Road via Ngomeni
0% 3
-2.9903988 40.1945436
One Love Island Campsite
    Oda mevcut     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo