X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mediterranean Youth Hostel'e yol tarifleri

Diputació 335 principal, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 89%Güvenlik
  • 91%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 86%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Her şeyden önce, Girona şehir TREN İSTASYONU (Barcelona 1 SAAT!) İLE GIRONA Metro durağı (LINE-4, Barselona şehir merkezi) karıştırmayın lütfen

Prat Havaalanı'na:

... Terminal 2:

Trene binin. Her şeyden önce, A.Machines satın T-10 kart (Asla bir, iki ya da üç gün kart, günde 7 veya 8 gezileri! Yapıyor sadece layık), sadece 10.30 € var ve bunu kullanmak (ve paylaşabilirsiniz diğerleri!) tüm yıl, havaalanı ve Barcelona şehirdeki tüm metro ve otobüs istasyonlarına bu trende.
Sonra Passeig de Gracia İstasyonu'na trene; Orada Metro Hattı 4 (sarı) geçmek ve bir durak size Girona istasyonu alırsınız dan. Diputacio'da sokağın köşesinde Girona sokakta numaraya 335 Diputacio'da st de pansiyon bulabilirsiniz.

... Terminal 1:

Iki seçenek var. Ucuz bir seçenek Terminal 2 için ücretsiz servis otobüsü almak ve sonra da yukarıdaki talimatları takip etmektir.
Konforlu seçenek Plaza Catalunya (son durak) için Aerobus (5.90 €) almaktır. Oradan Urquinaona İstasyonu bir durak için metro Hattı 1 (kırmızı) alır. Burada, Girona istasyonu (sarı) Hat 4 (iki durak) geçmek. Diputacio'da sokağın köşesinde Girona sokakta numaraya 335 Diputacio'da st de pansiyon bulabilirsiniz.

Girona Havaalanına:

Otobüs 70 dakikada Barcelona Estació del Nord götürür. Otobüs pansiyon yürüme mesafesinde otobüs istasyonunda bırakacaktır. Calle Roger de Flor yukarı yürümek ve Calle Diputacio sola dönün. Bu 15 dakika sürer.
Aksi takdirde, metro ile Urquinaona istasyonuna bir durak hattı, 1 almak; 4 (sarı) hat burada geçmek ve iki durak Girona istasyonunda kapalı olsun.
Ağır Bagaj varsa, bir taksi fazla 10 € maliyeti olmaz

Aynı şekilde Estació del Nord otobüsle gelirseniz.

Reus Havaalanı'na:

Barcelona Sants Station (Merkez Tren İstasyonu) otobüs (Hispano Igualadina şirket) atın. Bu bir saat sürer .. http://www.igualadina.com/pdfs/REUS% 20AIRPORT.pdf de zaman tabloyu kontrol

SANTS İSTASYONU (tren istasyonu):
Metro üzerine değiştirmek ve Verdaguer metro istasyonuna Hattı 5 (mavi) almak ve Hat 4 (sarı) üzerine burada değiştirebilirsiniz. Yanındaki pansiyon metro durağı Girona metro istasyonunda ininiz.

Girona City gitmeyin! Barselona'ya bir saat-ve-bir buçuk!

Eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, rezervasyon sonra bizimle irtibata geçiniz.