X
NOT: 9 ve daha fazla konuk grup rezervasyonu olarak değerlendirilir, normal aramaya dönmek için konuk sayısını değiştirin.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

LowCostel Hostels'e yol tarifleri

Hungaria korút 190., Budapest, Macaristan

Harita ve Yol Tarifleri


89%Oy

  • 95%Ekonomik
  • 90%Güvenlik
  • 85%Yer
  • 98%Çalışanlar
  • 78%Atmosfer
  • 90%Temizlik
  • 88%Tesisler

Çeviren Google Keleti Tren İstasyonu'na:

Thököly ut için sağ çıkış istasyonu üzerinden gidin. Hiçbir otobüs almak. 5, 7, 7A, 7E veya 107E ve Zugló Vasutallomas (Zugló tren istasyonu) ininiz. Bu 7E ve 107E, ve diğerleri tarafından 4 durak ile bir durak var. Burada otobüs Hungária körút geçer, bu yüzden sadece sola dönün ve yürümek, ya da hiç tramvayla 2 durak gitmek zorunda. 1 veya Erzsebet Kiralyne útja için 1A. Hostel McDonald's'ın karşısında, yolun sol tarafındadır. (Hungária körút 190.)

Deli Tren İstasyonu'na:

Metro hattı 2 almak ve Deák Ferenc tér gidin. Burada metro hattı 1 olarak değiştirin ve son istasyon, Mexikói út gidin. Bu noktadan itibaren sadece tramvay No izini takip etmek zorunda. 3 ve 69, ve sağda 200 metre sonra tren altında bir alt geçit olacak. Altgeçit geçmesi ve tramvay istasyonu çapraz Hungária körút sonra, ve sağa dönün. Birkaç metre sonra McDonald's'ın karşısında, hostel, Hungária körút 190 bulacaksınız.

Nyugati Tren İstasyonu'na:

, Istasyonun ana giriş çıkıp sola dönün ve ilk geçiş (Podmaniczky utca) yürüyerek, yol çapraz ve sola dönün. Arabası yok almak. 72, 10 durur gidip Erzsebet Kiralyne útja ininiz. Bu yolda sola dönün, bir sonraki geçiş Hungária körút olduğunu. Orada sadece tekrar sola çevirmek zorunda, ve birkaç metre sonra McDonald's'ın karşısındaki hostel (Hungária körút 190.), Var.

Népliget otobüs istasyonundan:

Tramvay no.1 veya 1A (yön Bécsi út için) almak ve Erzsebet Kiralyne útja 9 durur gidin. Hostel McDonald's'ın karşısında, sol tarafında (Hungária körút 190.) Üzerindedir.

Havalimanından:

Hiçbir otobüs almak. 200E ve son istasyon, Kőbánya-Kispest gidin. Burada metro hattı 3 değiştirmek ve Népliget gidin. Burada tramvay no değiştirin. 1 veya 1A (yön Bécsi út için) ve Erzsebet Kiralyne útja 9 durur gidin. Hostel McDonald's'ın ters Hungária körút 190,, sol tarafındadır.