X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Newport International Hostel'e yol tarifleri

16 Howard Street, Newport RI, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


96%Oy

  • 93%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 100%Yer
  • 93%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 100%Tesisler

Çeviren Google Bonanza Otobüs Hatları hizmetleri Newport. Uygun otobüs seferleri Boston, Cape Cod, ya da New York edinilebilir. Ucuz yerel otobüs ve Providence, Rhode Island edinilebilir. Newport ve New York arasında araba ile yaklaşık seyahat süresi 3 1/2 saat; Newport ve Boston 1 ½ saat; Newport ve Cape Cod 2 ½ saat; Providence ve Newport 1 saattir.

Newport Ulaşım ve Ziyaretçi Bilgi Merkezi 16 Howard Street yön Walking:
Otobüs ile gelen eğer gelecek Ulaşım ve Ziyaretçi Bilgi Merkezi Amerika Kupası Caddesi üzerindedir. 1/8 mil Amerika Kupası Memorial Drive besleniyor yere hakkında doğru yürüyüşe su tutulması. Thames St doğru olacak. Thames St üzerinde sağ Red Parrot Restaurant şimdi sol olacak almak. Howard St için sahil boyunca yaklaşık 8 blok (solda) için düz devam edin. Sen solda bir Rum Ortodoks Kilisesi geçecek. Howard St köşesinde Crazy Dough Pizza dükkanı görmek sonra sola dönün. Siyah panjurlu bir büyük mavi ev - 16 Howard soldaki üçüncü evi. (DİKKAT: Burada bir sol alırsanız size Dennison Caddesi üzerinde olacak Howard St yaklaşım olarak sağda göreceksiniz Kahverengi / Howard Wharf işareti bir sol almayın Howard Street bu işaretinden sonra iki blok üzerinde. sol) ise sürüş: Howard kıyı doğru gidiyor tek yönlü bir sokak. Eğer sürüş Howard sol sonra, Bahar sol sonra, Papa üzerine Howard sonra bir sonraki sola almak gerekir eğer. 16 Howard sağda Thames Aziz üçüncü evidir.

Bonanza Otobüs hatları hizmetleri Newport: Newport Otobüs. Boston Providence ya da Newport birine Güney İstasyonu'na Bonanza Otobüs Hatları (Peter Pan ya da Bonanza) bir otobüsle. Providence, o bir Rhode Island Transit Authority (RIPTA) otobüs (bu Newport ve Boston arasında toplu taşıma seyahat için en ucuz yoldur) değiştirin. Başka bir yerden bir Rhode Island Toplu Taşıma Kurumu (RIPTA) Newport için otobüsle sonra Providence için bir otobüs almak. Yukarıdaki yönergeleri yürüyüş izleyin.

Newport araba ile: noktaları Kuzeyden - 95S, Newport 138E için, (Providence güneyinde) 4S çıkın. Cape Cod itibaren - 6W için 195W, 24S için, 138E Newport için. Batı noktalarından - 4S için 95N (sadece Providence önce), için 138E Newport için.

Trenle, sonra Newport otobüs: Providence AMTRAK trene binin. Rhode Island Toplu Taşıma Kurumu (RIPTA) Newport için otobüs değiştirin.

Providence Havayolu: Providence, RI, dışında TF Yeşil Havalimanı Newport en yakın havaalanıdır. Havaalanından William Gyles Guesthouse almak için en iyi yolu rahat Cab tarafından yürütülen bir minibüs servisi gereğidir. Havaalanından Newport Bedeli $ 20 tek yoludur. Newport William Gyles Guesthouse düşüyorlar isteyin. Rahat Kabin gelen insanlar pansiyon yerine hostel yakın bir otelde düşüyorlar isteyebilirsiniz. Eğer öyleyse, onları şehir Newport Marriott Hotel düşüyorlar var. Buradan yerel bir taksi (4 $) yakalayarak veya sahil (güzel bir yürüyüş!) Boyunca 15 dakika yürüyerek hostel alabilirsiniz. 25 $ 75 $ maliyeti bir taksi, maliyeti havaalanı "shuttle" alıyor çünkü bu senaryo gerçekleşebilir. Mekik çekerken onlar hostel düşüyorlar, onlar sizin için kendi yolumdan gittim ve özel tedavi verdi çünkü, bol bol teşekkür ediyorum.