X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Oak Inn

#11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang, Çin

No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Oak Inn, bir ev gibi & rahat pansiyon hoş geldiniz. Oak Inn Guangzhou, Güney Çin Hıristiyan bir çift tarafından çalıştırılır. Eğer gerçekten burada dinlenmek ve iyi bir dinlenme var alabilirsin.

Oak Inn Shuhe Old Town, Lijiang City bulunmaktadır. Sadece 2 dakika uzaklıkta Küçük Taş Köprüsü yürüyerek. Bu bina 2 katlı ahşap tipik bir Naxi yerel tarzıdır. 10 standart oda (bir başka 9 çift oda vardır ve her biri ayrı ayrı yıkama odası vardır, üçlü oda) bulunmaktadır. Vücut yıkama için verilen 24 saat sıcak su, ücretsiz kablosuz net çalışma, rahat yatak var, P & G markası şampuan ve vücut yıkama ve kendi kendine yardım çamaşır, saç kurutma makinesi, yukarıdaki tüm hizmetleri ücretsizdir!

Sanitasyon için, biz gezginler her oda temiz ve düzenli olmasını sağlamak için, kontrol sonra bir kez her odayı temizlemek için ısrar ediyorlar. Yemek için, orada mutfak ve kiler pansiyon veya bize tarafından yapılan tipik Kanton yemekleri denemek için önceden sipariş verebilirsiniz olarak kendiniz yapmak için yardımcı olabilir. Eğer dışarıda yemek istiyorsanız hanın yakın birçok restoran var gibi, bu kolaylık ~ 3, yürüyerek 5mins.

Hanın ortasında elma ağacının, kiraz ağacının, nar ağacı ve birçok çeşitli çiçekler gibi farklı bitkiler avlu etrafında, güneşli bir avluya vardır. Bir insan yapımı dere içinde bazı balıklar ile, avlu etrafında akışı olduğunu. bahçesinde de çocuklar içinde oynamak için iyi bir yer sohbet ve o geri kalanı, ve için uygun değildir. Bahçesinde yanı sıra, biz bir in-house oturma odası var, filmi ya da burada okuma izleyebilirsiniz, biz de Çince ve İngilizce kitapları hem sağladı var.

Biz meşe ağacı, güçlü ve uzun ömürlü gibi, ve onun büyük taç birçok yaratıklar yararlanabilir çünkü ilk, Oak Inn adlı. İkincisi, İncil, Genesis Bölüm 18 dan, İbrahim Mamre ve meşe Rabbi ve O'nun melek araya geldi ve orada Rabbinizden nimet var. Biz Oak Inn, biz yabancılara imanı, itaat ve gösteri misafirperverliği hakkında, İbrahim'in modelini takip edeceğini ima adında.

Lijiang Çin'de en güzel yerlerden biridir hiçbir çift yok, güzel işaretler, flaş hava ve şefkat halkları vardır. Oak Inn aşağı dokunursanız, biz bildiğiniz gibi etrafında seyahat için, orada farklı çekici yerlere yakın olan gitmek için değer uygun bizim görüşler sağlayabilir.

Oak Inn Mayıs 2010 açılmasından bu yana, zaten Çin etrafında misafirler çok olumlu yorumlar var. Oak Inn sonraki konuk olmak hoş geldiniz, ve Lijiang güzel bir yolculuk var diliyoruz!

Yer durumu için ara


Tesisler

  • Kahvaltı Dahil Değil.


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Oak Inn Located at #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang.
Oak Inn
China
Lijiang Yunnan 674100 #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town
0% 2
26.9190422 100.2033913
Oak Inn
    Oda mevcut     Standart 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Standart Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda