X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

On The Road Hostel'e yol tarifleri

Fitz Roy 1983, Buenos Aires, Arjantin

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 84%Temizlik
  • 81%Tesisler

Çeviren Google Retiro Otobüs Terminali'ne:
Otobüs - terminal dışından Yakalama otobüs sayısı 108, bu otobüs Palermo Hollywood (bizim mahalle) için doğrudan götürecektir. Calle Fitz Roy ve Nikaragua köşesinde inin. Beklenen süresi yaklaşık 30 dakika, ama bu trafik bağlıdır. Sen otobüs sürücüsü için söyleyebiliriz "necesito bajar en Fitz Roy y Nikaragua, por lehine puede avisarme?" Biz Café hemen yanında .... Sayısı 1.983

Metro - Otobüs Terminali'ne bir bloktur Retiro Subte istasyonuna yürüyün. Estacion Julio de 3 ila 9 istasyonları gidin ve D. Congresso de Tucuman, Palermo Subte istasyonu yılına kadar 9 durak doğru git yeşil Line değiştirin. Eğer Calle Nikaragua ulaşana kadar Avenida Juan B Justo aşağı 5 blok yürümek, sonra Fitz Roy sol 2 blok için sağa dönün. Biz sayısı 1.983 bulunmaktadır.

: Havaalanı EZE (uluslararası) itibaren
Bir taksi almak: sen almak önce bir fiyat kabul emin olun, genellikle maliyet 210-250 peso civarındadır.

Shuttle otobüs - otobüs terminali dışında düşecek TiendaLeon servis otobüsü almak, bu 50 dakika sürer, maliyeti 80-100 peso arasındadır. Buradan Yolu (yukarıda) gelen aynı yönergeleri izleyin.

: Havaalanı AEP (yerel)
Avenida Santa Fe ve Avenida Juan B Justo köşesine otobüs 160 veya 37 almak. Sen otobüs sürücüsü "necesito bajar en Santa Fe y Juan B Justo, puede avisarme por iyilik?" Sorabilirsiniz Eğer Calle Nikaragua ulaşana kadar Buradan Avenida Juan B Justo aşağı 5 blok yürümek sonra Fitz Roy sol 2 blok için sağa dönün. Biz sayısı 1.983 bulunmaktadır.