X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

New Generation Hostel Urban Brera'e yol tarifleri

via Renzo Bertoni, 3, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


75%Oy

  • 72%Ekonomik
  • 78%Güvenlik
  • 82%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 68%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 71%Tesisler

Çeviren Google Duomo Katedrali sadece birkaç blok, Via Renzo Bertoni bulunan Manastırı Mülkiyet Fashon District ve son derece ayrıcalıklı bir konuma faydaları çok yakın, ve, çünkü stratejik konumu nedeniyle, main ulaşmak kolaydır Milan önemli siteler ve en önemli alışveriş alanları.
Stazione Centrale metro sarı hattı (San Donato yön) almak ve ikinci durağında Turati ininiz. Moscova çıkıştan dışarı çıkmak ve Montebello yoluyla arayın; Sandro Sandri'nin ile de sağa ve alt Renzo Bertoni aracılığıyla bulabilirsiniz. Orada kahverengi bir açık kapı göreceksiniz! Biz orada!

Stazione Centrale de bizim mülkiyet yürüyebilir, sadece 20 dakika sürer. , Sonra Moscova ile de sağa, Turati'deki via devam Piazza della Repubblica geçmesine, Pisani'de yoluyla yakalamak Stazione Centrale dışarı alın. Trafik ışığı fırsatta Corso di Porta Nuova aracılığıyla sol ve sonra Renzo Bertoni üzerinden tekrar sola dönün, orada bir kahverengi açık bir kapı göreceksiniz! Biz orada!

Linate Havalimanı'na merkez istasyonuna doğru servis otobüsü almak ve San Donato doğru metro sarı çizgi devam, üçüncü durağında Turati ininiz, catch 'MOSCOVA' çıkış, sonra Montebello yoluyla almak ve Sandro Sandri'nin ile de sağa; Sola dönün ve kahverengi bir açık kapı göreceksiniz, orada biz!

Malpensa Havaalanı Milano Merkez İstasyonu'na servis otobüsü almak ve San Donato doğru metro sarı çizgiyi almak ve ikinci durağında Turati ininiz itibaren, ardından Montebello yoluyla almak ve sola çevirin sonra Sandro Sandri'nin ile de sağa ve açık bir kapı göreceksiniz Orada biz!

O (az 20), Merkez tren istasyonu, Linate havaalanına birkaç dakika içinde yeni kongre merkezi varmak mümkündür iki metro istasyonları (MM Turati sarı hat ve MM Moscova yeşil hat) yakın olması sayesinde , bu gece keyifli bir gece ve Milan bilerek geçirmek mümkün Brera Pinacoteca, Leonardos Last Supper ve ana gece kulüpleri alanları.

Stazione Centrale de sadece 20 dakika Stazione Centrale çıkmak ve Moscova ile de sağa sonra Turati'deki üzerinden Piazza della Repubblica sokmak geçmek Pisani'de üzeri düz gitmek ve almak sürer bizim mülkiyet yürüyebilirsiniz. Corso di Porta Nuova yoluyla sol trafik ışığı fırsatta ve sonra Renzo Bertoni via sola dönün, orada açık bir kapı göreceksiniz! biz orada!