X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nouvo City

2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok, Tayland

No rating

0 Değerlendirmeler
  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Eski Bangkok şehrinin kısa tarihi

Banglumphu her köşe anlatacak bir hikayesi vardır Bangkok'un en eski ve tarihi bir semttir. Geri eski günlerde Bangkok'un turizm sektöründe başlayan atlama Khaosan Yolu'nun renkli tarihinin Nouvo City Hotel yanında çalışan stratejik kanaldan, Banglumphu bölge her zaman hem Thais ve uluslararası ziyaretçilerin hem de gönlünde özel bir yeri olmuştur.

Otel geçmişi

Nouvo City Hotel Rattanakosin Adası, kentin özgün doğum yeri ile ilgili Bangkok'un en iyi otellerinden biridir.

Ancak, hikaye ilk otelimiz, New World City Hotel kurulması ile başlar. 20 yılı aşkın bir süredir, biz gururla hizmet ve Bangkok'un eski şehir harikaları yaşamaya gelmiş, dünya çapında gezginler uzlaşmacı olmuştur. Ayrıca New World City Hotel aslen bir hizmet daire olarak başladı ve yavaş yavaş seyahat trendleri sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılamak için bir 4 yıldızlı otel için yükseltilmiş bir Helal otel.

Nouvo City Hotel, Bangkok'un prömiyeri alışveriş cennetleri bazı rahat ulaşılabilecek misafirlerimize tutmak için her gün bir ücretsiz tek yönlü transfer van hizmeti vermektedir. Ilgi Bangkok'un meşhur noktalarından bazıları tarafından geçerken Siam Discovery ve Platinum Fashion Mall: otelde başlayarak, servis kamyonet iki durak yapar.

Yer durumu için ara


İptal Politikası

Bu tesis 2 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Nouvo City Located at 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok.
Nouvo City
Thailand
Bangkok Khaosan raod, Pranakorn 10200 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu
0% 0
13.7627757 100.4993140
Nouvo City
    Oda mevcut     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Üstün Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Üstün 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Üstün Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Delüks Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Delüks 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda