X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Nathan's Villa Hostel Warsaw'e yol tarifleri

Ul. Piekna 24/26, Building C, Warsaw, Polonya

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 79%Ekonomik
  • 81%Güvenlik
  • 80%Yer
  • 81%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 73%Temizlik
  • 72%Tesisler

Çeviren Google Merkez Tren İstasyonu (Warszawa Centralna) pansiyon için gelenlere biz kısa bir yürüyüş öneriyoruz. Tren istasyonu (Warszawa Centralna) yapmak ayrıldıktan sonra emin Aleje Fen ve sol tarafta Kültür (üstte bir saat kulesi ile büyük, garip, Hayalet Avcıları tarzı, görünümlü bina) Sarayı ve youre var Jerozolimskie Caddesi. Yürümeye devam; Eğer (caddenin diğer tarafında, sağda) Polonia Palace Hotel geçmek zorunda. Eğer Aleje Jerozolimskie ve Marszalkowska Street büyük ana kapısı gördüğünüzde, yeraltı geçitten gitmek: düz kadar gitmek gibi ve sonra sağ. Yeraltı geçit çıkan sonra kendinizi Novotel Otel dibinde duran bulmak zorunda. Eğer Marszalkowska sokakta youre sol ve bu otel var emin olun. Düz cadde boyunca yürümeye devam.
Wilcza sokak (Marszalkowska bir yan sokakta) geçtikten sonra Piekna Caddesi üzerinde sola ve bunun yanında yürümeye devam. Bunun üzerine büyük bir Nathans Villa Hostel afiş ile hafif pembe bir binada yer bulundu.

Uçakla gelenler için:
Chopin'in Havaalanı otobüs City Centre hiçbir 175 almak. Bu 'Merkez' (18. durağı) denilen otobüs durağı ulaşmak için yaklaşık 30 dakika sürer. Daha sonra Novotel Otel bizim yürüyüş yönergeleri izleyin. Modlin Taksi transferi daha fazla PLN 30 mal edilmemelidir.
Modlin Airport- kolay yolu Centrum (Şehir Merkezi) bir otobüs almaktır. It nokta çok kolay Sience ve kültürüne damgasını Sarayı görüş alanı içinde Central Station (Warszawa Centralna) yakınında düşüyorlar PLN 35 civarında maliyeti. Bizim yürüyüş yönergeleri izleyin. Taksi transferi fazla PLN 100 mal edilmemelidir.

Giriş herhangi diğer noktaları için üzerine bağlantınızı kontrol edin
http://warszawa.jakdojade.pl/?locale=en
otobüs gibi / tramvay yolları değişebilir.

Eğer herhangi bir sorun varsa bizi arayın!