X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

33.000 tesis, 170 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

MalagaLodge'e yol tarifleri

C/ Hospital Militar, 14, Malaga, Ispanya

Harita ve Yol Tarifleri


92%Oy

  • 94%Ekonomik
  • 94%Güvenlik
  • 83%Yer
  • 97%Çalışanlar
  • 91%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 86%Tesisler

Çeviren Google Bu Guest House havaalanından sizi arabayla yaklaşık 1/2 saat sürer. (Toplamda 130 saat gerekir. Uçuş varış saatinden Lodge)
Şehir merkezi (www.renfe.es/cercanias/malaga) havaalanından tren (135145) yanı sıra, bir otobüs (220) n 19 ve A ekspres vardır (www.emtmalaga.es) ve bir taksi servisi (20-25 civarında ikinci ücret).
* Eğer Guest House almak için otobüs n 1 değiştirmeniz gerekir Mlaga ana tren ya da otobüs istasyonuna havaalanından tren ya da otobüs (n 19) alırsan. Bunun için Calle Salitre (Jacinto Verdaguer ile köşeye) otobüs durağı n 368 4 dakika (280 m) yürümek gerekiyor.
Calle Fernando El Catlico otobüs durağı n Iglesia de la Victoria yanındaki 105 ° C'de durdurmak için otobüs sürücüsü isteyin. Daha sonra sokak adı 'Calle Hospital Militar' için sol bakmak kiliseye yukarı doğru yürüyün. Bu ev numarası 14, sağ tarafta mavi bir evdir.
* Eğer bir taksi alırsanız sonraki Iglesia de la Victoria Calle Fernando El Catlico ilk otobüs durağına götürecek sürücüyü sormak ve sonra kiliseye (sadece birkaç metre doğru ilk sağa dön lütfen ), Taksi dan kurtulmak ve daha sonra sokak adı Calle Hospital Militar, 14 sol görünüyorsun.
* Eğer bir navi sistemi ile kendi araba varsa, orada bir otobüs durağı caddenin başında sokakta Calle Fernando el Catlico, 1 adını yazınız, kiliseye doğru ilk sağa dön (sadece bir kaç metre), arabadan inmek ve daha sonra sokak adı Calle Hospital Militar için sola bak. Eğer Lodge bulduktan sonra bir park yerinde arayabilirsiniz.