X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nomadas

62 # 433 por 51, Centro, Merida, Meksika

89%Oy

 • 91%Ekonomik
 • 90%Güvenlik
 • 89%Yer
 • 90%Çalışanlar
 • 88%Atmosfer
 • 83%Temizlik
 • 92%Tesisler

Tesis Bilgileri:

Çeviren Google
Meksika'nın en POPÜLER ve yorumlanan Hostel! Downtown, Büyük Havuz, Free B / hızlı, WiFi, Salsa, Yoga, Meksika pişirme dersleri ve Trovador. Turlar.

Sayın Ziyaretçi

Bizim güzel havuz keyfini

Eğer 10 üzerinde Müzesi ile Merida kenti bilmek istiyorsanız, yaklaşık 50 Sanat Galerisi, müzik ve açık hava eğlence ile kareler sonra Nomadas iyi seçenektir.

, Ana meydanı ve Paseo de Montejo ve uysal geldi kentte (beş otobüs duraklarına eşit uzaklıkta bulunur: nomadas kentin iki kültür merkezlerinin ortasında kentin en zarif kuzey meydanında yer Kuzeydoğu, Orta (tüm güney) ve Fiesta Americana (kuzey).

Eğer Town Merida kalmak olduğunu bilmek istiyorsanız

3 onun Meksika fiesta ile Paseo de montejo ve Antropoloji Müzesi sadece üç blok, onun halk dansları ile Plaza Santa Lucia, 2 blok, 4 veya 5 blok: Merida City tüm kültürel ve ticari faaliyetler Nomadas Hostel etrafında oluşur Ana Meydanı, müzeler, barlar, tiyatrolar, süpermarketler, American Express ofis, Bankalar ...

Ayrıca üç gün içinde, bizim mükemmel bir öğretmen Nestor ile ücretsiz salsa dersleri keyfini size Mambo cafe dans pistine şansınızı denemek için gidebilirsiniz sağlar!

Gitarıyla Yucatan ve Latince en güzel ve romantik şarkıları söylemeye - Ayrıca Don Armando, kentin en iyi ozanı birini dinleyebilirsiniz.

Sadece dışarı dinlenmek veya biber istiyorsanız ve eğer iyi ekolojik çevre ile City en güzel havuzda kendinizi yapabilirsiniz.

Nomadas, bir yıl binlerce ziyaretçiye alır ve dinlenme havuzunda yenilemek için kalıntıları ve Merida ve çevresinde öğleden sonra ekolojik rezervlere erken ayrılmak edenler çoğunluğunun ihtiyaçlarını bilir. Bu nedenle uyku ve misafirlerimizin huzur bakım ve mutfak ve ortak alanlarda ışıkları kapalı geceleri 12'den sessiz Hostel (24 saat) ulaşmak için kuralları tasarlanmış ve farklı gitmek için parti devam etmek, insanların -kim dilek davet hostel yakın barlar ve restoranlar.

İnternet rezervasyonları ile ilişkisi, biz herhangi bir iptal pansiyon varış öncelik 24 saatlik bir asgari etkilenmesi olacağı konuk hatırlatmak. Bununla birlikte, misafir giriş rezervasyonun arka gün iptal sonra, miktarına ek bir ücret% 100 olacak.

Pansiyon 24 saat açıktır.

Pasaportunu unutma veya seçmen kimlik Nomadas kalmak için orijinal resmi kimlik gereklidir.

Biz 140 misafir ve 60 yataklı Rosco Backpackers San Cristobal de las Casas kapasiteli Isla Mujeres KIRMIZI POC NA Pansiyon birleştirilmiştir.

Ve Merida dünyanın en güvenli şehirlerinden ve aynı zamanda Meksikalı Maya Rotası (- Isla Mujeres / Merida / San Cristobal de las Casas Cancun) biri olduğunu unutmayın.
Merida, Yucatan, Meksika Nomadas Hoşgeldiniz

Yer durumu için ara


Tesisler

 • 24 saat Resepsiyon
 • 24 Saat Güvenlik
 • Bisiklet Parkı
 • Kambiyoyla rezervasyon yapın
 • Kahvaltı Dahil
 • Kablo TV
 • Ortak oda
 • Ücretsiz Şehir Haritaları


Politikalar

 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Sokağa çıkma yasağı
 • Vergiler dahil


İptal Politikası

Bu tesis 1 günlük iptal politikasına sahip.
Bu süre içinde iptal etmeme ilk gece konaklama masrafınıza eşit bir miktarda iptal ücretine neden olacaktır.
Nomadas Located at 62 # 433 por 51, Centro, , Merida.
Nomadas
Mexico
Merida 97000 62 # 433 por 51, Centro
89% 1372
20.9732212 -89.6234178
Nomadas
    Oda mevcut     Özel Çift Kişilik Yatak Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     Özel Çift Kişilik Yatak Yatak/wcli Oda     1 Yatak Schlafsaal Damen     1 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Temel 10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     10 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     Standart 20 Yatak Schlafsaal Damen Yatak/wcli Oda     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     1 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     4 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 6 Yatak Gemischter Schlafsaal     6 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     8 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 10 Yatak Gemischter Schlafsaal     Temel 12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal     12 Yatak Gemischter Schlafsaal Yatak/wcli Oda     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Temel Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Ortak Banyo     Tek Kişilik Özel Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Özel Çift Kişilik Ortak Banyo     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel Özel Çift Kişilik Yatak/wcli Oda     Temel 3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     3 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     3 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     Temel 4 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Ortak Banyo     Temel 6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda     6 Yatak Özel Yatak/wcli Oda