X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Mithila Hotel'e yol tarifleri

972 Sutter Street, San Francisco, California, ABD

Harita ve Yol Tarifleri


58%Oy

  • 50%Ekonomik
  • 75%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 60%Çalışanlar
  • 50%Atmosfer
  • 35%Temizlik
  • 50%Tesisler

Çeviren Google Burada web sitesinde resimleri seçiniz ve 5. resim bir harita olduğunu.

: Greyhound itibaren
San Francisco şehir Greyhound en Transbay Terminal çıkın ve First Street doğru Misyon Caddesi üzerinde Güneybatı gidiş başlar. First Street üzerine sağa dönün ve Market Street diğer tarafına çapraz. Market Street üzerinde sola dönün ve Sutter Caddesi üzerine hafif sağ yapana kadar Market Street güneybatı giderek devam ediyor. Birkaç blok ve otel doğru sadece geçmiş Leavenwoth Caddesi üzerinde olacak için Sutter Caddesi üzerinde devam edin.

: Amtrak
Amtrak'ın Alışveriş Merkezi İstasyonu (SFS) itibaren, Market Street diğer tarafına çapraz ve Powell St kadar yürümek, Cable Cars takip. Sutter doğru sola dönün ve otel doğru sadece geçmiş Leavenworth Caddesi üzerinde olacaktır.

: Havalimanları
San Francisco Uluslararası Havaalanı'na, Dış Hatlar Terminali Seviye 3 bulunan BART istasyonuna gidin ve Dublin veya Pittsburg yönünde bir tren. Powell St İstasyonu'nda çıkın. Eğer Powell St İstasyonu'nda tren çıktığınızda, 'Hallidie Plaza' olarak işaretlenmiş yürüyen merdiven almak, ve bir kez turnikeler geçmesine Hallidie Plaza (alışveriş merkezi girmeyin), çıkış istasyonu yönünde sağa dönün ve sağınızda Telekabin ardından, Powell St yürüyen merdiven üst kısmında sola açın ve Powell St kadar yürümek için başka bir yürüyen merdiven olacak. Sutter doğru sola dönün ve otel doğru sadece geçmiş Leavenworth Caddesi üzerinde olacaktır.