X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Mamallena Backpackers'e yol tarifleri

'Casa 7-62, Calle Primera, Perejil', Panama City, Panama

Harita ve Yol Tarifleri


77%Oy

  • 78%Ekonomik
  • 80%Güvenlik
  • 75%Yer
  • 84%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 74%Temizlik
  • 74%Tesisler

Çeviren Google TAKSİ İLE,
Eğer havaalanı ya da diğer servis taşımacılığı veya ulaşım gerekiyorsa, Bilgilerinizi bize ulaşın.
Bir taksi gelen olursa olsun ilk kez en kolay yoldur. Calle taksi şoförü 'La Primera, Perejil, en la misma casa de La Junta Comunal de Calidonia en Perejil söyle. Tiene que entrar donde esta Antigua Milyon y seguir la calle, doblar a la Izquierda. Espania, en la misma casa de la Junta Comunal de Calidonia Via estamos 50 metro anteler de. '

Ayrıca Perejil en Farmacias Arrocha ters bırakın, sen 'Govimar' olarak adlandırılan bir bina göreceksiniz, bu sokak kadar gitmek ve biz doğru handside konum.

Ayrıca Uluslararası havaalanı bir havaalanı karşılama hizmeti var. Bu 1-4 kişi için 30 $ (taksi ile aynı fiyat hakkında) ve biz yapabiliyorsak onu daha ucuz yapmak için diğer insanlarla bir grup bir araya denemek ve koymak gerekir.

OTOBÜS İLE
Ölmek zor Backpackers muhtemelen, bu şekilde yapacağız
Uluslararası havaalanı-
Gündüz genellikle sadece tavsiye. Bu trafik ve bu aşamada maliyeti 25 sent bağlı olarak 1-2 saat sürebilir. Bu Via Espana boyunca tüm yol kat edecektir. Eğer 'Farmacias Arrochas en Perejil' istediğiniz sürücüyü söyle. Bir Delta benzin istasyonu yanındaki Via Espania üzerinde ters Arrocha, Govimar olduğunu. Govimar açık ve biz doğru tarafta olduğunuzu sokak kadar gitmek, bu ilk beyaz ev., Ikinci kapısı ve yukarı üst.
Otobüs ulaşmak için, havaalanı terminal çıkmak ve doğru yürüyerek, kafede yan yuvarlak gidin ve otopark ile ve yukarı ana yola yürüyün. Yol çapraz ve ön 'TOCUMEN-VIA ESPANA' diyor bir otobüs otobüs barınak bekleyin. Havaalanı terminal için geri ile otobüs sol için seyahat olacak. Çok kolay ancak bazı yerel yardım istemek gerekebilir.

Otobüs itibaren terminali / Yurtiçi havaalanı (Albrook) -
Albrook otobüs terminali (tüm otobüs gelmesi ve hareket nerede) bizi Ulaşım çok uzun nereye kurtulmak için bildiğiniz gibi, kolaydır. Ön ESPANA VIA diyor bir otobüs atlamak ve 'UNIVERSIDAD LATINA' inmek istediğiniz sürücü söylemek. Yol var çapraz itibaren, Via Espana kadar kafa ve yaya geçidi de, 'Farmacia Aroccha' de çapraz çıkıp dik yürümek gerekir, sol tarafta Govimar ile, ve biz doğru, ikinci beyaz ev olacak kapısı ve yukarı üst.
Yerli Havaalanından yukarıda ancak ilk otobüs terminaline almak zorunda aynı yönergeleri izleyin! $ 2 taksi hangi.