Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Lub d Bangkok Siam

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Fiyatlar
harita
Değerlendirmeler
 • Ekonomik 8.9
 • Güvenlik 9.4
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 9.1
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 9.0

Yer

925/9 Rama 1 Rd., Wangmai, Patumwan

Tesis Konumu

Çeviren Google
Biz ters Ulusal Stadyumu ve Ulusal Stadyumu tüm taksi sürücüleri biliyorum popüler alışveriş merkezi, MBK, yanında 1 Soi Kasemsan ile 2., Rama 1 Road vardır. Bu Tay açıklama - โรงแรม หลับ ดี สยามสแควร์ ถนน พระราม 1 ตรง ข้าม สนาม กีฬา แห่ง ชาติ เยื้อง มาบุญครอง ระหว่าง ซอย เกษมสันต์ 1 และ 2 ติดบันไดเลื่อนรถไฟฟ้าสนามกีฬาแห่งชาติ.

BANGKOK ULUSLARARASI Suvarnabhumi Havalimanı'na
KAMU TAKSİ: Bir taksi hizmeti olarak sunan herkes tarafından yaklaştı varsa geldikten sonra, kapıları 4 ve 7 yakın 1 düzeyinde ölçülü taksiler için işaretleri izleyin, size düştüğü ve ölçülü taksi alanında devam etmenizi öneririm. Orada size almak için taksi şoförü anlatacağım bir görevlisi bulacaksınız. Havaalanından yolculuk trafiğe bağlı olarak yaklaşık 400-500 THB maliyeti. Orada havaalanından seyahat için bir THB 50 ücretli ve sürücü Tollway kullanmayı planlıyorsanız eğer hazır nakit var unutmayın.

HAVAALANI RAIL LINK: Havaalanı Raylı Link işaretleri izleyin ve PHAYATHAI İstasyonu'na (terminal istasyonu) için bir bilet satın. Bu istasyonda size Ulusal Stadyumu İstasyonu getirmek için uygun ücret almanız gerekiyor Treni'den, aktarabilirsiniz. National Stadium doğru gidiyor tren Siam İstasyonu'nda tren değiştirmek ve yönetim kurulu unutmayın. Eğer ulaştığınızda National Stadium adımları aşağı gidin ve ters yönde yürümeye açmak 1. çıkmak için işaretleri izleyin. Eğer sağ tarafta Conrad logolu beyaz bina görene kadar 100 metre yürümek veya. Toplam seyahat süresi bir saat ve insan ticareti yaklaşık 70 toplam maliyeti hakkında.

DON Mueng HAVAALANI
KAMU TAKSİ: havaalanında, sen pansiyon ölçülü bir taksi alabilir kamu taksi işaretleri izleyin. Bizim Siam pansiyon seyahat trafiğe bağlı olarak yaklaşık 200-300 baht maliyeti. Orada 50 THB ücretli ve sürücü Tollway kullanıyorsa hazır nakit var unutmayın. Orada küçük bir trafik olduğunu, ancak acele saat boyunca çok daha uzun sürebilir eğer Toplam yolculuk süresi yaklaşık bir saat olduğunu.

BTS SKYTRAIN: Mo Chit BTS istasyonu havaalanı otobüs A1 veya A2 atın. Otobüsler 30 Baht düz ücret ile 9.00 ve 24.00 saatleri arasında saatte 1-2 kez çalıştırın. Yaklaşık 60 dakika trafiğe bağlı olarak Mo Chit BTS gelmesi için izin vermelidir.

Mo Chit BTS istasyonunda, Silom hattı (: Sen Siam istasyonunda tren hatları değiştirmek gerekir Not) hakkında National Stadium BTS İstasyonu'na için bir bilet almak. Skytrain Ulusal Stadyumu Mo Chit gelen toplam yolculuk 42 thb maliyeti. Eğer istasyonu ulaştığınızda, adımları aşağı gidin ve ters yönde yürümeye açmak 1. çıkmak için işaretleri izleyin. 100 metre yürüyün ve sağ tarafta Conrad Siam Square göreceksiniz. Toplam seyahat süresi 1.5-2 saattir.

Http://goo.gl/IuCrsy: Bu bağlantı yoluyla yönü hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz
 • Ekonomik 8.9
 • Güvenlik 9.4
 • Yer 9.2
 • Çalışanlar 9.1
 • Atmosfer 8.2
 • Temizlik 9.1
 • Tesisler 9.0
Tüm yorumları oku ŞIMDI REZERVE EDIN

Hostelworld Mobil Uygulamaları

Yeni Hostelworld mobil uygulamalarıyla hareket halindeyken rezervasyon yapın.

Dünyanın her yerinden, 170'den fazla ülkedeki 33.000'i aşkın tesisi arayın ve yer ayırtın.

E-Bültene Kaydolun

Bilgilerinizin gönderilmesi

Bültenimizin kaydolduğunuz için teşekkür ederiz!

Haber bültenimize kaydolun, en iyi otel fırsatlarını ve haberleri doğrudan gelen kutunuzdan takip edin. İstediğiniz zaman abonelikten ayrılabilirsiniz.

×