X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oasis Backpackers' Palace Sevilla'e yol tarifleri

C/ Almirante Ulloa, 1, Seville, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 91%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 87%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 89%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Plaza de Armas İSTASYONUNDAN:
Hala istasyonunda ise ana giriş yolu bırakın. Bu bir kavşak tarafından binanın köşesinde. Eğer sağa bak eğer bir köprü göreceksiniz - bu yanlış yönü bu şekilde gitmek yok! Sola bakıyor bunun altında bir altgeçit ile bir kavşak göreceksiniz. Büyük tuğla binaya doğru yol çapraz - Bu Plaza de Armas alışveriş merkezidir. Alışveriş merkezinin kapıları geçmiş devam ve Cerveceria la Surea geçerek, sol ayı ve Mcdonalds. Bunu AVENIDA 5 cine (sinema) olarak ilan büyük harf olan yolun diğer tarafında büyük bir pembe / turuncu renkli bina görmek gerekir. Bu sinema gibi yolun aynı tarafında olması ve olduğu gibi aynı yönde waklingin devam şekilde yaya geçidinde yol çapraz. Barlar bir çift geçen bir kavşak (burada köşede bir bar var) ulaşacak. Sağa dönün ve (Calle Alfonso XII) 300 metre düz yürümek, bir tütün dükkanı, bir eczane, bir yapraklı kare (bu Plaza del Museo olduğu) geçen. Eğer kare geçtikten sonra, sağdaki bir sonraki yol Calle Almirante Ulloa, Oasis Backpackers Sarayı sitedir.

HAVAALANINA:
(4) tüm yol son durağında, Plaza de Armas otobüs staion için özel havaalanı otobüs EA atın. Şimdi Plaza de Armas otogardan buraya nasıl için yönergeleri izleyin.

Prado de San Sebastien otobüs durağına:
Istasyonunun ana giriş yürümek ve sol ayı. Sen önünde bir tramvay durağı görmelisiniz. Plaza Nueva yönünde tramvay (sadece 1 satır vardır) alın. Plaza Nueva, son durağı tüm yol binmek gerekir. (1.30). Sonra Tetuan Caddesi üzerine gitmek ve düz Plaza del Duque / La Campana (sağınızda bir Burger King görürsünüz) kadar yürüyün. Alfonso XII Sokağı'nda sola dönün ve yolun sol tarafındaki köşede kırmızı bir bina göreceksiniz til yürümek düz. Çevirin, bu sokakta, Calle Almirante Ulloa 1 No'lu bıraktı.