Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Makuto Backpackers Hostel

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 9.6
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 8.5

Yer

Calle de la Tiña 18

Tesis Konumu

Çeviren Google
Otobüs durağına: otobüs sayısı SN1 alın ve Fuente Nueva kapalı olsun. Ana yol (Avenida Constitución) doğru yürümek ve sola çevirin. Oradan, (bilet doğrulama / satın alma süresi 60 dakika içinde transferi için iyidir) otobüs LAC'yi almak zorunda olacak.
Tren istasyonundan: ana yol (Avenida Constitución) doğru yürüyün ve otobüs LAC'yi alır. Eğer otobüse binmeden önce her otobüs durağında otomatik makinelerde bilet satın emin olun.

Her iki durumda iki seçeneğiniz var:
1) Yürüyerek: Cathedral aşağı alın. La Caixa Bank yola otobüs haç, Gran Via ve sokak Carcel Baja almak, terk ederken, Calle Elvira çapraz ve sokakta Caldereria Nueva (Arap dükkan) doğru yürümeye devam - San Gregorio de Cuesta. Eğer '4 Gatos' (4 Cats) adında yerel bir bar geçmek kadar 'de la Media Luna Carmen' adlı etkileyici bir Mağribi turuncu ev ulaşana kadar iki dakika daha devam, kadar yürüyüş devam. Önemli: (Makuto sayısı 18 kişidir) burada çevirin Muladar de Dona Sancha tarafından sol ve Tina ilk sağa. Eğer ağır bagaj ile gelirseniz, biz sokaklarda taş kaldırımlı beri taksi veya minibüs ile gelmeyi öneririz.
2) minibüs ile: Cathedral aşağı alın ve Albaicin doğru, minibüs C1 almak, Santa Isabel la Real Manastırı'nda durdurun. Cumartesi ve Pazar günleri minibüs, rotasını değiştirir üzerinde, Albaicin, ters yönde, önünde almak ve Santa Isabel la Real Manastırı'nda durdurmak gerekir. Makuto 50 m aşağı manastırdan olduğunu.

Havalimanından: Granada havaalanı otobüs alın ve Katedrali aşağı olsun. Orada Albaicin'e doğru minibüs C1 almak itibaren, Santa Isabel la Real Manastırı'nda durdurun. Cumartesi ve Pazar günleri minibüs, rotasını değiştirir üzerinde, Albaicin, ters yönde, havaalanı otobüs düşünceye önüne almak ve Santa Isabel la Real Manastırı'nda durdurmak gerekir. Makuto 50 m aşağı manastırdan olduğunu.

LÜTFEN DİKKAT: yönergeleri izleyin ve GELİN ÖNCE HARİTA! Albaicin LABİRENT COBBLESTONE mahalle ve kendinizi kaybetmeye ÇOK KOLAY.

By car:
Malaga, Granada (span .: 'Circunvalacion') halka yol almak ve Mendez Nunez denilen çıkışına ve Avenida de la Constitucion ulaşana kadar Avenida Fuente Nueva boyunca devam eder. Orada, ışık, Avenida de Madrid doğruca gidip almak
Albaicin-Carretera de Murcia yönü.
Carretera de Murcia, sen Sayfaları Caddesi yoluyla Albaicin (Calle Sayfa) içine girmeniz Salvador Kilisesi (Iglesia del Salvador) gelene kadar devam edin. En azından Santa Isabel la Real ulaşana kadar bir kez orada, Tomasas Street (Carril de las Tomasas), daha sonra almak Camino Nuevo de San Nicolas içine kiliseye gitmek. *
O sokakta park gerekir. Araba ile ev almak kolay değil ve park yeri bulmak zordur.
Calle Tina sadece Manastırı Santa Isabel la Real önünde.

Başka bir seçenek olabilir: Avenida de la Consitucion içinde otopark, El Triunfo araba park. Bu durumda, Avenida de la Constitucion içine yukarıda belirtilen ışık sağa ve birkaç metre sonra park göreceksiniz. Yukarı veya taksi ile yürüyüş yolu devam ediyor.

Önemli eğer sürüş:
Albaicin'e ilçe UNESCO tarafından korunan ve araba ile erişim sınırlıdır. Bunu Calle Pages içine almak için bilmeli, sen 8-11am veya 2-8pm onu ​​yapmak zorunda. Aksi giriş sakinleri yalnızca sınırlıdır. Eski ilçe çıkmak için herhangi bir zaman sınırı yoktur.
 • Ekonomik 9.1
 • Güvenlik 9.1
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 9.6
 • Atmosfer 9.5
 • Temizlik 8.9
 • Tesisler 8.5
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.