X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mediterranean Youth Hostel'e yol tarifleri

Diputació 335 principal, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


87%Oy

  • 87%Ekonomik
  • 88%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 92%Çalışanlar
  • 86%Atmosfer
  • 83%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Her şeyden önce, GIRONA METRO DUR karıştırmayın lütfen (HAT-4 ,, Barselona şehir merkezi) GIRONA ŞEHİR TREN İSTASYONU İLE (BARCELONA DAN 1 SAAT !!)

Prat Havaalanı'na:

... Terminal 2:

Trene bin. Her şeyden önce, sadece 10.30 € var (! Günde 7 veya 8 geziler yapıyor, sadece layık Asla bir, iki ya da üç gün kartı) A.Machines T-10 kart satın almak ve bunu kullanmak (ve paylaşabilirsiniz diğerleri!) tüm yıl, havaalanı ve Barcelona kentteki tüm metro ve otobüs istasyonlarına bu trende.
Sonra Passeig de Gracia İstasyonu'na trenle; Orada Metro Hattı 4 (sarı) moduna geçmek ve bir durak size Girona istasyonu alırsınız dan. Diputacio sokağın köşesinde Girona sokakta sayı 335 Diputacio st pansiyon bulabilirsiniz.

... Terminal 1:

İki seçenek var. ucuz bir seçenek Terminal 2'ye ücretsiz servis otobüsü almak ve sonra da yukarıdaki yönergeleri takip etmektir.
konforlu seçenek Plaza Catalunya Aerobus (5.90 €) (son durağı) almaktır. Oradan Urquinaona İstasyonu bir durak için metro hattı 1 (kırmızı) alır. Burada, Girona istasyonu Hat 4 (sarı) (iki durak var) geçmek. Diputacio sokağın köşesinde Girona sokakta sayı 335 Diputacio st pansiyon bulabilirsiniz.

GIRONA HAVALİMANI Gönderen:

Otobüs 70. dakikada Barcelona nde del Nord götürür. Otobüs pansiyon yürüme mesafesindedir otobüs istasyonunda bırakacaktır. Calle Roger de Flor kadar yürüyün ve Calle Diputacio sola dönün. O 15 dakika götüreceğiz.
Aksi takdirde, metro ile Urquinaona istasyonuna bir durak için Hat 1 almak; Burada geçiş 4 (sarı) hat ve iki durak Girona istasyonunda inmek.
Eğer ağır bagaj varsa, bir taksi fazla 10 € maliyeti olmaz

Aynı yolu nde del Nord otobüsle gelirseniz.

Reus Havaalanı'na:

Barcelona Sants İstasyonu (Merkezi Tren İstasyonu) otobüs (Hispano Igualadina şirket) atın. O .. http://www.igualadina.com/pdfs/REUS%20AIRPORT.pdf de zaman tablosunu kontrol bir saat sürer

SANTS İSTASYONU (tren istasyonu):
Metro üzerine değiştirin ve Verdaguer metro istasyonu Hat 5 (mavi) alıp Line 4 (sarı) üzerine buraya değiştirin. Yanındaki pansiyon metro durağı olan Girona metro istasyonunda inin.

Girona şehrinde gitmeyin! Barselona'ya bir saat-ve-bir buçuk var!

Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, rezervasyon sonra bizimle irtibata geçiniz.