X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oak Inn

#11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang, Çin

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Oak Inn, bir ev gibi ve rahat bir hostel hoş geldiniz. Oak Inn Guangzhou, Güney Çin Hıristiyan bir çift tarafından çalıştırılır. Sen gerçekten burada dinlenmek ve iyi bir dinlenme sahip bir alabilirsiniz.

Oak Inn Shuhe Old Town, Lijiang City bulunmaktadır. Sadece 2 dakika uzaklıkta Small Stone Köprüsü'ne yürüyerek olduğunu. Bu bina 2 katlı ahşap tipik bir Nàxi yerel tarzıdır. 10 standart oda (bir diğer 9 çift kişilik oda vardır ve her biri ayrı yıkama odası vardır, üçlü oda) vardır. Vücut yıkama için verilen 24-saat sıcak su, ücretsiz kablosuz net çalışma, rahat yatak vardır, P & G markası şampuan ve vücut yıkama, ve kendi kendine yardım çamaşır, saç kurutma makinesi, yukarıdaki tüm hizmetleri ücretsizdir!

Sanitasyon için, gezginler her oda temiz ve düzenli olmasını sağlamak için, kontrol sonrası bir kez her odayı temizlemek için ısrar ediyorlar. Yemek için, orada mutfak ve kiler pansiyon olduğunu ya da bizim tarafımızdan yapılmış tipik Kanton yemekleri denemek için önceden sipariş edebileceğiniz gibi kendiniz yapmak için yardımcı olabilir. Eğer dışarıda yemek istiyorsanız hanın yakın birçok restoran vardır, bu kadar rahatlık ~ 3, yürüyerek 5mins.

Hanın ortasında böyle elma ağacı, kiraz ağacı, nar ağacı ve çok değişik çiçekler farklı bitkiler avlu etrafında, güneşli bir avluya var. Bir adam yapımı dere içinde bazı balıklar ile, avlu etrafında akışı olduğunu. Bahçesinde de çocuklar onunla oynamak için iyi bir yer sohbet ve içinde dinlenme ve için uygundur. Bahçesinde yanı sıra, bir in-house oturma odası var, film ya da burada okuma izleyebilirsiniz, biz de Çince ve İngilizce kitapları hem sağladı var.

Biz meşe ağacı güçlü ve uzun ömürlü gibi, ve onun büyük taç birçok yaratıklar yararlanabilir çünkü ilk, Oak Inn adlı. İkincisi, İncil, Genesis Bölüm 18 dan, İbrahim Mamre meşe Efendisi ve O'nun melek araya geldi ve orada Rabbinden nimet var. Biz Oak Inn biz yabancılarla onun iman, itaat ve gösteri misafirperverliği hakkında, İbrahim'in modelini takip edeceğini ima atadı.

Lijiang Çin'de en güzel yerlerinden biri olan çift yok, güzel işaretler, flaş hava ve şefkat halkları vardır. Oak Inn aşağı dokunursanız, biz bildiğiniz gibi etrafında seyahat için, orada farklı çekici yerlere yakın gitmeye değer sığdırmak bizim görüşler sağlayabilir.

Oak Inn Mayıs 2010 açılmasından bu yana, zaten Çin etrafında misafirler çok olumlu yorumlar aldım. Oak Inn sonraki konuk olmak hoş geldiniz, ve Lijiang güzel bir yolculuk var diliyoruz!

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil Değil.


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Oak Inn Located at #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang.
Oak Inn
China
Lijiang Yunnan 674100 #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town
0% 2
26.9190422 100.2033913
Oak Inn
    Oda mevcut     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda