X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

Made Inn'e yol tarifleri

Rua Vicente Vaz das Vacas, n�22, Portimao, Portekiz

Harita ve Yol Tarifleri


93%Oy

  • 90%Ekonomik
  • 100%Güvenlik
  • 90%Yer
  • 90%Çalışanlar
  • 90%Atmosfer
  • 100%Temizlik
  • 90%Tesisler

Çeviren Google Made Inn gelmesi için çeşitli yollar vardır. Size seçenek bırakmadın.
Ama, sadece durumda, burada GPS koordinatları olduğunu:
N 37 8 26
8 32 14 W
Güzel bir yolculuk var!

Araba ile
Portimao EN 124 ile ulaşım, tünel içinde gidin ve ('merkez' doğru işaretleri takip) doğru ve kısa bir süre sonra sola dönecek trafik ışıkları düz gitmek, düz bir sonraki trafik ışıkları ile devam, burada, düz devam edin Eğer doğru ilk çapraz sokak bulana kadar - açmak için nereye (her iki tarafta ağaçlar) Mouzinho de Albuquerque sokak, bu sokakta, (1st sol giriş yoktur) Hortinha sokağa sola 2 açın; için sokağa yapmak uç, son sola dönülerek;
Sonra 22 numaralı at Yapımı Inn bulacaksınız Rua Vicente Vaz das Vacas, için, mağaza Esquentotecnica önünde kısa süre sonra tekrar sola dönün.
EN 125 ile ulaşım, nehir Arade geçtikten sonra 1. sol almak, 'Eski Köprü' yalak;
Rua de Santa Isabel için zorunlu hakkı dönüm, sonuna kadar bu caddede (nehre paralel) aşağı kaydırın;
Sonuna kadar yine bu sokakta yapmak ve sola;
Kısa bir süre sonra 22 numaralı at Yapımı Inn bulmak Rua Vicente Vaz das Vacas, sola, sağa ve mağaza Esquentotcnica önünde dönün açın.

Tren ve yürüyerek (9min)
Istasyonu üzerinden geliyor, Comrcio dosdoğru Rua, (otomobil deposu yakınında) Rua da Cruz da Pedra yapmak alır. Eğer sağ Yapımı Inn bulana kadar bu caddede ilerleyin.

Otobüs ve yürüyerek (12min)
Otobüs ayrılırken, (City Hall olan) bir çeşme ile bir kare doğru gidin. Senin sol çeşme olması, (hafif bir sağa dönüş yapmak ve daha sonra sol açmadan) bazı restoranlar ve barlar geçmek ve trafik ile sokak (Rua Direita) geçerken, dosdoğru yukarı giden bir yol izleyin. Şimdi Rua Vasco da Gama olmalıdır. Alameda (bir kare var) geçen, dosdoğru bu sokakta izleyin. Düz, bir sokak arası, ve sizin Rua Vicente Vaz das Vacas de, sol Yapımı Inn bulana kadar devam et.

Tekne ve yürüyerek (20 dk)
Praa Manuel Teixeira Gomes (Riverside Bölge) gidin, her zaman nehre paralel. Bu meydanda, Rua Santa Isabel kadar gidin. Bu caddenin sonunda, Rua da Igreja sağ sonra sola dönüp. Bu sokak da Vicente Vaz das Vacas üzerine bıraktı ve Yapımı Inn bulacaksınız numarası 22 kadar izleyin.