X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Nicoleport'e yol tarifleri

Kalyoncu Kullugu Mah Tekir Sok No:15 Beyoglu, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

1 Yorum
  • 80%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 80%Temizlik
  • 80%Tesisler

Çeviren Google Atatürk Havalimanı'ndan ulaşım ile ilgili olarak 2 yolu vardır:

1 - Sen Atatürk havaalanından otelimize taksi alabilir. Genellikle 45-50 Türk Lirası sürer. Havaalanı ve otel arasındaki mesafe yaklaşık 20 Km olduğunu. Bu size daha fazla veya daha az 20-25 minuits alacaktı. Eğer TRT bina (Türkiye Radyo ve TV) gelmesi kadar, kıyıdan getirmek için taksi şoförü söylemek daha iyi olur, taksi bina (Türkiye Radyo ve TV) TRT sağ tarafında açmalısınız (İngiltere Konsolosluğu aynı şeritte yer almaktadır.) sonra sola dönün ve alt geçit (Hammalbaşı cad.) doğru. Bu taksi köprü geçmek ve ikinci şerit (kurdela sok.) Içine doğru çevirin gerekir sonra. Sağ tarafta bir bakkal var. Sağa dönün (Tekir sok.) Ve üzerinde NICOLEPORT yazılmış küçük bir tahta ile gri binası önünde durdurmak. Ayrıca en kısa sürede size taksi olsun yönünü almak için bizi arayın taksi şoförü sorabilirsiniz.

2 - Eğer Havataş BUS (. O Atatürk Havalimanı'ndan Taksim Sq 10 Türk Lirası maliyeti her kişi için) TAKSİM MEYDANI gelmek isterseniz yürüyerek otele en iyi yönü aşağıdaki gibidir:
ISTIKLAL SOKAK gidin ve LİSESİ (GALATASARAY LISESI) GALATASARAY için gelene kadar düz devam edin lütfen. Bu çok büyük bir koyu yeşil kapısı ile İstanbul'da çok ünlü bir lise ve herkes bunu biliyor. GALATASARAY LISESI önünde dar bir sokakta bulunmaktadır. Bu sokak (MESRUTIYET cad) girin, 20 metre sonra yazılır kurulu göreceksiniz "Hammalbaşı cad.", Sen alt geçit (Hammalbaşı cad.) Geçmek kadar devam eder. Daha sonra sağ tarafta (kurdela sok.), Ikinci şeride olsun. Sokağın sağ tarafında bir bakkal var. (Tekir sok.) Tekrar sağa dönün. Bunu NICOLEPORT yazılmış küçük bir tahta ile gri bina göreceksiniz.