X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Milan Hostel Emmy'e yol tarifleri

Via Fra Galgario,4, fourth floor, Milan, Italya

Harita ve Yol Tarifleri


56%Oy

  • 60%Ekonomik
  • 60%Güvenlik
  • 60%Yer
  • 45%Çalışanlar
  • 50%Atmosfer
  • 65%Temizlik
  • 50%Tesisler

Çeviren Google Her özel oda için bir depozito gerekmektedir.

Milano'da yer alan Hostel Emmy şehrin tüm en ilginç noktalarından yakındır. Pansiyon çok iyi kadar yürüyerek pansiyon 30 metre, metro, kırmızı çizgi M1 servis ve karayolları uzak 3 kilometre altındadır edilir.

Araba ile

Ana karayolları, otoyol Batı ve Baggio de çıkışına. Pansiyon bugüne kadar çıkış yönünde, şehir merkezine üç kilometre yer almaktadır.

Trenle

Milano Merkez Tren İstasyonu'na, metro yeşil hat M2 yönü 'Famagusta' almak 'CADORNA' durağında inmek ve M1 yönü 'Bisceglie' kırmızı hattı almak ve Via J. üzerinden 'Gambara' durağında, sadece otuz metre kapalı olsun Palma pansiyon bulunmaktadır fra Galgario 4. Via ulaşır.

Ovası ile

Malpensa Havaalanı'na:
CADORNA İSTASYONU, her 30 dakikada Malpensa Express tren atın, sonra M1 yönü 'Bisceglie' metro kırmızı hattı almak ve 'Gambara'nın' durağında inmek, Via J.Palma yoluyla sadece otuz metre Via fra Galgario 4 nereye ulaşmak pansiyon yer almaktadır.


ORIO al Serio Havaalanı'na:
Merkez Tren İstasyonu, her 30 dakikada servis otobüsü almak, sonra sadece otuz metre, subwai yeşil hat M2 almak ve 'Cadorna' durağında inmek ve kırmızı çizgiyi M1 yönü 'Bisceglie' alıp 'Gambara'nın' durağında ininiz Via J.Palma aracılığıyla pansiyon bulunmaktadır fra Galgario 4. Via ulaşır.


Linate Havaalanı'na:
Otobüsle 73 al ve 'Piazza S.Babila' inin, daha sonra 'Bisceglie' subwayo kırmızı çizgi M1 yöne çekmek ve fra Galgario 4 Via ulaşmak sadece otuz metre Via J.Palma aracılığıyla, 'Gambara'nın' durakta nereden pansiyon bulunmaktadır.