X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nomadas

62 # 433 por 51, Centro, Merida, Meksika

88%Oy

 • 88%Ekonomik
 • 92%Güvenlik
 • 88%Yer
 • 86%Çalışanlar
 • 88%Atmosfer
 • 84%Temizlik
 • 88%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
México ÇOK POPÜLER ve gözden Pansiyon! Downtown, Büyük Havuz, Ücretsiz B / hızlı, WiFi, Salsa, Yoga, Meksika pişirme dersleri ve Trovador. Turlar.

Misafirler

Bizim güzel havuz keyfini çıkarın

Eğer 10 Müzeleri ile Merida şehri bilmek istiyorsanız, yaklaşık 50 Sanat Galerileri, müzik ve açık eğlence ile kareler sonra Nomadas en iyi seçenektir.

Ana kare ve Paseo de Montejo ve uysal geldi şehir (beş otobüs duraklarına eşit uzaklıkta bulunur: nomadas kentin iki kültür merkezlerinin ortasında şehrin en şık kuzey meydanında yer Kuzeydoğu, Orta (tüm güney) ve Fiesta Americana (kuzey).

Eğer Town Merida kalmak bilmek istiyorsanız

3 onun Meksikalı fiesta ile Paseo de Montejo ve Antropoloji Müzesi sadece üç blok, onun halk dansları ile Plaza Santa Lucia 2 blok, 4 veya 5 blok: Merida City tüm kültürel ve ticari faaliyetler Nomadas Hostel etrafında oluşur Ana Meydanı, müzeler, barlar, tiyatrolar, süpermarketler, American Express ofisi, Bankalar ...

Ayrıca mükemmel öğretmenler ile ücretsiz salsa dersleri zevk, üç gün içinde size Mambo cafe dans pistine şansınızı denemek için gidebilirsiniz sağlar!

Gitarıyla Yucatan ve Latin en güzel ve romantik şarkılar - Ayrıca Don Armando, kentin en iyi ozanı birini dinleyebilirsiniz.

Sadece dışarı dinlenmek veya biber istiyorsanız Ve en iyi ekolojik çevre ile City en güzel havuzunda kendinizi yapabilirsiniz.

Nomadas, bir yıl misafirler binlerce alır ve dinlenme ve havuz yenilemek için kalıntıları ve Merida çevresinde ve öğleden sonra ekolojik rezervlere erken ayrılmak seyahat çoğunluğunun ihtiyaçlarını bilir. Bu nedenle uyku ve misafirlerimizin huzur bakım ve mutfak ve ortak alanlarda ışıkları kapalı geceleri 12'den sessiz Hostel (24 saat) elde etmek için kurallar tasarlanmış ve farklı gitmek için parti devam etmek, insanların -kim dilek davet hostel yakın barlar ve restoranlar.

İnternet rezervasyonları ile ilgili, biz herhangi bir iptal pansiyon varış öncelik 24 saat minimum tarafından gerçekleştirilecektir zorunda kalacak konuk hatırlatmak. Bununla birlikte, misafir varış rezervasyonun arka gün iptal sonra, miktarına ek bir ücret% 100 olacak.

Pansiyon 24 saat açıktır.

Pasaport unutma veya seçmen kimliği Nomadas kalmak orijinal resmi kimlik gereklidir.

Biz 140 misafir ve 60 yataklı Rosco Backpackers San Cristobal de las Casas kapasiteli Isla Mujeres KIRMIZI POC NA Pansiyon birleştirilmiştir.

Ve Merida, dünyanın en güvenli şehirlerinden ve aynı zamanda Meksika Maya Rotası (- Isla Mujeres / Merida / San Cristobal de las Casas Cancun) biri olduğunu unutmayın.
Merida, Yucatan, Meksika Nomadas Hoşgeldiniz

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Bisiklet Parkı
 • Kambiyoyla rezervasyon yapın
 • Kahvaltı Dahil
 • Kablo TV
 • Ortak oda
 • Ücretsiz Şehir Haritaları


Politikalar

 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Nomadas Located at 62 # 433 por 51, Centro, , Merida.
Nomadas
Mexico
Merida 97000 62 # 433 por 51, Centro
88% 1542
20.9732212 -89.6234178
Nomadas
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     1 Yatak Schlafsaal Damen     1 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Standart 20 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     4 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Temel 6 Yatak Gemischter Schlafsaal     6 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel 3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda