X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Mambo Tango Youth Hostel'e yol tarifleri

Poeta Cabanyes 23, Barcelona, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


80%Oy

  • 77%Ekonomik
  • 85%Güvenlik
  • 86%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 76%Atmosfer
  • 78%Temizlik
  • 77%Tesisler

Çeviren Google Prat Havaalanı'na:
Aerobus ve son durağı, Plaa Catalunya ininiz. Oradan metro hattı 3 (yeşil hat) almak ve Paralel istasyonunda ininiz. Sonra Sant Pau için çıkış ve Fontrodona yürümek. Konum kez istasyonu üzerinden, bir dakika yürümek düz. Burger King'i gördüğünüzde, sola çevirin. Sokak Poeta Cabanye denilen ve 23 numaralı vardı edilir!

Girona Havalimanından:
Otobüsle ve son durağı, Barcelona Nord İstasyonu'na kapalı olsun. Buradan Plaa Catalunya kadar metro L1 (kırmızı çizgi) alır. 3 (yeşil hat) hattı ve Paralel istasyonu kurtulmak için buraya değiştirin. Sonra Sant Pau için çıkış ve Fontrodona yürümek. Konum kez istasyonu üzerinden, bir dakika yürümek düz. Burger King'i gördüğünüzde, sola çevirin. Sokak Poeta Cabanye denilen ve 23 numaralı vardı edilir!

Sants Tren İstasyonu'na:
Paralel istasyonuna metro hattı 3 atın. Sonra Sant Pau için çıkış ve Fontrodona yürümek. Konum kez istasyonu üzerinden, bir dakika yürümek düz. Burger King'i gördüğünüzde, sola çevirin. Sokak Poeta Cabanye denilen ve 23 numaralı vardı edilir!

Barcelona Nord:
Plaa Catalunya kadar metro L1 (kırmızı çizgi) alın. 3 (yeşil hat) hattı ve Paralel istasyonu kurtulmak için buraya değiştirin. Sonra Sant Pau için çıkış ve Fontrodona yürümek. Konum kez istasyonu üzerinden, bir dakika yürümek düz. Burger King'i gördüğünüzde, sola çevirin. Sokak Poeta Cabanye denilen ve 23 numaralı vardı edilir!

Paralel istasyonundan:
Sonra Sant Pau için çıkış ve Fontrodona yürümek. Konum kez istasyonu üzerinden, bir dakika yürümek düz. Burger King'i gördüğünüzde, sola çevirin. Sokak Poeta Cabanye denilen ve 23 numaralı vardı edilir!

Barcelona çekme cepler hakkında çok dikkatli olun; onlar çok iyi bir hile yapmak. Sen tüm turistik bir de sizin tüm eşyalarını gelen ve özellikle metro ile haberdar olun.