X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

ONE80º Hostel - Alexanderplatz'e yol tarifleri

Otto-Braun-Strasse 65, Berlin, Almanya

Harita ve Yol Tarifleri


79%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 82%Güvenlik
  • 87%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Hauptbahnhof toplu taşıma araçları ile
Wartenberg, Ahrensfelde, Strausfeld doğru S-Bahn S5, S7, ya da S75 alın. S- ve U-Bahnhof Alexanderplatz yanıyor. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz Çapraz ve sağa tutun. Ahead büyük bir 'SHARP AQUOS' reklam billboard ile uzun boylu bir bina göreceksiniz. Uzun boylu bina geçmiş Tramvay raylar izleyin ve Otel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse üzerine sola. Sadece önünüzde ONE80º Hostel Berlin göreceksiniz.

Ostbahnhof gelen toplu taşıma araçları ile
Westkreuz veya Potsdam Hauptbahnhof doğru S-Bahn S7 veya S75 alın. S- ve U-Bahnhof Alexanderplatz yanıyor. Alexanderplatz / Dircksenstrasse için çıkışa. Alexanderplatz Çapraz ve sağa tutun. Ahead büyük bir 'SHARP AQUOS' reklam billboard ile uzun boylu bir bina göreceksiniz. Uzun boylu bina geçmiş Tramvay raylar izleyin ve Otel Indigo ve Holiday Inn göreceksiniz. Theanolte-Baehnisch-Strasse üzerine sağa dönün ve Holiday Inn geçmiş gidin. Otto-Braun-Strasse üzerine sola. Sadece önünüzde ONE80º Hostel Berlin göreceksiniz.

Berlin Schoenefeld Havalimanı'na toplu taşıma araçları ile
İki güzergah arasından seçim yapabilirsiniz:
Ya Pankow doğru S-Bahn S9 alır. S-Bahnhof Landsberger Allee de yanıyor. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 atın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse yanıyor. TV kulesinin yönünde sokakta yürümek. Sen sağda ONE80º Hostel Berlin göreceksiniz.

Veya Südkreuz Bahnhof doğru S-Bahn S45 alır. Ve Schöneweide de yanıyor Birkenwerder Bahnhof doğru sonraki S-Bahn S8 alır. S-Bahnhof Landsberger Allee de yanıyor. Nordbahnhof doğru Tramvay M8 atın. Mollstrasse / Otto-Braun-Strasse yanıyor. TV kulesinin yönünde sokakta yürümek. Sen sağda ONE80º Hostel Berlin göreceksiniz.

Tegel Havaalanı'na toplu taşıma araçları ile
Hauptbahnhof aracılığıyla Alexanderplatz Tegel Ekspres Otobüs TXL atın. Otobüs yaklaşık 50 dakika sürer. Alexanderplatz Alight. Bir sonraki trafik ışıklarına kadar gidiş yönüne doğru yürümeye devam edin. Sokak arası ve sağa Alexanderstrasse dönüşür. Bir sonraki büyük kavşak kadar yürümeye devam Otto-Braun-Strasse doğru sola çevirin. pansiyon 200 öncesinde sol tarafta olacak.