X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mystic Simurgh Hostel'e yol tarifleri

Huseyin Aga Mah. Buyuk Bayram Sok. No:13 Taksim, Beyoglu/Istanbul, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 72%Atmosfer
  • 76%Temizlik
  • 76%Tesisler

Çeviren Google Adres:
huseyin aga mahallesi,
Hiçbir buyuk bayram sokak: 13,
taksim beyoğlu istanbul,
İstanbul,
Türkiye
34435Sabiha Gken Havalimanı'ndan Mystic Simurg gelmesi
İlk Seçenek: TAKSİM gelmek için Türk Hava Yolları tarafından sağlanan ücretli servis (Havaş) kullanabilirsiniz. Havaş otobüs için bilet yaklaşık 7 olduğunu. Eğer Taksim'e geldiğinizde, sen geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen bakın. Eğer alışkanlık görürseniz bu çok iyi bilinen bir sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde tutmak ve youll sağda büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirren Alışveriş Merkezi. Alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. HALK BANKASI yolun köşesinde olduğunu unutmayın. Sadece burada sağa çevirin. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa. Bu cadde Byk Bayram Sokak denir. Eğer Byk Bayram Sokak kez girmek ve youll solda büyük odda OTEL bkz. 13 Numara: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.

İkincisi ve daha pahalı bir seçenek: Bir taksi alabilir. Ancak biz gerekli olmadığına inanıyorum. Size yaklaşık 25 mal olacak. Fiyat yok çok pazarlık performansına bağlı olarak azalacaktır, ama olabilir. Bir taksiye eğer Yine, size pansiyon aramak ve doğrudan ona adresini açıklayabilir sürücü sorabilirsiniz.

Atatrk Havaalanı'ndan Mystic Simurg gelmesi
İlk Seçenek / SHUTTLE: Sen TAKSİM gelmek için Türk Hava Yolları tarafından sağlanan ücretli servis (Havaş) kullanabilirsiniz. Havaş otobüs için bilet yaklaşık 5 (10 Türk Lirası) 'dir. Eğer Taksim'e geldiğinizde, sen geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen bakın. Eğer alışkanlık görürseniz bu çok iyi bilinen bir sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürüyen tutmak ve youll sağda büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirren Alışveriş Merkezi. Alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. HALK BANKASI yolun köşesinde olduğunu unutmayın. Sadece burada sağa çevirin. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa. Bu cadde Byk Bayram Sokak denir. Eğer Byk Bayram Sokak kez girmek ve youll solda büyük odda OTEL bkz. 13 Numara: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.
İkinci Seçenek / METRO: Havaalanından AKSARAY metro alabilir. (Metro için bilet, 1.75 Türk Lirası yaklaşık 1. Eğer Aksaray gelmesi bir kez TAKSİM için otobüs sorabilirsiniz. Otobüsle veya sarı minibüs ile Taksim'e gelebilirsiniz. Onlar da yaklaşık 1 maliyet. Siz sürücü anlatmak gerekir Eğer mer Hayyam otobs Durağı (Otogar) kapalı almak istiyorum. onu almazsa, bu BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Beyoğlu Polis Karakolu) karşısında olduğunu söyle. Balo Sokak hemen yanında otobüs istasyonu için , sağda. Balo Sokak girdikten sonra, sağdaki ikinci sokağa sapın. Bu cadde Mystic Simurg yer alan balo sokak Bayram Sokak denir. Duyacaksınız bir kaç adım sonra sağda onun tabelasını göreceksiniz.
Üçüncü Seçenek: Eğer Taksim meydanındaki otobüs veya minibüs kapalı alabilirsiniz çok karmaşık ikinci seçeneği bulursanız. Eğer Taksim'e geldiğinizde, sen geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen bakın. Eğer alışkanlık görürseniz bu çok iyi bilinen bir sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürüyen tutmak ve youll sağda büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirren Alışveriş Merkezi. Alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. HALK BANKASI yolun köşesinde olduğunu unutmayın. Sadece burada sağa çevirin. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa. Bu sokak, Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak kez girmek ve size sol üzerinde büyük odda OTEL göreceksiniz. 13 Numara: Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.

Dördüncü ve ideal bir seçenektir / DOLMUŞ: Sen Taksim'e Atatrk Havaalanı'ndan direkt otobüs alabilir. Taksim otobüsleri herhangi bir yerel halk, personel veya yolcu sorarak nerede kolayca bulabilirsiniz. Otobüs bilet yaklaşık 2 olduğunu. Eğer mer Hayyam otobs Durağı (Otogar) kapalı almak istiyorum sürücü söylemek gerekir. O almazsa, bu BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Beyoğlu Polis Karakolu) karşısında olduğunu söyle. Balo Sokak sağda, hemen yanında otobüs istasyonu için. Balo Sokak girdikten sonra, sağdaki ikinci sokağa sapın. Bu cadde Mystic Simurg yer almaktadır Byk Bayram Sokak denir. Youll birkaç adım sonra sağda onun tabelasını göreceksiniz. OR Eğer çok karmaşık bulmak eğer Taksim meydanındaki otobüs kapalı alabilirsiniz. Eğer Taksim'e geldiğinizde, sen geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen bakın. Eğer alışkanlık görürseniz bu çok iyi bilinen bir sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürüyen tutmak ve youll sağda büyük beyaz bina göreceksiniz: Demiiroren Alışveriş Merkezi. Alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. HALK BANKASI yolun köşesinde olduğunu unutmayın. Sadece burada sağa çevirin. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa. Bu sokak, Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak kez girmek ve size sol üzerinde büyük odda OTEL göreceksiniz. 13 Numara: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.