X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mini Hostel Kiev'e yol tarifleri

43, Chervonoarmiis'ka St., Kiev, Ukrayna

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 93%Güvenlik
  • 95%Yer
  • 94%Çalışanlar
  • 93%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 89%Tesisler

Çeviren Google Merkez Tren İstasyonu:

Eğer gece yarısından sonra tren istasyonuna gelirseniz, taksi muhtemelen en iyi seçim olacaktır. Bizim hostel oradan almak için, normal fiyatı (sadece herhangi bir pazarlık önlemek için, en fazla 50 UAH - onlar mutlu olmalı) 35 UAH.

Eğer rağmen gece yarısından önce tren istasyonuna gelirseniz, metro veya otobüs alabilir.

Vokzal'na metro istasyonu tren istasyonu ana girişinde solda 100 metre mesafededir. , Orada yürümek kişi başına bir belirteç almak, yürüyen merdiven aşağı gidin ve sağ tren yön alır. Vokzal'na gelen 3 istasyona git - Kreschatik istasyonu (ki Teatral'na sonra, Universitet istasyonu geçmek ve nihayet Kreschatik kapalı adım olduğunu). Bir kez Kreschatik istasyonu, Maidan Nezalezhnosti istasyonuna satırı değiştirin ve (bu sadece bir istasyon) Lva Tolstogo istasyonuna bir tren. McDonald metro dışarı gitmek, ve bizim sokakta zaten, sen Chervonoarmiis'ka Caddesi üzerinde zaten. Bizim hostel Chervonoarmiis'ka St, 43 yer almaktadır. Binaya girmek için sokakta kapı çan ''32 arayınız.


HAVAALANINA:

Borispol Havaalanına bizim hostel almak için çeşitli yollar vardır. Kolay bir - ama aynı zamanda priciest, - taksi: Eğer geliş salonunda dışında direk taksi ofisine gidebilir ve orada yaklaşık 200 UAH (bizim hostel için bir taksi almak gerekir yaklaşık 19-20 milyon avro .) Onları daha fazla ücret izin olmamalı - Eğer havaalanı binasının dışında bekleyen taksiler birini almaya karar verirseniz, bu da normal bir fiyat olmalıdır.

Merkez Tren İstasyonu'na havaalanından bir servis otobüsü hizmeti de var. Bu otobüsler her 10-15 dakikada bir ve maliyeti yaklaşık 30 UAH (yaklaşık 3 milyon avro) bırakın; onlar da geceleri çalıştırın. Bir kez tren istasyonu, yukarıdaki talimatları takip edin.


Merkez Otogarı'na:

, Lybidska metro istasyonu (yaklaşık 10-15 dakika sürmelidir) git metro almak ve Lva Tolstogo istasyonuna gidin. Bir kez üzerinde metro dışında, yukarıdaki talimatları takip edin.