X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Mapamundo'e yol tarifleri

Calle Milans, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 85%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 96%Yer
  • 95%Çalışanlar
  • 83%Atmosfer
  • 85%Temizlik
  • 84%Tesisler

Çeviren Google Not: Eğer belirtilen, ya da sorun misafirhane bulma yaşıyorsanız daha sonra gelen olacak, bizi arayın / bize bir metin gönderin


Barcelona geldi sonra size rezervasyon belirtilen saatte burada sizi bekliyor olacak gibi, mülkiyet doğrudan gel lütfen.

Barcelona havaalanına gelen

Otobüs:
Barcelona Havaalanı çıkıyorum zaman size Plaza Catalunya AEROBUS adlı bir mavi otobüs almak öneririz. Bu otobüs şehre Havaalanı bağlanır ve gelmesi en kolay yoludur. Bu 4 milyon euro ama Barcelona şehir merkezinde bırakır. Sen Plaza Catalunya otobüsten almak zorunda. (Bu uçtur)

Plaza Catalunya bir metro almak zorunda.

Eğer almak zorunda metro Zona Universitaria yön ile Metro Hattı 3 (Yeşil hat) 'dir. Bir kez metro Yön Zona Universitaria içinde olacak, metro istasyonu Liceu geçecek ve bir sonraki Drassanes olduğunu. Sen Drassanes 'Station kurtulmak zorunda, Las Ramblas çıkın.

Sadece istasyonunun çıkışında önünde, Carrer de Josep Anselm Clave Caddesi vardır.

Bu cadde, solda olduğunu, Bu, sırt ve önünüzde Colon heykeli, Plaza Catalunya ile Ramblas, üzerinde olduğunda, bu soldaki olduğu anlamına gelir. Sen Josep Anselm Clave Sokak takip ediyorsunuz. Bu cadde değişiklikler Geniş kariyer için adı.

Eğer Geniş Carrer yürüyüş ve Avinyo, sizin sağdaki ikinci sokakta sola dönün, Carrer d'Aviny (Avignon, diğer tarafta calle Simo Oller adlı) ile köşe varmak zaman şimdi Carrer de Milan'ın olacaktır. Carrer Milans (sokak adı işareti size bakacak şekilde karşı tarafta olacak) içine sağa dönün. Bu sayı 4, halka bizi bulacaksınız 'Marcelo, Baş 3a'' işaretli kapı zili.
Tren:
Her 30 dakikada bir tren havaalanından bırakır. Tren ve Barselona Sants Station kurtulmak, o zaman Canyelles yön ile Metro, Line 3 (yeşil hat) almak ve 'Drassanes' Station kurtulmak zorunda. Bir kez Drassanes olan Yukarıdaki açıklamalarımızın takip edin.


Girona Havaalanı'na gelen:

Estacio Nord kadar Barcelona Otobüs alın. Önünde bir metro istasyonu bulunmaktadır. Sen Hospital de Bellvitge yön ile hat 1 (Kırmızı Hat) Take var. Sen Plaza Catalunya kapalı almak zorunda. Zona Universitaria yön ile hat 3 (yeşil hat) değiştirin. Sen Liceu metro istasyonu geçmek ve Drassanes kapalı olsun. Bir kez Drassanes olan Yukarıdaki açıklamalarımızın takip edin.