X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Melbourne International Backpackers'e yol tarifleri

450 Elizabeth Street, Melbourne, Avusturalya

Harita ve Yol Tarifleri


81%Oy

  • 82%Ekonomik
  • 84%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 82%Çalışanlar
  • 77%Atmosfer
  • 79%Temizlik
  • 75%Tesisler

Yol :
Nasıl bizi bulmak için :

Havaalanı: ( Tullamarine havaalanı )
VHA Havaalanına :havaalanında Seçtikleri ve bizim pansiyon ön kapıda düşüyor , 18 $ tek yönlü özel fiyat almak için bilet satın almasırasında Melbourne Uluslararası Backpackers söz. Kitap bilet e-posta bookings@vhaairportshuttle.com.au öncesi veya 8566 8525 03 arayın . Hiçbir rezervasyon ? Endişeye gerek yokyetkili GRUPLARI geçin ve CHARTERED otobüs alma bölgesi doğrudanTerminal 2 çıktıktan sonra hemen 2 yaya geçidi olduğunu . Kapılar M L işaretlenmiş . Eğer Terminal 2yönünde Tiger Airways Terminal , Terminal 1 veya Terminal 3 başındaki gelirseniz sonrayukarıdaki yönergeleri izleyin böyleceL M bölge Tullamarine Airportavlu yer almaktadır .

Skybus servis otobüsü , çalışma günde 24 saat , her terminalinön dışarı alır ve 18,00 $ mal olacak Southern Cross İstasyonu Bilet sizi düşüyorlar .

Havaalanı: ( Avalon Havalimanı ) Sita Kanepe Melbourne City Avalon Havaalanı ve Southern Cross İstasyonu arasındaki servis hizmeti çalışır . Tüm giriş ve çıkış yapan büyük uçuşları karşılamaktadır . Biletler 22 $ maliyet .

Gönderen : Southern Cross İstasyonu / Otobüs Terminali

Tramvay - tramvay sayısı 86 veya Bourke Caddesi yukarı 96 almak ve sonra Elizabeth Caddesi boyunca herhangi kuzeye tramvay değiştirin .

Tren : Biz iki blok Elizabeth Street'i kuzeye yönelen ve Franklin StreetCorner üzerinde bulunan kısa bir yürüyüş Melbourne Central Station ve Elizabeth St çıkmak için herhangi City Loop Tren atın.

Taksi: - 70 $havaalanından yaklaşık 50 $ mal olacak