X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

ONE80º Hostel - Alexanderplatz'e yol tarifleri

Otto-Braun-Strasse 65, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 89%Ekonomik
  • 87%Güvenlik
  • 93%Yer
  • 75%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 91%Temizlik
  • 85%Tesisler

Çeviren Google Hauptbahnhof toplu taşıma araçları ile
Wartenberg, Ahrensfelde, Strausfeld doğru S-Bahn S5, S7, veya S75 alın. S-ve U-Bahnhof Alexanderplatz Alight. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz çapraz ve doğru tutmak. Önünüzde büyük bir 'SHARP AQUOS' reklam billboard ile uzun boylu bir bina göreceksiniz. Yüksek bina geçmiş Tramvay raylar izleyin ve Hotel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse doğru sola dönün. Sadece önünüzde ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Ostbahnhof toplu taşıma araçları ile
Westkreuz veya Potsdam Hauptbahnhof doğru S-Bahn S7 veya S75 alın. S-ve U-Bahnhof Alexanderplatz Alight. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz çapraz ve doğru tutmak. Önünüzde büyük bir 'SHARP AQUOS' reklam billboard ile uzun boylu bir bina göreceksiniz. Yüksek bina geçmiş Tramvay raylar izleyin ve Hotel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse doğru sola dönün. Sadece önünüzde ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Berlin Schoenefeld Havalimanı'na toplu taşıma araçları ile
Bu iki yol arasından seçim yapabilirsiniz:
Ya Pankow doğru S-Bahn S9 almak. S-Bahnhof Landsberger Allee Alight. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 alın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse yanıyor. TV kulesi yönünde sokakta yürümek. Sağınızda ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Veya Südkreuz Bahnhof doğru S-Bahn S45 alır. Schöneweide Alight ve Birkenwerder Bahnhof doğru bir sonraki S-Bahn S8 alır. S-Bahnhof Landsberger Allee Alight. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 alın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse yanıyor. TV kulesi yönünde sokakta yürümek. Sağınızda ONE80 º Hostel Berlin göreceksiniz.

Tegel Havaalanı'na toplu taşıma araçları ile
Hauptbahnhof ile Alexanderplatz Tegel Hızlı Otobüs TXL alın. Otobüs yaklaşık 50 dakika sürer. Alexanderplatz Alight. Bir sonraki trafik ışıklarına kadar gidiş yönüne doğru yürümeye devam. Sokak arası ve Alexanderstrasse içine doğru çevirin. Bir sonraki büyük kavşak kadar yürümeye devam ve Otto-Braun-Strasse doğru sola çevirin. Hostel sol tarafında önde 200 olacaktır.