X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Mitraa Backpackers Inn'e yol tarifleri

531, Serangoon Road, Singapore, Singapur

Harita ve Yol Tarifleri


84%Oy

  • 86%Ekonomik
  • 86%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Nasıl Mitraa Inn almak için:

MRT ile I.
Changi mrt istasyonuna Changi Havalimanı Terminal 2 ve Terminal 3 altında bulunur lütfen unutmayın. Terminal 1 veya Bütçe terminalde gelirseniz, Hızlı tren veya havaalanı servis otobüsleri ile Changi Airport MRT istasyonuna geçin lütfen lütfen.
MRT istasyon kontrol kısmında, a) depolanan değeri ez-bağlantı kartı (veya) b) Turistik geçiş (veya) c) Bir yolculuk kartı satın alabilirsiniz.
Şehrin bağlı tren (Joo Koon) aktarmak Tanah Mehrah istasyonu (İstasyon EW4, havaalanından 2. istasyonu) yanıyor. Outram Park istasyonu (EW16) Alight ve Farrer Park (NE8) veya Boon Keng (NE9) için MRT için Kuzey Doğu hat tren geçmek istasyonları Mitraa Inn @ Serangoon bu 2 istasyonundan ya da kısa bir yürüyüş mesafesindedir.
Farrer Park MRT Gönderen: Çıkış G alın ve Balestier yola doğru 5 dakika Serangoon Road üzerinde yürümek düz ve Shell Benzin istasyonu sonra, yolun sol tarafında Mitraa Inn @ Serangoon göreceksiniz.
Boon Keng MRT Gönderen: A Towner Yol çıkın alın. Serangoon Road boyunca 5 dakikalık kısa bir yürüyüşe çıkın ve size Sri Veera Kaliamman Tapınağı sonra, yolun sağ tarafına doğru Mitraa Inn @ Serangoon göreceksiniz.

II. Taksi ile
Pansiyon taksi ücretleri 20 TL civarında mal olacak. Bu havaalanından sürücü yaklaşık 20 dakika olduğunu. Onlar pahalı beri limuzin, minibüs ya da Londra siyah taksileri önlemek olabilir.
Singapur Taksiler ücret metre var. Ayrıca, S $ 3,00 havaalanı ücretli, AM 5.59 gece yarısına kadar% 50 metre ücret Midnight ücretli, 07.30 ile 09.30 saat ve 17,00-20,00 Saatler% 35 metre ücret Tepe saat ücretli gibi taksiler için bazı ek ücret vardır.

III. Havaalanı Shuttle otobüs servisi
'Havaalanı servis otobüsü' için, Changi Airport terminal 'Havaalanı servisi' karşı başvurunuz. Sadece hizmet için kişi başı 9.00 TRY ücret ve sağ bizim kapı adımda size düşecek.

Adresi:
531 Serangoon Road
Singapur - 218.163