X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nathan's Villa Hostel Warsaw'e yol tarifleri

Ul. Piekna 24/26, Building C, Warsaw, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 81%Ekonomik
  • 83%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 73%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google Merkez Tren İstasyonu (Warszawa Centralna) pansiyon için gelenler için biz kısa bir yürüyüş tavsiye. Tren istasyonu terk ettikten sonra (Warszawa Centralna) Eğer sol tarafta ve o Bilim ve Kültür Sarayı (büyük, garip, Ghost Busters tarzı, üstüne bir saat kulesi ile görünümlü bina) sahip olduğundan emin olun sen Aleje üzerinde Jerozolimskie Caddesi. Yürümeye devam et, siz (caddenin diğer tarafında, sağda) Polonia Palace Hotel geçmek zorunda. Eğer Aleje Jerozolimskie ve Marszałkowska Caddesi'nin büyük ana kapısı gördüğünüzde, yeraltı geçit geçmesi: düz kadar gitmek gibi ve sonra sağ. Yeraltı geçidinden çıktıktan sonra kendinizi Novotel Hotel dibinde ayakta bulmak zorunda. Eğer sol tarafta ve bu otel olduğundan emin olun Marszałkowska sokakta sen. Düz cadde boyunca yürümeye devam edin.
(Marszalkowska bir yan sokak) Wilcza sokak geçtikten sonra Piekna Caddesi üzerinde sola dönün ve onunla birlikte yürümeye devam. Bunun üzerine büyük bir Nathans Villa Hostel bayrağı ile hafif pembe bir binada yerleşmişti.

Uçakla gelenler için:
Chopin'in Havaalanı otobüsü Şehir Merkezine yok 175 alır. Bu 'Centrum' (18 durak) olarak adlandırılan otobüs durağı ulaşmak için yaklaşık 30 dakika sürer. Daha sonra Novotel Hotel'e yürüme bizim yönergeleri izleyin. Modlin Taksi transferi PLN 30 daha pahalı olmamalıdır.
Modlin Havaalanı-kolay yolu Centrum (Şehir Merkezi) bir otobüs almaktır. Bu PLN 35 civarında maliyeti. Bu Sience ve Kültür-hangi noktaya çok kolay Sarayı içinde görme Central Station (Warszawa Centralna) yakın düşüyorlar. Bizim yürüyüş yönergeleri izleyin. Taksi transferi PLN 100 daha pahalı olmamalıdır.

Giriş başka noktaları için bağlantınızı kontrol ediniz
http://warszawa.jakdojade.pl/?locale=en
otobüs / tramvay yolları değişikliğe tabi olarak.

Eğer herhangi bir sorun varsa bizi arayın!