X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

ONE80º Hostel - Alexanderplatz'e yol tarifleri

Otto-Braun-Strasse 65, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 92%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 83%Tesisler

Çeviren Google Hauptbahnhof toplu taşıma araçları ile
Wartenberg, Ahrensfelde, Strausfeld yönelik S-Bahn S5, S7, S75 ya da atın. S ve U-Bahnhof Alexanderplatz Alight. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz çapraz ve sağa doğru tutun. Ahead Eğer büyük bir 'Sharp Aquos' reklam reklam panosu ile uzun boylu bina göreceksiniz. Yüksek bir binanın son Tramvay rayları izleyin ve Otel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse üzerine sola. Sadece önünüzde ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Ostbahnhof toplu taşıma araçları ile
Westkreuz veya Potsdam Hauptbahnhof doğru S-Bahn S7 veya S75 atın. S ve U-Bahnhof Alexanderplatz Alight. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz çapraz ve sağa doğru tutun. Ahead Eğer büyük bir 'Sharp Aquos' reklam reklam panosu ile uzun boylu bina göreceksiniz. Yüksek bir binanın son Tramvay rayları izleyin ve Otel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse üzerine sola. Sadece önünüzde ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Berlin Schoenefeld Havalimanı'na toplu taşıma araçları ile
İki güzergah arasından seçim yapabilirsiniz:
Pankow'da yönelik S-Bahn S9'u almak ya. S-Bahnhof Landsberger Allee Alight. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 atın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse Alight. TV kulesinin yönünde caddede yürümek. Sen sağda ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Ya Südkreuz Bahnhof doğru S-Bahn S45 alır. Ve Schöneweide Alight Birkenwerder Bahnhof doğru sonraki S-Bahn S8 alır. S-Bahnhof Landsberger Allee Alight. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 atın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse Alight. TV kulesinin yönünde caddede yürümek. Sen sağda ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Tegel Havaalanı'na toplu taşıma araçları ile
Hauptbahnhof yoluyla Alexanderplatz Tegel Ekspres Otobüs TXL atın. Otobüs yaklaşık 50 dakika sürer. Alexanderplatz Alight. Sonraki trafik ışıklarına kadar gidiş yönüne doğru yürümeye devam. Sokak arası ve sağ Alexanderstrasse dönüşür. Sonraki büyük kavşak kadar yürümeye devam ve Otto-Braun-Strasse doğru sola çevirin. Hostel 200m ileride sol tarafta olacak.