X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyonu

North Hotel No 2'e yol tarifleri

5B Tam Thuong Street, Hanoi, Vietnam

Harita ve Yol Tarifleri


No rating

  • Son 12 ay içinde değerlendirmeleri ile sadece özellikleri bir derece alırsınız.

Çeviren Google North Hotel N.2 kentin tarihi merkezinde, çok Hoan Kiem Gölü yakınlarında, Hanoi Eski Mahallesi'nde yer almaktadır. Bizim Kuzey Otel N.2 Noi Bai Havaalanı'na mini otobüs durağına 5 dakikalık yürüme ve ana Hanoi Demiryolları İstasyonu'na 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Otelimizde kendinizi bulmak için karar verdi, biz nasıl bizim otelin konumu almak için söylemek istiyorum, sayı evi 40 HANGBONG SOKAK olsun (ipek, suvenir vb satan birçok dükkan bulunduğu) BONG STREET ASKI gidin,
NORTH HOTEL N.2: Eğer sokakta kurulu STK Tam Thuong gösteren göreceksiniz, düz 50 metre gitmek, bizim otel göreceksiniz.

Quang Trung Street Noi Bai Havaalanı'na mini otobüs durağına sonra Bong Street Hang almak ve asın sol gitmek Ly Quoc Su Sokak içine yürüyerek gitmek Bong sonra sayıda ev 40 HANGBONG SOKAK olsun, sokakta kurulu STK gösteren göreceksiniz NORTH HOTEL N.2 yukarıda belirtildiği gibi: Tam Thuong, 50 metre düz git, bizim otel göreceksiniz.

Sonra Quan Su Street almak için sola dönün Hanoi Tren İstasyonu'na, sen Tran Hung Dao üzerine gidebilirsiniz. Eğer Hang Bong doğru gitmek strret Hang Bong elde edene kadar bu Quan Su Street izleyin. NORTH HOTEL N.2 yukarıda belirtildiği gibi: Bu asın Sokak sonra sayıda ev 40 BONG SOKAK ASKI almak Bong doğru izleyin, sokak kurulu STK Tam Thuong gösteren göreceksiniz, düz 50 metre gitmek, bizim otel göreceksiniz.

Hanoi Havalimanı'na, North Otel N.2 ulaşmak için en iyi ve güzel şekilde, bizim North Hotel N.2 doğrudan bizim pick-up hizmeti önermek istiyorum.

Talepte bulunduğunuz takdirde biz Hanoi Uluslararası Havaalanı'na bizim otele ulaşım düzenleyebilirsiniz. Noi Bai Uluslararası - Biz Hanoi sizi almak için 1 kişi (tüm vergiler, köprü, yol ücretleri ... dahil) 2 kişi (maksimum 4 kişi) ve ABD Doları 15 için yerel fiyatlarla size USD 18 iyi bir araba sunabilir Havaalanı. Sürücü tam adı yazılı bir kağıt kadar idare edecek.

Teklif fiyatları tüm yol, köprü ücreti vb dahil ve sürücü bekliyor için havaalanına gitmek ve iki yönlü taksi artı bekleme süresi kadar bizim otele geri almak var. Ve bu hizmet, sanırım onun bu nedenle bu hizmeti kabul etmek nazik önermek istiyorum Hanoi için ilk anda gelenler için çok iyi.

Itibaren, Tahmini Varış Zamanı, Uçuş numarası, havayolları şirketinin adı Nerede Hanoi için: Eğer öneri kabul ediyorsanız, bize varış ayrıntıları misiniz.