X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mitraa Backpackers Inn'e yol tarifleri

531, Serangoon Road, Singapore, Singapur

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 84%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 82%Temizlik
  • 78%Tesisler

Çeviren Google Nasıl Mitraa Inn almak için:

I. By MRT
Changi MRT istasyonuna Terminal 2 ve Changi Havalimanı Terminal 3 altında yer almaktadır lütfen unutmayınız. Terminal 1 veya Bütçe terminalde gelirseniz, Treni'den ya da havaalanı otobüsleri aracılığıyla Changi Havalimanı MRT istasyonuna devam ediniz lütfen.
MRT istasyonuna kontrolde, sen a) depolanan değeri ez-link kartı (ya da) b) Turist geçiş (veya) c) Bir yolculuk kartı satın alabilirsiniz.
Tanah Mehrah istasyonunda inmek (İstasyon EW4 havaalanından, 2 istasyonu) şehir bağlı tren (Joo Koon) aktarmak. Serangoon bu 2 istasyonlarından birinden kısa bir yürüyüş mesafesindedir @ Outram Park istasyonuna (EW16) ve en yanıyor Farrer Park (NE8) veya Boon Keng (NE9) istasyonları Mitraa Inn MRT Kuzey Doğu hat tren geçmek.
Farrer Park MRT Nereden: Çıkış G alın ve Balestier yola doğru 5 dakika Serangoon Yolu boyunca düz yürümek ve Shell Benzin istasyonu sonra, yolun sol tarafında Mitraa InnSerangoon göreceksiniz.
Boon Keng MRT Gönderen: Towner Road Exit A atın. Serangoon Yolu boyunca 5 dakikalık kısa bir yürüyüşe çıkın ve Sri Veera Kaliamman Tapınağı sonra, yolun sağ tarafına doğru Serangoon @ Mitraa Inn göreceksiniz.

II. Taksiyle
Pansiyon ücretleri civarında mal olacak Taksi $ 20 TL. Yaklaşık 20 dakika havaalanından sürücü olduğunu. Pahalı oldukları Sen limuzinler, kamyonet veya Londra siyah taksileri önlemek olabilir.
Singapur Taksiler ücret metre var. Ayrıca, S 3,00 $ havaalanı ücreti, 05:59, 07.30 dan 09.30 saat ve 17,00-20,00 saatleri için% 35 metrelik ücret Tepe saat ek ücret gece yarısına kadar% 50 metre ücret Midnight ek ücret gibi taksiler için bazı ek ücret vardır.

III. Havaalanı Shuttle otobüs servisi
'Havaalanı servis otobüsü' için, Changi Havaalanı terminal 'Havaalanı servisi' sayaç yaklaşım lütfen. Onlar sadece hizmet için kişi başı gecelik SGD 9.00 ücret ve hemen bizim kapı adımda size düşecek.

Adres:
531 Serangoon Road
Singapur - 218.163