X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Maleku Hostel'e yol tarifleri

50 mts oeste del Hospital Nuevo Alajuela, Alajuela, Kostarika

Harita ve Yol Tarifleri


88%Oy

  • 84%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 89%Yer
  • 91%Çalışanlar
  • 81%Atmosfer
  • 93%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Biz bulunmaktadır:. 50 mt oeste de la entrada temel del Hastanesi Nuevo de Alajuela, çapraz a la parada de taksi, Casa esquinera (Alajuela YENİ hastanenin ana giriş 50 mt batı, ev köşesinde yer alır)

Taksi sürücüleri inanıyorum ASLA! Onlar her zaman başka bir yere almak için denemek ve biz tam veya yakın diyecekler (onlar bizim için çalışmak gibi davranarak telefonda insanlar var! BT BÜYÜK YALAN) sahte telefon görüşmeleri yapmak.
San Jose ve taksi sürücüleri size eğer Ayrıca yolları yakın ya da bir tezahürü olduğunu! çok bir yalan!


UNUTMAYIN!
Eğer Pasifik kıyısında ya da Orta Amerika geliyorsanız, TÜM OTOBÜSLER havaalanında durdurun. Yani Havalimanı ininiz, down town San José için tüm yol geçmeyin.

Havaalanı Tarifi
Halk otobüsü ile:
Otobüs havaalanı (sarı veya kırmızı otobüs) önünde durmaktadır. Alajuela YENİ Hastanesi girişinde durdurmak için otobüs sürücüsü ALAJUELA.Tell giden otobüs alın. (Parar en la entrada del Hastanesi Nuevo de Alajuela). Biz otobüs durağına 200 mt bulunmaktadır, hostel corner.Bus oranı 0,75 $ üzerindedir.
Kamu Taksi ile:
Kırmızı bir taksi ulaşmak, taksi bizim yönünü anlatmak. Yaklaşık 4 $ oranı. Eğer kırmızı bir taksi almak, her zaman 'La maria' (poner 'la Maria' por lehine) kurmak istiyoruz. Bu şekilde ne kadar sürüş ve daha fazla ücret olmayacaktır bilir.
Havaalanına Taksi ile: Bir Turuncu taksi almak salık
$ 6 - taksi şoförü bizim direction.Orange Cab fiyat $ kullanılarak 4

San Jose veya Heredia geliyorsanız:
, Alajuela por el INVU bir otobüsle otobüs non stop gider Alajuela.If, yeni hastane girişinde durdurmak için otobüs sürücüsü söylemek, bu havaalanında durmayacak. Otobüs oranı 0,75 $

Fiyatlar dışarı haber ile her an değişebilir