X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

MalagaLodge'e yol tarifleri

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Andalucia, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 88%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 88%Atmosfer
  • 95%Temizlik
  • 91%Tesisler

Çeviren Google Bu havaalanından Guest House araba ile yaklaşık 1/2 saat sürer. (Toplam size 130 saat gerekir. Uçuş varış zaman Lodge)
Şehir merkezine (www.renfe.es / Cercanias / malaga) havaalanından bir tren (135.145), hem de bir otobüs (220) n 19 ve bir ifade vardır (www.emtmalaga.es) ve bir taksi hizmeti (20-25 ikinci şarj).
* Eğer Mlaga en önemli tren veya otobüs istasyonu için havaalanından tren veya otobüs (n 19) alırsanız size Guest House almak için otobüs n 1 ile değiştirmeniz gerekir. Bunun için Calle Salitre (Jacinto Verdaguer ile köşe) otobüs durağı n 368-4 dakika (280 m) yürümek gerekiyor.
Iglesia de la Victoria yanında Calle Fernando el Catlico otobüs durağı n 105 durdurmak için otobüs sürücüsü isteyin. Kilise doğru kadar yürüyün sonra sokak adı 'Calle Hospital Militar' gitti bakın. Bu ev numarası 14, sağ tarafta mavi bir evdir.
* Eğer bir taksi alırsanız Iglesia de la Victoria Calle Fernando el Catlico sonraki ilk otobüs durağına götürecek için sürücü sormak ve sonra (kilise doğru ilk sağa dönün lütfen sadece birkaç metre ), Taksi yola almak ve daha sonra sokak adı Calle Hospital Militar, 14 sol arayın.
* Eğer bir navigasyon sistemi ile kendi araç sürücü ise, caddenin başında sokakta Calle Fernando el Catlico, 1 adını yazınız bir otobüs durağı var, kilise doğru ilk sağa dönün (sadece birkaç metre), arabadan kurtulmak ve daha sonra sokak adı Calle Hospital Militar gitti arayın. Eğer Lodge bulduktan sonra bir park yerinde arayabilirsiniz.