X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Niriis Hotel'e yol tarifleri

Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso, Chania, Yunanistan

Harita ve Yol Tarifleri


86%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Burada Niriis otel ulaşmak için nasıl yön vardır:

: Düzlem (Hanya havaalanı), otobüs ve araba kiralama ile
(5:00 ilk 24 son Hanya her 2 saat: Havalimanından Hanya (www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php yerel otobüs seferleri, her hafta değiştirin) otobüslerde vardır: 00, 2.30 euro bilet fiyatı,) mevsime bağlı olarak. Havaalanı, otel, Hanya 20 dakikalık yolculuk 19km olduğunu. Hanya, size 1866 square başka bir otobüs yakalamak zorunda, 1 blok uzaklıkta Hanya merkez otobüs istasyonunda havaalanı otobüs terminalinden ('Otobüs' aşağıya bilgi bakınız). Toplu taşıma kolaydır.
Ayrıca taksi alabilir, bu otele yaklaşık 25 Euro var. Bu Hanya 25 Euro var. Bir taksi kurulu önce her zaman ortalama fiyat isteyin! Bol havaalanı terminali karşısındaki taksi durağı bekleyen taksi olduğu gibi gelişmiş bir rezervasyon yapmak için gerek vardır.
Araç kiralama size 4 gün boyunca kira, sen 3 ödeme, günde yaklaşık 30 euro. Girit gaz litre başına 1,85 € olduğunu. Eğer bir araba varsa ben gidip ne yapmak için fikir verecektir! Eğer 3 kişi ise, onun daha ucuz otobüsle gezi gitmek daha bir araba kiralamak.
Kullandığımız tavsiye bu araç kiralama şirketi Tamam kiralama olduğunu. Bu güvenilir, İNKA süpermarket yanında, tam sigorta vermek ve otele 100 metreden daha az bulunmaktadır.
Hanya batıya doğru havaalanına, sürücüden Kladissos kavşak yön için. Kladissos gelen yönergeleri feryat takip edin.

Otobüsle: Hanya / Hanya Merkez Otogar (yerel otobüs seferleri, her hafta değiştirin):
Hanya otobüs hareket ve / Agii Apostoli (Niriis otel olduğu) sonlandırmak 1866 square (Platia 1866 Yunanca), yürüyün. Otobüs 1866 square hiçbir 21 (ve diğerleri) alın. Bu otobüs durağı ve Hanya merkez otobüs terminali arasında 1 dakikalık yürüme mesafesinde (50) var. Mesafe Hanya Merkez otobüs durağı (: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php yerel otobüs seferleri, her hafta değiştirin) bile daha kısadır. Agii Apostoli için ilk otobüs 1866 square saat 23:00 da sonuncusu, saat 7:00 'de hareket, ama daha önce orada olmak tavsiye ederiz. Alternatif olarak 1866 square bir taksi almak. Eğer Agii Apostoli için otobüs almak önce otobüse binmeden önce bunları satın alırsanız, bilet ucuz, kiosk (1,10 €) dan bilet satın. Eğer otobüse olsun, Agii Apostoli Parkı'nın yanında, Agii Apostoli otopark tarafından bırakmak için sürücü isteyin. Eğer deniz gördüğünüzde orada bilecek. Eğer otopark üzerinde otobüsten almak, ve deniz arkanızda olduğunda, ters Xenios Dias restoran göreceksiniz. Orada Niriis itibaren 30m olduğunu. Veya Agii Apostoli Lidl veya Inka süpermarket sonra durdurmak ve otopark önünde Xenios Dias restoran bulmak istiyoruz. Restoranın sol tarafında çok küçük, iki-yön sokak Herakleous Street, olduğunu. Gitmek, yol sola gider, sonra 5m size sol tarafta Niriis otel göreceksiniz.

Araba ile, Hanya:
6 trafik ışıkları ile kavşak Kladissos, Hanya şehrin batı sınırları, git. Orada Niriis 3 km uzaklıktadır. Tüm düz tutun, bu rastlamak üçüncü trafik ışığı sağa dönün, bir tepeden aşağı gittikten sonra, sağ tarafta İNKA süpermarket görünce. Orada Niriis 300 metre olduğunu. Sonra düz gidin. Doğru küçük bir futbol sahası ve soldaki küçük bir park göreceksiniz. Eğer deniz görebilirsiniz. Orada Niriis 100 metre olduğunu. Park boyunca sol ve sürücü açın. Büyük bir otopark gelecek, deniz önünüzde olduğunu. Büyük bir otopark bir restoran, Xenios Dias vardır. Orada Niriis itibaren 30m olduğunu. Restoranın sol tarafında çok küçük, iki-yön sokak Herakleous Street, olduğunu. Gitmek, yol döner sol, sol tarafta 5m size Niriis otel göreceksiniz.