Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Oceano & Mare B&B

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 10.0
 • Güvenlik 10.0
 • Yer 8.0
 • Çalışanlar 10.0
 • Atmosfer 10.0
 • Temizlik 10.0
 • Tesisler 10.0

Yer

Via Caterina D'Altavilla 35, Agrigento

Tesis Konumu

Çeviren Google
Uçakla
Falcone Borsellino Havaalanı ve Katanya 180 km - - Fontanarossa Havalimanı Oceano & Mare 170 Palermo gelen km mesafede yer almaktadır. Biz size uygun B & B ulaşmak için havaalanına ya bir araba kiralamak için öneririz. 'Araba ile' paragraf yönergeleri izleyin.

Trenle
Agrigento Palermo (yaklaşık 2 saat) ve Catania (yaklaşık 3 saat) ulaşılabilir. Agrigento tren istasyonundan evin yaklaşık 9 km uzaklıktadır. otobüs yok. 2 San Leone, yaklaşık 10 dakikalık bir yolculuk plaj alanı her 30 dakikada bir çalışır. Rota Degli Imperatori üzerinden gelen Caterina d'Altavilla via dönüş geçen bir döngü. (Kalkışlar her 30 dakika). Eğer Agrigento vardığınızda (merkez tren veya otobüs istasyonu) lütfen bizi arayınız: bize ulaşmak için en iyi yolu size önerilerde bulunmaktan mutluluk duyarız.

Arabayla
(Palermo itibaren)
166 km - yaklaşık 2 saat 29 dk
Otoyol A29 Take - Castelvetrano için (Palermo Mazzara del Vallo), çıkış ve Agrigento SS 115 almak. Porto Empedocle sonra, Caltanissetta, Siracusa, Palermo yönünü takip kadar (3,5 km sonra) ulaşmak la SS 640 Reach Tapınaklar (büyük dolambaçlı Giunone) Vadisi ulaşıncaya kadar sonra, Licata yönünü çektikten sonra Bir trafik ışığı 300mt. Degli Imperatori başlar aracılığıyla nerede o Y righthand dalı almak sağa dönün ve 2.8 km'lik (SP71) (Cavaleri Magazzeni üzerinden) bu yolu takip edin. Hemen altında 1 km için bu sokak izleyin ve sağ Caterina d'Altavilla, denize doğru giden bir küçük sokakta yoluyla üzerine çevirin. B & B caddenin dibinde, sayı 35 olduğunu.

(Catania itibaren)
166 km - yaklaşık 2 saat 13 dk
Otoyol A19 (Katanya - Palermo) al Caltanissetta için, çıkış ve Agrigento SS 640 izleyin. Tapınaklar Vadisi doğru devam edin ve Siracusa yönünde SS115 SS640 üzerinde ve SS115 buluştuğu çıkış, sonra anında Göbekli çıkarken ilk hakkını alarak Göbekli ulaştığında. Degli Imperatori başlar aracılığıyla Y righthand dalını almak, sonra 2.8 km'lik (Cavaleri Magazzeni üzerinden) bu yolu izleyin. Hemen altında 1 km için bu sokak izleyin ve sağ Caterina d'Altavilla, denize doğru giden bir küçük sokakta yoluyla üzerine çevirin. B & B caddenin dibinde, sayı 35 olduğunu.

(Messina itibaren)
263 km - yaklaşık 3 saat 14 dakika
Via Castellammare Via Giuseppe Garibaldi güneye devam edin. Eylül ayında ilk Caddesi'nde hafif sola. Via San Martino sağa dönün. Via Tommaso Cannizzaro sola dönün. E45 / E90 / Via Giuseppe Farina La sağa çevirin. E45 / E90 / Via Europe sağa dönün. 1 döner kavşaktan geçin. A20 üzerine rampayı. Çatal sola tutun, Katanya / Messina Sud / Tremestieri / Messina / San Filippo / Gazzi işaretlerini takip ve A20 katıldı. A18 / E45 (tabela A18 / Catania) devam edin. E45 devam edin. Kısmi paralı yol. A19 / E932 Palermo doğru çıkışa. Caltanissetta için çıkışa. A19 giriş yapın. SS640 devam edin (Caltanissetta tabela). Döner kavşaktan beşinci SS115 için / Strada Devlet Doğu SICULA hızlı akan çıkışına. (Kaptan Alfredo üzerinden) Via Cavaleri Magazzeni / SP71 sağa çevirin. İmparatorlar Via de hafif sağa. Via Caterina d'Altavilla sağa çevirin. B & B numara 35, Dune büyüleyici sokakta önündeki caddede yer almaktadır.
 • Ekonomik 10.0
 • Güvenlik 10.0
 • Yer 8.0
 • Çalışanlar 10.0
 • Atmosfer 10.0
 • Temizlik 10.0
 • Tesisler 10.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.