X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

No.27 Wenlin Guesthouse'e yol tarifleri

No.27 Wenlin Alley Shangyi Street, Old Town, Lijiang, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


94%Oy

  • 100%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 100%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Havaalanından

1. Lantian Hotel inin havaalanı servis otobüsü (25RMB/person) ----- alın (蓝天 宾馆) Lijiang yeni kasabasında, ve sonra bizim hostel bir taksi (10-15RMB) almak -------- ------------------------------------------- 2. E-posta ile önceden Havaalanı transfer hizmeti (100RMB/minibus) ----- Lütfen rezerv bu, (12 saat önce) mükemmel olacak. ----- Varış tarihi, uçuş sayısı, Kişiler, ----- gerekli tam adınızı Sürücü Biz konuk bu seçeneği almak öneririz havaalanında ----- içinde çıkışında sizin adınıza yazılı kağıt ile buluşuyor Uçuş gece ya da aile seyahat de Lijiang geldiğinde ya da arkadaşlarınızla birlikte yolculuk yaparken, aracın bir kez 6 kişi alabilir neden olur.

Otobüs istasyonundan
---- Genellikle Lijiang Yeni Otogar gelecek (新 客运站) veya Express otobüs istasyonu (高 快 客运站) ---- taksiye (10-15RMB) maliyet

Eski şehrin girişinde kurtulmak sonra, tren istasyonu meydanında No.11 otobüsle (古城 口) Ve sonra No.2 otobüs geçiş (saat yönünde döngü) ve Benzin İstasyonu Dur ininiz (石油公司 站) .

Tren istasyonundan

1. Bizim hosteli bir taksi (35-40RMB) alın. (12km yaklaşık) ---------------------------------------------- ----- A) Beyaz Ejderha Meydanı (ininiz sonra, tren istasyonu meydanında No.18 otobüsle 白龙 广场) sonra No.2 otobüsle (saat yönünün tersine döngü) ve Benzin İstasyonu Dur ininiz (石油公司 站), B) eski şehrin girişinde (ininiz sonra, tren istasyonu meydanında No.4 otobüsle 古城 口) Ve sonra No.2 otobüs geçiş (saat yönünde döngü) ve kurtulmak da Benzin İstasyonu Durdur (石油公司 站), l ÖNEMLİ NOTICE1. *** No.2 otobüs sirkülasyon otobüs. her iki şekilde gidebilirsiniz. Zaman 07:00 çalışan otobüs Zamanı --- 9: 00pmyou, eski şehre inen büyük giriş, bu arada, sen duvara Panba Pansiyon yön işareti bulacaksınız görmek işaret izleyin bulacaksınız doğru, 2 dakika dönecek Bizi .2. Otobüs, değişim sunuyoruz otobüse binmeden önce RMB 1 hazırlamak, ve durur için hiç İngilizce rapor yok.

Eski şehir içinden,
Şehir Square Street (四方街) gelen Wuyi Street (五一 街) bul, Eski Taş Köprü ve Küçük Taş Köprü hem geçmek ve aynı sokakta devam edin. Duvara işaretleri izleyin. Biz sağında başka bir kavşak daha sonra, 'Panba konuk evi' ile geçecek.