X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Melbourne International Backpackers'e yol tarifleri

450 Elizabeth Street, Melbourne, Avusturalya

Harita ve Yol Tarifleri


76%Oy

  • 76%Ekonomik
  • 79%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 74%Çalışanlar
  • 69%Atmosfer
  • 75%Temizlik
  • 74%Tesisler

Yol :
Nasıl bizi bulmak için :

Havaalanı: ( Tullamarine havaalanı )
VHA Havaalanına :havaalanında Seçtikleri ve bizim pansiyon ön kapıda düşüyor , 18 $ tek yönlü özel fiyat almak için bilet satın almasırasında Melbourne Uluslararası Backpackers söz. Kitap bilet e-posta bookings@vhaairportshuttle.com.au öncesi veya 8566 8525 03 arayın . Hiçbir rezervasyon ? Endişeye gerek yokyetkili GRUPLARI geçin ve CHARTERED otobüs alma bölgesi doğrudanTerminal 2 çıktıktan sonra hemen 2 yaya geçidi olduğunu . Kapılar M L işaretlenmiş . Eğer Terminal 2yönünde Tiger Airways Terminal , Terminal 1 veya Terminal 3 başındaki gelirseniz sonrayukarıdaki yönergeleri izleyin böyleceL M bölge Tullamarine Airportavlu yer almaktadır .

Skybus servis otobüsü , çalışma günde 24 saat , her terminalinön dışarı alır ve 18,00 $ mal olacak Southern Cross İstasyonu Bilet sizi düşüyorlar .

Havaalanı: ( Avalon Havalimanı ) Sita Kanepe Melbourne City Avalon Havaalanı ve Southern Cross İstasyonu arasındaki servis hizmeti çalışır . Tüm giriş ve çıkış yapan büyük uçuşları karşılamaktadır . Biletler 22 $ maliyet .

Gönderen : Southern Cross İstasyonu / Otobüs Terminali

Tramvay - tramvay sayısı 86 veya Bourke Caddesi yukarı 96 almak ve sonra Elizabeth Caddesi boyunca herhangi kuzeye tramvay değiştirin .

Tren : Biz iki blok Elizabeth Street'i kuzeye yönelen ve Franklin StreetCorner üzerinde bulunan kısa bir yürüyüş Melbourne Central Station ve Elizabeth St çıkmak için herhangi City Loop Tren atın.

Taksi: - 70 $havaalanından yaklaşık 50 $ mal olacak