X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mystic Simurgh Hostel'e yol tarifleri

Huseyin Aga Mah. Buyuk Bayram Sok. No:13 Taksim, Beyoglu/Istanbul, Istanbul, Türkiye

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 77%Güvenlik
  • 94%Yer
  • 80%Çalışanlar
  • 71%Atmosfer
  • 77%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Adres:
aga mahallesi huseyin,
Büyük Bayram sokak no: 13,
beyoğlu istanbul taksim,
İstanbul,
Türkiye
34435



Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Mystic Simurg gelmesi için
İlk Seçenek: Sen TAKSİM gelmeye Türk Hava Yolları tarafından sağlanan ücretli servis (Havatas) kullanabilirsiniz. Havatas otobüs bilet yaklaşık 4,5 € (13 Türk Lirası) 'dir. Eğer Taksim geldiğinde, geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen göreceksiniz. Eğer alışkanlık görürseniz çok iyi bilinen sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde tutun ve sağ tarafta büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirören Alışveriş Merkezi. alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. Yolun köşesinde HALK BANKASI olduğunu aklınızda bulundurun. Sadece buradan sağa. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa dön. Bu cadde Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak girdikten sonra ve sol üzerinde büyük Odda HOTEL göreceksiniz. Sayı 13: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.

İkinci ve daha pahalı bir seçenek: Bir taksi alabilir. Ancak biz gerekli olmadığına inanıyorum. Size yaklaşık 40 € mal olacak. fiyat yok çok pazarlık performansına bağlı olarak azalır, ancak olabilir. Bir taksiye Hala, sen pansiyon aramak için sürücü sorabilir ve ona doğrudan adresi açıklayabilir.

Atatürk Havalimanından Mystic Simurg gelmesi için
İlk İsteğe bağlı / MEKİK: Sen TAKSİM gelmeye Türk Hava Yolları tarafından sağlanan ücretli servis (Havatas) kullanabilirsiniz. Havatas otobüs bilet yaklaşık 3,5 (10 Türk Lirası) 'dir. Eğer Taksim geldiğinde, geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen göreceksiniz. Eğer alışkanlık görürseniz çok iyi bilinen sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürürken tutun ve sağ tarafta büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirören Alışveriş Merkezi. alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. Yolun köşesinde HALK BANKASI olduğunu aklınızda bulundurun. Sadece buradan sağa. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa dön. Bu cadde Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak girdikten sonra ve sol üzerinde büyük Odda HOTEL göreceksiniz. Sayı 13: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.
İkinci Seçenek / METRO: Havaalanından AKSARAY metro alabilir. Eğer Aksaray gelmesi kez (metro bilet 3 Türk Lirası, yaklaşık 1 € 'dur. Sen TAKSİM otobüs sorabilirsiniz. Otobüs veya sarı minibüs ile Taksim'e gelebilir. Onlar da yaklaşık 1 € maliyeti. Sürücüyü söylemek gerekir Ömer Hayyam otobus durağı (otobüs terminali) ininiz istiyorum o almazsa., bu BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Beyoğlu Polis Karakolu) karşısında söyle. Balo Sokak üzerinde, otobüs istasyonu hemen yanında ise Mystic Simurg yer nerede sağ. Balo Sokak girdikten sonra, sağ tarafta ikinci sokak almak. Bu cadde denir balo sokak Bayram Sokak. Birkaç adım sonra sağda onun tabelasını göreceksiniz.
Üçüncü Seçenek: Çok karmaşık ikinci seçeneği bulursanız Taksim Meydanı'nda otobüs veya minibüs kapalı alabilirsiniz. Eğer Taksim geldiğinde, geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen göreceksiniz. Bunu görmez Eğer çok iyi bilinen sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürürken tutun ve sağ tarafta büyük beyaz bina göreceksiniz: Demirören Alışveriş Merkezi. alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. Yolun köşesinde HALK BANKASI olduğunu aklınızda bulundurun. Sadece buradan sağa. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa dön. Bu cadde Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak girdikten sonra ve sol üzerinde büyük Odda HOTEL göreceksiniz. Sayı 13: Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.

Dördüncü ve ideal bir seçenek / KAMU OTOBÜS: Siz Atatürk Havalimanı'ndan Taksim'e doğrudan otobüs alabilir. Taksim otobüsleri herhangi bir yerel halk, personel veya yolcu sorarak nerede kolayca bulabilirsiniz. Otobüs bileti yaklaşık 1 € 'dur. Sen Ömer Hayyam otobus durağı (otobüs terminali) ininiz istediğiniz sürücüyü söylemek gerekir. O almazsa, bu BEYOĞLU EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ (Beyoğlu Polis Karakolu) karşısında söyle. Balo Sokak sağda, otobüs istasyonu hemen yanında olduğunu. Balo Sokak girdikten sonra, sağ tarafta ikinci sokak almak. Bu cadde Mystic Simurg yer alan Büyük Bayram Sokak denir. Birkaç adım sonra sağda onun tabelasını göreceksiniz. Eğer bulursan VEYA çok Taksim Meydanı'nda otobüs kapalı alabilirsiniz karmaşık. Eğer Taksim geldiğinde, geniş bir cadde insanlar kalabalık ve İstiklal Caddesi denilen göreceksiniz. Bunu görmez Eğer çok iyi bilinen sokak için, kimseye sorabilirsin. 5 dakika boyunca yaklaşık İstiklal Caddesi üzerinde yürürken tutun ve sağ tarafta büyük beyaz bina görmek wiill: Demiiroren Alışveriş Merkezi. alışveriş merkezi geçtikten sonra ikinci yol BALO sokak denir. Yolun köşesinde HALK BANKASI olduğunu aklınızda bulundurun. Sadece buradan sağa. Balo sokakta kısa bir yürüyüşten sonra ilk sağa dön. Bu cadde Büyük Bayram Sokak denir. Buyuk Bayram Sokak girdikten sonra ve sol üzerinde büyük Odda HOTEL göreceksiniz. Sayı 13: Mystic Simurg sağ tarafta bir kaç adım sonra görünecektir.