X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Ocean Inn Rio Botafogo'e yol tarifleri

Rua Paulo Barreto 63, Rio de Janeiro, Brezilya

Harita ve Yol Tarifleri


70%Oy

  • 75%Ekonomik
  • 63%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 65%Çalışanlar
  • 65%Atmosfer
  • 68%Temizlik
  • 63%Tesisler

Çeviren Google Yol

Uluslararası Havalimanı (Galeão) Gönderen:

Dan otobüsle şirketin Copacabana (maliyet R $ 8 Reali) gider ve Mourisco bina (büyük bir ayna-bina) önünde Botafogo plaj son durağında bırakmak için sürücü isteyin ki 'Gerçek'. Eğer Prof "olacak Üstgeçit altında gittikten sonra, bir araba üst geçit göreceksiniz sol tarafta Mourisco sahip okyanusun karşı karşıya Álvaro Rodrigues sokak ", düz devam ve sağda 4. cadde" Paulo Barreto ". Pansiyon, biz Cabidinho adında bir bar neighboor olan Paulo Barreto 63 üzerinde

Yurtiçi Havaalanı (Santos-Dumont) Gönderen:

Otobüslerden birini alın, 404, 413, 415 veya 455 (maliyet R $ 2,50 Reali) Aterro gider Flamengo ve (Mourisco binası önünde Botafogo plaj son durağında bırakmak için sürücü isteyin bir büyük bir ayna-bina). Eğer Prof "olacak Üstgeçit altında gittikten sonra okyanusa karşı karşıya, solda Mourisco sahip olmak, bir otomobil üst geçit göreceksiniz Álvaro Rodrigues sokak ", düz devam ve sağda 4. cadde" Paulo Barreto ". Pansiyon, biz Cabidinho adında bir bar neighboor olan Paulo Barreto 63 olduğunu.

Merkez Otogar (Rodoviária) 2 seçenek vardır:

İlk seçenek

Otobüs 127 veya 128 alın ve Mourisco binası önünde Botafogo beach (büyük bir ayna-bina) son durağında bırakmak için sürücü isteyin. Eğer Prof "olacak Üstgeçit altında gittikten sonra, bir araba üst geçit göreceksiniz sol tarafta Mourisco sahip okyanusun karşı karşıya Álvaro Rodrigues sokak ", düz devam ve sağda 4 sokak 'Paulo Barreto' dir. Hostel Paulo Barreto 63, biz Cabidinho adında bir bar neighboor vardır.

İkinci Seçenek
Otobüs 136, 170, 172 veya 178 almak ve 2nd bırakın. otobüs
, (sağ 'Casa de Rui Barbosa sonra') 'São Clemente Street' dur Fevereiro Steet 'çapraz' Voluntários da Patria Caddesi'nde de '19 çekmek ', almak için yarım blok yürümek' Paulo Barreto Sokak '63. Hostel Cabidinho adında bir bar komşudur.