Hostelworld.com

Lub d Bangkok Silom

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.4
 • Yer 8.2
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.9
 • Temizlik 9.5
 • Tesisler 9.4

Yer

4 Decho Road Suriyawong, Bangrak

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz Silom Caddesi Decho (De-Cho) Yolu üzerinde; AIA merkezi yanındaki Silom Yolu'na sadece 100 metre. Pansiyon önünde, sen sarı sandalye göreceksiniz. Bu Tay açıklama - โรงแรม หลับ ดี สีลม ถนน เดโช ระหว่าง ถนน สีลม กับ ถนน สุร วง ค์ มา จาก สีลม เพียง 100 เมตรโรงแรมอยู่ซ้ายมือติดกับเอไอเอสำนักงานใหญ่ หน้า โรงแรม มี เก้าอี้ สี เหลือง อยู่.

BANGKOK ULUSLARARASI Suvarnabhumi Havalimanı'na
KAMU TAKSİ: Bangkok Suvarnabhumi Uluslararası Havalimanı'nda, ölçülü taksi Kapısı yakınındaki 4 Seviye 1 bulunabilir ve 7 mesafeye göre ücret Ücreti sürücü için THB 50 bir havaalanı ek ücret gitti artı.. Eğer ekspres yolu kullanırsanız, ücretini ödemek gerekir. Toplam maliyet yaklaşık THB 400-500. Acele saatlerde, daha fazla mal olabilir.

Havaalanı demiryolu bağlantısı: Havaalanı Tren Link işaretleri takip ve Phayathai İstasyonu'na (terminal istasyonu) için şehir hattı üzerinde bir bilet almak. Bu istasyonda size Chong Nonsi İstasyonu'na getirmek için uygun bilet satın alma için gereken BTS Skytrain'e, aktarabilirsiniz. Siam İstasyonu'nda tren değiştirmek ve Talat Phlu doğru gidiyor trene unutmayın. Eğer Chong Nonsi ulaştığınızda, 3. çıkmak için işaretleri izleyin. Uzak istasyonuna giden adımları aşağı gidin ve Silom Road ulaşmak kadar yürüyün. Silom'un sola dönün - Naradhiwas kavşak ve Decho Road sonraki trafik ışığı ulaşana kadar yürüyün. Doğru Decho kapatın ve binanın önünde sarı sandalyeler ile sol tarafta bizi bulacaksınız. Toplam seyahat süresi THB 76 yaklaşık bir saat ve toplam maliyeti hakkında.

, Don Muang Havaalanı'na
TAKSİ KAMU: - 300 thb bir taksi 200 maliyet gerekir. Böylece kendinizi 1,5 vermek akıllıca olacaktır - - Taksiyle bizim hostel almak için 2 saat yoğun trafik saatlerinde (sabah ve akşam) sırasında Bangkok kuzey kısmı son derece yedeklenmiş olabilir farkında olun.

BTS SKYTRAIN: Siam central station (Rulman yönde ilerliyor) skytrain Chong Nonsi.Get için bir bilet satın alma, Mochit İstasyonu'na bir taksi ya da halk otobüsleri alabilir. (Wongwian Yai yönde ilerliyor) Silom BTS hattına aktarmak ve nihayet Chong Nonsi istasyonunda kurtulmak için işaretleri izleyin. Merdivenlerden aşağı gidin ve meşgul Silom Road kavşağa gelene kadar (uzak istasyonuna başlığı) düz yürümek, Exit # 3 alır. Sola dönün ve Decho Road ilk trafik ışığı görene kadar yürüyün. Doğru Decho Road'dan açın ve sol tarafta Lub d Silom görene kadar yaklaşık 200 metre düz yürüyün.

Http://goo.gl/IuCrsy: Bu link üzerinden yön hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz
 • Ekonomik 9.0
 • Güvenlik 9.4
 • Yer 8.2
 • Çalışanlar 8.9
 • Atmosfer 8.9
 • Temizlik 9.5
 • Tesisler 9.4
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN
Lub d Bangkok Silom Located at 4 Decho Road Suriyawong, Bangrak, Bangkok.
Lub d Bangkok Silom
Thailand
Bangkok Bangkok 10500 4 Decho Road Suriyawong, Bangrak
90% 3789
13.7270869 100.5248808
Lub d Bangkok Silom
    Oda mevcut

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

En iyi hostel fırsatlarını ve haberlerini doğrudan e-posta gelen kutunuza almak için aylık Haber Bültenimize kaydolun. Aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.