X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nomadas

62 # 433 por 51, Centro, Merida, Meksika

90%Oy

 • 91%Ekonomik
 • 89%Güvenlik
 • 90%Yer
 • 91%Çalışanlar
 • 90%Atmosfer
 • 84%Temizlik
 • 92%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Meksika'nın en POPÜLER ve gözden Hostel! Downtown, Büyük Havuz, Ücretsiz B / hızlı, WiFi, Salsa, Yoga, Meksika pişirme dersleri ve Trovador. Turlar.

Sayın Ziyaretçi

Bizim güzel havuz keyfini

Eğer 10 üzerinde Müzeler ile Merida şehri bilmek istiyorsanız, yaklaşık 50 Sanat Galerisi, müzik ve açık hava eğlence ile meydanları sonra Nomadas iyi seçenektir.

, Ana meydanı ve Paseo de Montejo ve (uysal geldi kentte beş otobüs duraklarına eşit uzaklıkta bulunan: nomadas kentin iki kültür merkezlerinin ortasında kentin en zarif kuzey meydanında yer Kuzeydoğu, Orta (tüm güney) ve Fiesta Americana (kuzey).

Eğer bilmek istiyorsanız Merida Town kalmak

Merida City tüm kültürel ve ticari faaliyetler Nomadas Hostel etrafında oluşur: onun Meksika fiesta ve Antropoloji Müzesi, kendi halk dansları ile Plaza Santa Lucia, 2 blok, 3, 4 veya 5 blok ile Paseo de montejo sadece üç blok Ana Meydanı, müzeler, barlar, tiyatrolar, süpermarketler, American Express ofis, Bankalar ...

Ayrıca mükemmel bir öğretmen Nestor ile ücretsiz salsa dersleri zevk, üç gün içinde size Mambo cafe dans pistine şansınızı denemek için gidebilirsiniz sağlar!

Gitarıyla Yucatan ve Latin en güzel ve romantik şarkıları söylemeye - Ayrıca Don Armando, şehrin en iyi ozanı dinle.

Sadece dışarı dinlenmek ya da biber istiyorsanız Ve eğer iyi ekolojik çevre ile City en güzel havuzda kendinizi yapabilirsiniz.

Nomadas, binlerce ziyaretçiye bir yıl alır ve havuzda dinlenmek ve yenilemek için Merida ve çevresinde öğleden kalıntıları ve ekolojik rezervlere erken ayrılmak gezginler çoğunluğunun ihtiyaçlarını bilir. Bu nedenle misafirlerimiz uyku ve huzur bakım ve mutfak ve ortak alanlarda ışıklar kapalı gece 12 sessiz bir Hostel ulaşmak için kurallar (24 saat) olarak tasarlanmış ve insanlar-parti devam etmek, isteyen farklı gitmek için davet hostel barlara ve restoranlara yakın.

Internet rezervasyonları ile ilgili olarak, biz herhangi bir iptal pansiyon varış öncelik 24 saatlik bir asgari etkilenmesi gerekecektir konuk hatırlatmak. Bununla birlikte, rezervasyonun posterior gün misafir geliş iptal sonra, bu miktarın üzerinde bir ücret% 100 olacak.

Hostel 24 saat açıktır.

Pasaport unutma veya seçmen kimlik Nomadas kalmak için orijinal resmi kimlik gereklidir.

Biz 140 misafir ve 60 yataklı Rosco Backpackers San Cristobal de las Casas kapasiteli Isla Mujeres KIRMIZI POC NA Pansiyon birleştirilmiştir.

Ve Merida dünyanın en güvenli şehirlerinden biridir ve aynı zamanda Meksika Maya Rota (- Isla Mujeres / Merida / San Cristobal de las Casas Cancun) unutmayın.
Merida, Yucatan, Meksika Nomadas Hoşgeldiniz

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Bisiklet Parkı
 • Kambiyoyla rezervasyon yapın
 • Kahvaltı Dahil
 • Kablo TV
 • Ortak oda
 • Ücretsiz Şehir Haritaları


Politikalar

 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Nomadas Located at 62 # 433 por 51, Centro, , Merida.
Nomadas
Mexico
Merida 97000 62 # 433 por 51, Centro
90% 1331
20.9732212 -89.6234178
Nomadas
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     1 Yatak Schlafsaal Damen     1 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Standart 20 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 6 Yatak Gemischter Schlafsaal     6 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel 3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda