X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

North Hotel No 2'e yol tarifleri

5B Tam Thuong Street, Hanoi, Vietnam

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 80%Atmosfer
  • 60%Temizlik
  • 60%Tesisler

North Hotel N.2 şehir tarihi merkezinde, Hanoi Old Quarter, çok Hoan yakın Kiem Gölü yer almaktadır. Bizim North Hotel N.2 Noi Bai Havaalanı mini otobüs durağına 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve ana Hanoi Demiryolları İstasyonu'na 7 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Bizim otel kendinizi bulmak için karar verirse, biz Hang Bong Street gidin lütfen, bizim otelin konumu nasıl size anlatmak istiyorum (ipek satan birçok dükkan bulunan, hediyelik eşya vb) numara evi 40 HANGBONG STREET olsun, göreceksiniz NORTH HOTEL n.2: STK Tam Thuong gösteren sokak kurulu, bizim otel göreceksiniz, düz yaklaşık 50 metre gidin.

Quang Trung Street Noi Bai Havaalanı mini otobüs durağına sonra Hang Bong Caddesi almak ve sonra sayı ev 40 Hang Bong Street olsun, Hang Bong sol gitmek Ly Quoc Su Street içine yürüyerek gitmek, sen sokak kurulu gösteren göreceksiniz yukarıda anlatıldığı gibi NORTH HOTEL n.2: STK Tam Thuong, bizim otel göreceksiniz, düz yaklaşık 50 metre gidin.

Hanoi Demiryolları İstasyonundan, daha sonra Tran Hung Dao Caddesi'ne gidebilirsiniz Quan Su Sokak almak için sola. Hang Bong Sokak, Hang Bong sağ gitmek elde edene kadar bu Quan Su Street izleyin. Yukarıda belirtildiği gibi NORTH HOTEL n.2: sağ Bu Hang Bong Sokak ardından numara ev 40 Hang Bong Street olsun, düz yaklaşık 50 metre gidip, STK Tam Thuong gösteren sokak kurulu göreceksiniz izleyin, bizim oteli göreceksiniz.

Hanoi Havaalanı'na bizim North Hotel n.2 ulaşmak için en iyi ve güzel şekilde, bizim North Hotel N.2.'de doğrudan bizim pick-up hizmeti tavsiye etmek istiyorum.

Eğer talep ederseniz biz otele Hanoi Uluslararası Havaalanı'na ulaşım sağlayabilir. Biz Hanoi pick up için yerel fiyatlarla 2 kişilik (max 4 kişi) ve (tüm vergiler, köprü, yol ücretleri ... dahil) 1 kişi için 15 USD USD 18 noktada size bir iyi bir araba sunabilir - Noi Bai Uluslararası Havaalanı.Sürücü tam adınızı yazılı bir kağıt kadar idare edecek.

Sunulan fiyatlara tüm yol, köprü ücreti vb dahil edilir ve sürücü sizi bekliyor için havaalanına gittiği ve iki yönlü taksi artı bekleme süresi kadar geri bizim otele almak zorunda.

Bizim öneri kabul ediyorsanız, bize geliş bilgilerinizi verebilir misiniz: Nereden Hanoi Tahmini Varış Zamanı, Uçuş numarası, havayolları şirketinin adı.