X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oasis Backpackers Hostel Granada'e yol tarifleri

Placeta correo viejo, 3, Granada, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 88%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 88%Çalışanlar
  • 89%Atmosfer
  • 87%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Otogar itibaren otobüsler Sn2 veya N4 alabilir. 5. durağı (Cruz del Sur) size aynı biletle 'LAC' otobüs değiştirmek zorunda. Gran Via 1 stop kadar devam edin.

Tren İstasyonu'ndan itibaren Avda kadar 200m istasyonu üzerinden yürümek gerekiyor. Constitucion. Gran Via 1 stop kadar herhangi bir 'Lac' otobüsle vardır almak.

Havaalanı Otobüs da Gran Via 1 durur.

'Aracılığıyla 1 Gran', aynı zamanda pansiyon, Katedral durağı olarak bilinir.
Eğer bu durdurma yaklaşıyor gibi, Cathedral sizin sağ tarafta olacak. Otobüsten alın. Sen 'Gran Via' olarak adlandırılan bir bulvar olacak. 'Caixa Bank' geri ve bulvar üzerinde yürümek. Burada 'Gran Via' çapraz ve Carcel Baja denilen sokağa git. Yürümeye devam et, sen 'Granada 10' Granada, büyük disko geçecek. Sonra hemen devam 'Calderia Nueva' olarak adlandırılan caddede yürümek, bir kavşak gelecek. Birçok Arap mağazalar ve restoranlar geçiyor olacak.

Placeta Correo Viejo içine ilk sol yapın ve birkaç adım sonra, sağ tarafta, Oasis hoşgeldiniz büyük bir ahşap kapı, olacak !!
Endikasyonlar ardından bu bize otobüs durağı ulaşmak için size en fazla 5 dakika sürer should't. Eğer kayıp iseniz, sadece bizi arayın!

Tren istasyonuna taksi oranları 5 ila 8 Euro'dan olmalıdır. 6 ve 10 Euro arasında Otogarı'na. Havaalanı'na 24 Euro olacak.

Pansiyon girişinde otomobille Başlarken mümkün değildir, en yakın Park pansiyon 500m. 'San Agustin' olarak adlandırılan ve 24 saat için yaklaşık 25 € maliyeti edilir. Sen ucuz parkings daha bulmak ya da şehir merkezi dışına ücretsiz sokakta park edebilirsiniz. Biz, 'San Agustin' park pansiyon Bagaj getirmek tavsiye ve biz araç için harita farklı seçenekleri size gösterecektir. San Jeronimo veya Elvira sokaklarında sürüş: sadece 2 seçeneğiniz var 'San Agustin' otopark almak için. Kısıtlı erişim sokaklarda kameralar için dikkat edin.

Eğer daire rezervasyonu varsa, daire anahtarını alışverişi için bir toplantı saati düzenlemek için lütfen bize ulaşın. Biz de orada bir taksi almak öneririz. Eğer bir araba varsa apartman kendi garaj var ama sen gelmeden önce bize araç bilgilerinizi vermeniz gerekecektir.
Teşekkür ederim