X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mini Hostel Kiev'e yol tarifleri

43, Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


91%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 92%Temizlik
  • 87%Tesisler

Çeviren Google Merkez tren istasyonuna:

Gece yarısından sonra tren istasyonuna gelirseniz, taksi muhtemelen en iyi seçim olacaktır. Normal fiyatı (sadece herhangi bir pazarlık önlemek için, en fazla 50 UAH - onlar ile mutlu olmalı) 35 UAH orada bizim hostel almak için.

Olsa gece yarısından önce tren istasyonuna gelirseniz, metro veya otobüs alabilir.

Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana girişinden sola 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç satın yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yöne çekmek. Vokzal'na gelen 3. istasyona git - Kreschatik istasyonu (bu Universitet istasyonu, sonra Teatral'na geçmek ve nihayet Kreschatik kapalı adım olduğunu). Bir kez Kreschatik istasyonu, (o sadece bir istasyon) Maidan Nezalezhnosti istasyonu satırı değiştirin ve Lva Tolstogo istasyonuna bir trene binin. Eğer Chervonoarmiis'ka Caddesi üzerinde zaten, McDonald metro dışarı gidin ve bizim sokakta zaten. Our hostel sokakta kapı zili üzerinde '32' halka lütfen binaya girmek için Chervonoarmiis'ka St., 43. bulunur.


HAVALİMANI:

Borispol Havaalanı'na bizim hostel almak için çeşitli yolları vardır. En kolay tek - henüz yanı sıra priciest, - taksi: Eğer doğrudan gelenler salonda dışında taksi ofisine gidebilirsiniz ve orada (yaklaşık 19-20 milyon avro UAH yaklaşık 200 için bizim hostel bir taksi almak gerekir ). Havaalanı binasının dışında bekleyen taksiler biri almaya karar verirseniz bu da normal bir fiyat olmalı - Onları daha fazla ücret izin vermemelisiniz.

Merkez Tren İstasyonu'na havaalanından servis otobüsü de bulunmaktadır. Bu otobüsler 30 UAH (yaklaşık 3 milyon avro) etrafında her 10-15 dakika ve maliyeti bırakın; onlar da geceleri çalıştırın. Tren istasyonunda bir kez, yukarıdaki talimatları takip edin.


MERKEZ otobüs istasyonu DAN:

(Yaklaşık 10-15 dakika sürmelidir) metro almak ve Lva Tolstogo istasyonuna gitmek Lybidska metro istasyonuna gidin. Üzerindeki metro dışında bir kez, yukarıdaki talimatları takip edin.