X

Dünyadaki en güzel Hostellerin adresi

30.000 tesis, 180 ülke 3,5 milyonun üzerinde Müşteri Yorumu 21 milyon rezervasyon

LowCostel Hostels'e yol tarifleri

Hungaria korút 190., Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


68%Oy

  • 80%Ekonomik
  • 70%Güvenlik
  • 50%Yer
  • 85%Çalışanlar
  • 60%Atmosfer
  • 65%Temizlik
  • 65%Tesisler

Çeviren Google Keleti Tren İstasyonu'na:

Thkly t sağ Çıkışta istasyonun dışına gitmek. Hiçbir otobüse alın. 5, 7, 7A, 7E, ya da 107E ve Zugl vastlloms (Zugl tren istasyonu) ininiz. Bu 7E ve 107E tarafından bir durak ve başkaları tarafından 4 durak var. İşte otobüs Hungria krt haçlar, böylece sadece hayır sola dönün ve yürümeye ya da tramvayla 2 durak gitmek zorunda. 1 ya da 1A kirlyn TAA Erzsbet için. Hostel McDonald's'ın karşısında, yolun sol tarafında. (Hungria 190. krt)

Dli Tren İstasyonu:

Metro hattı 2 almak ve Dek Ferenc tr gidin. Burada metro hattına 1 değiştirmek ve sonu istasyonu Mexiki t gidin. Bu noktadan itibaren sadece hayır tramvay izini takip etmek zorunda. 3 ve 69, ve sağ tarafta 200 metre sonra tren altında bir alt geçit olacak. Altgeçit geçmesi ve tramvay istasyonu sonra Hungria krt çapraz ve sağa dönün. Birkaç metre sonra McDonald's'ın karşısında, Hungria krt 190 pansiyon bulabilirsiniz.

Nyugati Tren İstasyonu:

, Sola istasyonunun ana girişinde dışarı gel ve ilk geçiş (Podmaniczky utca) yürümek, yol çapraz sola dönün. Hiçbir arabası olsun. 72, 10 durur gitmek ve Erzsbet kirlyn tja ininiz. Bu yolda sola dönün, bir sonraki geçiş Hungria krt. Orada sadece tekrar sola zorunda ve birkaç metre sonra McDonald's'ın karşısında, pansiyon (190. Hungria KRT) gidecekseniz.

Npliget otobüs durağına:

(Yön BCSI t) tramvay no.1 veya 1A alın ve kirlyn TJA Erzsbet 9 durur gitmek. Hostel McDonald's'ın karşısında, sol tarafta (Hungria KRT 190.) üzerindedir.

Havalimanından:

Hiçbir otobüse alın. 200E ve sonu istasyonu Kőbnya-Kispest gidin. Burada metro hattına 3 değiştirmek ve Npliget gidin. Burada hiçbir tramvay değiştirin. 1 veya 1A (yön BCSI t) ve kirlyn TJA Erzsbet 9 durur gitmek. Hostel McDonald karşısında, krt, sol tarafta 190 Hungria olduğunu.