X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oak Inn

#11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang, Çin

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Oak Inn, bir ev gibi ve rahat hostel hoş geldiniz. Oak Inn Guangzhou, Güney Çin gelen Hıristiyan bir çift tarafından çalıştırılır. Eğer gerçekten burada dinlenmek ve iyi bir dinlenme alabilirsiniz.

Oak Inn Shuhe Old Town, Lijiang City bulunmaktadır. Yürüyerek Küçük Stone Bridge sadece 2 dakika uzaklıktadır. Bu bina 2 katlı ahşap tipik bir Nàxi yerel tarzıdır. 10 standart oda vardır (bir üçlü oda, diğer 9 çift kişilik oda, ve her biri tek tek yıkama-odası vardır). Vücut yıkama, ücretsiz kablosuz net çalışma, rahat yatak, P & G marka şampuan ve vücut yıkama ve kendi kendine yardım çamaşır, saç kurutma makinesi için sağlanan 24 saat sıcak su vardır, yukarıdaki tüm hizmetleri ücretsizdir!

Sanitasyon için, gezginler, kontrol her odada düzenli ve temiz olduğundan emin olmak için bir kez sonra her odada temizlemek için ısrar ediyorlar. Yemek için, orada hostel de mutfak ve kiler ya da bize tarafından yapılan tipik Kanton yemekleri denemek için önceden sipariş gibi bunu yapmak için kendinize yardımcı olabilir. Dışarıda yemek sahip olmak istiyorsanız, bu han, 3 yürüyerek ~ 5mins yakın çok sayıda restoran var gibi kolaylık sağlıyor.

Hanın ortasında bir güneşli yarda avlu etrafında bu elma ağacı, kiraz ağacı, nar ağacı ve çok çeşitli çiçekler farklı bitkiler vardır. Bir insan yapımı dere içinde bazı balıklar ile, avlu etrafında akışı olduğunu. Bahçesinde içinde sohbet ve dinlenme için uygun ve aynı zamanda çocuklar için de oyun için iyi bir yerdir. Bahçesinde yanı sıra, şirket içi bir oturma odası var, film izlemek ya da burada okuma olabilir, biz de Çince ve İngilizce kitap hem de sağladı.

Biz Oak Inn adlı, ilk biz meşe ağacı güçlü ve uzun ömürlüdür, ve büyük taç birçok canlı yararlanabilir gibi çünkü. İkincisi, İncil'den Genesis Bölüm 18, İbrahim araya geldi Rab ve Mamre meşe tarafından Onun melek olduğunu, ve orada Rabbinden nimet var. Biz yabancılarla inancını, itaat ve gösteri misafirperverliği hakkında, İbrahim'in modeli takip edeceğini Oak Inn ipuçları adını verdi.

Lijiang Çin'de en güzel yerlerinden biri olduğunu hiçbir çift yok, güzel işaretler, flaş hava ve nezaket halkları vardır. Eğer Oak Inn aşağı dokunursanız, biz bildiğiniz gibi etrafında seyahat sizin için uygun bizim görüşler sağlayabilir, farklı çekici yerlere gitmek değer yakın bulunmaktadır.

Oak Inn Mayıs 2010'da açılan bu yana, zaten Çin etrafında misafirlerden çok olumlu yorumlar var. Oak Inn bir sonraki konuk olmak hoş geldiniz, ve Lijiang için güzel bir gezi diliyorum!

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil Değil.


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Oak Inn Located at #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang.
Oak Inn
China
Lijiang Yunnan 674100 #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town
0% 2
26.9190422 100.2033913
Oak Inn
    Oda mevcut     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda