X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Nobel Hostel'e yol tarifleri

Mimar Mehmet Aga Cad. no:16, Sultanahmet Istanbul, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Yeni Hizmet
Tek yönlü - Biz pansiyon Sabiha Gökçen (SAW) havaalanı (65 km 55 €) hostel (25 € -18 km) tek yönlü ve Atatürk (IST) havaalanından misafirlerimiz için hizmet almak 7/24 sağlar. Fiyatları kişi başı, hizmet başınadır. Servis bir pick up rezervasyon yaptırmak istiyorsanız eğer, önceden uçuş numarası, havaalanı adına ve varış süresi hakkında bize bildiriniz. (Hizmet fiyatları Pick up en fazla 4 kişilik, Biz büyük gruplar için minibüs hizmeti düzenlemek ve grup için fiyat isteyiniz edilir)
Fiyatları (NOT kişi başı) hizmet başınadır.

Atatürk Havalimanından Hostel
(Hepsi aynıdır) Aksaray tramvay almak.
Oradan yol altında yaya metro ile ana yol çapraz gerekir. Eğer ana yola caminin son metro yürüyüş çıkmak sonra, Yusuf Paşa adı verilen ters başka bir tramvay hattı (mavi köprüden), göreceksiniz. Sultanahmet tramvay almak. Eğer doğru yönde gidiyoruz emin olun! Tramvay Kabataş ve Eminönü diyebilirim.
Sultanahmet durağında inin ve yokuş aşağı yürüyerek. Bir Turist Danışma ofisi göreceksiniz. Onlar gündüz açık ve pansiyon için doğrudan yardımcı olabilir. Aksi takdirde, Sultanahmet Camii doğru parkta yürümek.
Sağda Sultanahmet Camii önüne geçmek. Yolda yürümek - Eğer köşesinde Blue Hotel (MAVI EV) göreceksiniz. Yol eğrileri olarak sağa dönün. Soldaki ilk yol alın. Çok sayıda halı göreceksiniz
dükkanlar. Yürümek aşağı ve sonra (Turuncu Kuruluş) sağ tarafta göreceksiniz

Sabiha Gökçen Havaalanından Hostel Sultanahmet
Sabiha Gökçen Havaalanı ve Nobel Hostel arasındaki mesafe 65 km

Havaş Otobüs Servisleri
Şehrin başlıca turizm alanı olan Sultanahmet almak için, AirportHavas servis otobüsü almak ve Kadiky inebilirsiniz. Bu 10TL.Then maliyeti, Kadiky gelen feribot almak ve eminn inebilirsiniz.
Tramvay eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazıt, Aksaray, Topkapı ve Zeytinburnu arasındaki güzergah üzerinde çalıştırın.


Dikkat
Her yerde havaalanı, tren istasyonu, otogar (ana istasyon) veya bizim hosteli geliyor olsa da, daha ucuz fiyatlarla, daha iyi bir pansiyon veya otel sunan insanlar tarafından yaklaştı olacak. Hatta bazı taksi sürücüleri olabilir
Eğer otel ya da sizi almak istiyorum bu pansiyon için ücretsiz ulaşım sunuyoruz. Biz sadece bu diğer Pansiyonlar komisyon almaya çalışıyor olduğunu bilmek istiyorum.
İlginiz için teşekkür ederiz.

En iyi dileklerimle,
Hostel Yönetimi