X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Nirvana Backpacker'e yol tarifleri

No.91 WenSheng alley WuYi street, Old Town, Lijiang, Çin

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 100%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Yürüyüş
Eğer çarkı (KFC yakın, eski ve yeni şehir kenarında) de iseniz, Kare (tabela) Sifang doğru su kanalı boyunca güneye yürümek gerekir.
Eğer tüm dükkanlar geçtikten sonra Meydanı Sifang itibaren, 50m kadar, birkaç dakika Wuyi Caddesi boyunca doğu (uzakta küçük bir tepe itibaren) yürümek gerekir. Wuyi Street sonra Lane Wenming dönüşür.

HAVA:
Havaalanından servis otobüsü (sadece bir otobüs vardır) alın ve son durağında ininiz. Sonra Beimen Po Wujingzhidui (北 门 坡 武警 支队 望 古城 客栈 对面 路口) eski şehir dışarı almak. Walk bir taksi almak eski taş sokakta sağa dönünüz. 20m için yürüyün ve bizi bulacaksınız. Havaalanından 80-100yuan mal olacak taksi ile pansiyon.

Biz, plz e-posta havaalanı pick-up (tazminat ile hizmet) sunan veya bizi arayın

TREN İSTASYONU DAN:
No.4 otobüsle ve Guchengkou ininiz (古城 口) sonra No.2 otobüs Wujingzhidui ininiz almak (武警 支队) eski şehir girmek için. Sağ 20m için üzerinde düz gitmek ilk sola dönüş yapmak, sokakta yürümek ve bizi bulmak Veya No.18 Bailong Guangchang ininiz alacak (白龙 广场) sonra No.2 otobüs Wujingzhidui ininiz almak (武警 支队);. Üçüncü seçenek sağ tarafta Min-van hangi kabullenemiyor çıkış hangi 10yuan/person maliyeti; Taksi ile o olacak
Sabah erken ya da gece geç saatlerde, bir gün içinde 50yuan 40yuan maliyet.
OTOGAR DAN: pansiyon Taksi ile 10yuan/taxi mal olacak
Uzun Mesafe Otobüs Terminali'ne: No.11 otobüsle ve Guchengkou ininiz (古城 口) sonra Ekspres Otobüs İstasyonu'ndan, No.2 otobüs transfer: karşısında gidip No.13 bus.and Wujingzhidui ininiz almak (武警 支队). eski şehir dönün, cadde boyunca yürüyüş, daha sonra, sağa dönün 20 m için yürüyüş ve bizi bulacaksınız.
Bir taksi almak o zaman lütfen bizi arayın ve bizim hostel nasıl alabilirim sürücüye açıklayacağız. Bu yolculuk çok daha kolay hale getirecek.